Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 21 желтоқсан N 202б
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 202 қаулысына мынадай өзгерiстер енгізілсін:
1) көрсетiлген қаулыға 16-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң "Жауапты орындаушылар" деген бағанында "Жол полициясы комитетi" деген сөздер алынып тасталсын;
2) көрсетiлген қаулыға 25-қосымшада:
4, 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жол қозғалысы қауіпсіздігінің ахуалын есепке алудың мемлекеттік жүйесін жүргізу, жүргiзушiлер мен көлiк құралдарының есебiн жүргiзу жөнiндегi мемлекеттiк функциялардың орындалуын қамтамасыз ету мақсатында iшкi iстер органдарының бiрыңғай ақпараттық жүйесiн құру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: жол қозғалысы қауiпсiздiгi ахуалының көрсеткiштерiн есепке алудың мемлекеттiк жүйесiн автоматтандыру; жол қозғалысы қауiпсiздiгiнiң ахуалын есепке алудың, жүргiзушiлер мен автокөлiк құралдарының есебiн жүргiзудiң автоматтандырылған ақпараттық-iздеу жүйелерiн әзiрлеу.";
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
"Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"250 бiрлiктен тұратын ДЭЕМ кешендерiн; 250 бiрлiктен тұратын лазерлiк принтерлер; 50 бiрлiктен тұратын модемдер; 60 бiрлiктен тұратын сканерлер; 21 бiрлiктен тұратын жергiлiктi серверлер; 1 бiрлiктен тұратын орталық сервер; 25 атаудан тұратын байланыс және телекоммуникация құралдарын; 100 бiрлiктен тұратын ақпаратты қорғау құрылғыларын сатып алу";
"Жауапты орындаушылар" деген бағанда "Жол полициясы комитетi" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бюджеттiк бағдарламаның орындалуынан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының бiрыңғай ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесін құру мақсатында iшкі iстер органдарының практикалық қызметiне жаңа ақпараттық технологияларды одан әрi енгiзу, оларды техникалық жарақтандыру.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года N 202б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 202 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства внутренних дел Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения:
1) в приложении 16 к указанному постановлению:
в графе "Ответственные исполнители" таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" слова "Комитет дорожной полиции" исключить;
2) в приложении 25 к указанному постановлению:
пункты 4, 5 изложить в следующей редакции:
"4. Цель бюджетной программы: создание единой информационной системы органов внутренних дел в целях обеспечения выполнения государственной функции по ведению государственной системы учета состояния безопасности дорожного движения, ведению учета водителей и транспортных средств.
5. Задачи бюджетной программы: автоматизация государственной системы учета показателей состояния безопасности дорожного движения; разработка автоматизированных информационно-поисковых систем учета состояния безопасности дорожного движения, ведения учета водителей и автотранспортных средств.";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" изложить в следующей редакции: "Приобретение: комплексов ПЭВМ - 250 единиц; лазерных принтеров - 250 единиц; модемов - 50 единиц; сканеров - 60 единиц; локальных серверов - 21 единица; центрального сервера - 1 единица, средств связи и телекоммуникаций - 25 наименований, устройств защиты информации - 100 единиц";
в графе "Ответственные исполнители" слова "Комитет дорожной полиции" исключить;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: дальнейшее внедрение в практическую деятельность органов внутренних дел новых информационных технологий, их техническое оснащение в целях создания единой информационно-телекоммуникационной системы органов внутренних дел Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан