Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 12 ақпандағы N 205 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 30 қыркүйек N 205б
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөнiндегi агенттiгiнің республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 12 ақпандағы N 205 P020205_ қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 4-қосымшасына:
5-тармақ "қазақтарды" деген сөзден кейiн: ", соның iшiнде Түркiстан ауылының тұрғындарын" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақтың кестесiндегi 1-жолда 5 және 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қытайдан және жақын шет елдерден, соның iшiнде Түркiстан ауылынан қоныс аудару";
"2002 жыл қыркүйек - желтоқсан";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: 2002 жылы
келген оралмандар отбасыларының саны - 2655, соның ішінде Түркiстан
ауылынан келген отбасылар саны - 117, өз бетiмен келгендер - 2538; өз
бетiмен келгендердің көлiк шығындарын өтеу; 2002 жылғы көшiп келу квотасы
бойынша келгендерге бiржолғы жәрдемақы төлеудi қамтамасыз ету; Түркiстан
ауылынан келгендерге тұрғын үй сатып алу.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 205
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2002 года N 205б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 205 P020205_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по миграции и демографии на 2002 год" следующие дополнение и изменения:
в приложение 4 к указанному постановлению:
пункт 5 дополнить следующими словами: ", в том числе жителей аула Туркестан.";
в строке 1 таблицы пункта 6 графы 5 и 6 изложить в следующей редакции:
"Переселение из Китая и стран ближнего зарубежья, в том числе из аула Туркестан";
"сентябрь - декабрь 2002 год";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: количество семей оралманов, прибывших в 2002 году - 2655, в том числе семей, прибывших из аула Туркестан - 117, самостоятельно - 2538; возмещение транспортных расходов прибывшим самостоятельно; обеспечение своевременности выплаты единовременных пособий прибывшим по квоте иммиграции в 2002 году; приобретение жилья прибывшим из аула Туркестан.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)