Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына спорттық аң аулау патрондарының Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1423
"Экспорттық бақылау туралы" 1996 жылғы 18 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнімдер транзитінің жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына 2001 жылғы 4 қазандағы N 13/601 келісім-шарт бойынша қосымшаға сай номенклатура мен санда "Узмахсусимпэкс" Мемлекеттiк кәсiпорнына (Өзбекстан Республикасы, Ташкент қаласы) "Новосибирск төмен вольттi аппаратура зауыты" (Новосибирск қаласы, Ресей Федерациясы) ашық акционерлік қоғамы беретін спорттық аң аулау патрондарының Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі, Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi және Қазақстан Республикасының Iшкi істер министрлiгі заңнамада белгіленген тәртіппен спорттық аң аулау патрондарының Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгі осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1423 қаулысына
қосымша
2001 жылғы 4 қазандағы N 13/601 келiсiм-шарт бойынша "Узмахсусимпэкс" мемлекеттiк кәсіпорнына (Өзбекстан Республикасы, Ташкент қаласы) "Новосибирск төмен вольттi аппаратура зауыты" (Новосибирск қаласы, Ресей Федерациясы) ашық акционерлік қоғамы беретiн тауарлардың
номенклатурасы мен саны
-------------------------------------------------------------------
Р/с|  Тауарлардың  | СЭҚ TH | Өлшем | Саны  | 1000 дана |   Құны
N |     атауы     |  коды  |бірлігі|       |үшін бағасы|   АҚШ
|               |        |       |       | АҚШ долла.|долларымен
|               |        |       |       |  рымен    |
-------------------------------------------------------------------
1    (.22LR)       930630930  дана   400000,0   26,0    10400,0
"Сурок"
экспансивтi
оқтарымен
5,6 калибрлi
спорттық аң
аулау
патрондары
2   (.22 LR) 5,6   930630930  дана   1000000,0  24,0    24000,0
калибрлi
"Юниор"
спорттық аң
аулау
патрондары

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан спортивно-охотничьих патронов из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1423
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан спортивно-охотничьих патронов из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемых открытым акционерным обществом "Новосибирский завод низковольтной аппаратуры" (город Новосибирск, Российская Федерация) Государственному предприятию "Узмахсусимпэкс" (город Ташкент, Республика Узбекистан) по контракту от 4 октября 2001 года N 13/601 по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом спортивно-охотничьих патронов через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1423
Номенклатура и количество товаров, поставляемых открытым
акционерным обществом "Новосибирский завод низковольтной
аппаратуры" (город Новосибирск, Российская Федерация)
Государственному предприятию "Узмахсусимпэкс"
(город Ташкент, Республика Узбекистан)
по контракту N 13/601 от 4 октября 2001 года
-------------------------------------------------------------------
N  !Наименование!    Код   !Ед. !  Кол-во  !Цена за 1000!Стоимость
п/п!  товара    !  ТН ВЭД  !изм.!          !шт. в долла-!в долларах
!            !          !    !          !рах США     !США
-------------------------------------------------------------------
1.  Патроны      930630930   шт.  400000,0      26,0       10400,0
спортивно-
охотничьи
калибра 5,6
(.22LR)
"Сурок" с
экспансивной
пулей
2.  Патроны      930630930   шт. 1000000,0      24,0       24000,0
спортивно-
охотничьи
калибра 5,6
(.22LR)
"Юниор"
3.
-------------------------------------------------------------------

Жиыны:                          1400000,0  50,0    34400,0
-------------------------------------------------------------------
Жөнелту пунктi: Новосибирск батыс станциясы, (Ресей Федерациясы). Баратын жерi: Ташкент тауарлы станциясы, (Өзбекстан Республикасы). Шекаралық өту пункттерi: Локоть станциясы - Шеңгелдi станциясы.

Итого                       1400000,0      50,0       34400,0
-------------------------------------------------------------------
Пункт отправления: станция Новосибирск-западный (Российская Федерация).
Пункт назначения: станция Ташкент товарный (Республика Узбекистан).
Пункты пограничных переходов: станция Локоть - станция Шенгельды.