Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 17 қазандағы N 1541 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1437. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.18. N 952 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң әскери-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi мемлекетаралық комиссиясының ұлттық бөлiгiн жасақтау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 17 қазандағы N 1541 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Мемлекетаралық комиссияның ұлттық бөлiгiнiң құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Андрющенко              - Қазақстан Республикасының Индустрия
Александр Иванович        және сауда бiрiншi вице-министрi,
жетекшi
Поспелов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Николай Николаевич        министрiнiң орынбасары
Жиенбаев                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ринат Сұлтанұлы           және сауда министрлiгi Қорғаныс
өнеркәсiбi комитетiнiң төрағасы
Литвинов                - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Михаил Константинович     iстер министрлiгi Тәуелсiз Мемлекеттер
Достастығы iстерi жөнiндегi комитетi
басқармасының бастығы;
"Әбдiрахманов Есiркеп Оңланбекұлы - Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Салалық саясат департаментiнiң директоры" деген жолдары мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбдiрахманов Есiркеп Оңланбекұлы - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi комитетi төрағасының орынбасары";
көрсетілген құрамнан Байғарин Бекболат Әбдіғалиұлы, Тәңірберген Сайыдмұрат Бапанұлы, Қосынов Алмас Олжабайұлы, Байқошқаров Жақсылық Зекенұлы, Егізбаев Мұрат Әбілтайұлы, Оспанов Аманжол Хайыржанұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2000 года N 1541
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1437. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 сентября 2003 г. N 952
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2000 года N 1541 "О формировании национальной части Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству государств-участников Содружества Независимых Государств" следующие изменения:
ввести в состав национальной части Межгосударственной комиссии:
Андрющенко                  - первого вице-Министра индустрии и
Александра Ивановича          торговли Республики Казахстан,
руководитель
Поспелова                   - заместителя Министра обороны
Николая Николаевича           Республики Казахстан
Джиенбаева                  - Председателя Комитета оборонной
Рината Султановича            промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Литвинова                   - начальника управления Комитета по
Михаила Константиновича       делам СНГ Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
строку "Абдрахманов Есиркеп Онланбекович - директор Департамента отраслевой политики Министерства экономики Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Абдрахманов Есиркеп Онланбекович - заместитель Председателя Комитета оборонной промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Байгарина Бекбулата Абдыгалиевича, Танибергена Саидмурата Бапанулы, Косунова Алмаса Олжабаевича, Байгошкарова Жаксалыка Зекеновича, Егизбаева Мурата Абильтаевича, Оспанова Аманжола Хаиржановича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан