Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 12 ақпандағы N 208 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 12 сәуір N 208а
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға
арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 12 ақпандағы N 208
P020208_
қаулысына мынадай өзгерiс пен
толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "32" деген сан "33" деген санмен ауыстырылсын;
қосымшаға сәйкес 33-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2002 жылғы 12 сәуірдегі
N 208а қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 12 ақпандағы
N 208 қаулысына 33-қосымша
Қазақстан Республикасы Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған 600 "Қазақстан Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiн есептеу және ұйымдастыру
техникаларымен қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 39 836 мың теңге (отыз тоғыз миллион сегiз жүз отыз алты мың
теңге).
2. Бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 16 наурыздағы N 573 U010573_ Жарлығы, "Мемлекеттiк органдарды ақпараттандыру мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 5 қазандағы N 1501 P001501_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаттары.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: өзiне жүктелген функцияларды
барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн министрлiктiң, оның аймақтық
бөлiмшелерiнiң материалдық-техникалық базасын дамыту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: министрлiктi, оның аймақтық
бөлiмшелерiн есептеу және ұйымдастыру техникаларымен қамтамасыз ету.
6. Бюджет бағдарламасын жүзеге асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N !Бағдар.! Кiшi  !Бағдарламалар !    Бағдарламаларды   !Жүзеге ! Жауапты
!лама   !бағдар.!(кiшi бағдар. !(кіші бағдарламаларды)!асыру  ! атқарушы
!коды   ! лама  !ламалар) атауы!     жүзеге асыру     !мерзiм.!
!       ! коды  !              ! жөнiндегi iс-шаралар ! дері  !
---------------------------------------------------------------------------
1    600          Қазақстан       123 дана компьютер, 1   2002   Қазақстан
Республикасының дана сервер, 95 дана    жыл    Республи.
Мәдениет,       принтер, 4 дана сканер, бойына касы

Қасымбеков Б.А.
О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 208
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2002 года N 208а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 208 P020208_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнение:
в пункте 1 цифру "32" заменить цифрой "33";
дополнить приложением 33 согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2002 год N 208а
Приложение N 33
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 год N 208
Министерство культуры, информации и общественного согласия
Республики Казахстан
__________________________________________________________
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
600 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Министерства культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан" на 2002 год
1. Стоимость: 39 836 тысяч тенге (тридцать девять миллионов восемьсот
тридцать шесть тысяч тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2001 года N 573 U010573_ "О Государственной программе формирования и развития национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2000 года N 1501 P001501_ "О вопросах информатизации государственных органов".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: развитие материально-технической базы
министерства, его территориальных подразделений для достижения максимально
эффективного выполнения возложенных на него функций.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение вычислительной и
организационной техникой аппарата министерства, его территориальных
подразделений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
!прог-!под- !программы   !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
!раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!граммы)     !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1  600         Обеспечение  Приобретение: компьютеры   В те-  Министерство
вычислитель- в комплекте - 123 шт.,     чение  культуры,
ной и орга-  серверы -1 шт., принтеры   2002   информации и
низационной  - 95 шт., сканеры - 4 шт.,        общественного

ақпарат және    7  дана ксерокс, 2 дана        Мәдениет,
қоғамдық        модем, 11 дана үздiксiз        ақпарат
келiсiм         қуат беру көздерi,             және
министрлiгiн    123 желi карталары, 80         қоғамдық
есептеу және    дана желi фильтрi, 5           келiсiм
ұйымдастыру     дана NUВ, 6000 метр            министр.
техникаларымен  желiлiк кабель, 800 дана       лігі
қамтамасыз ету. арна кабелi (2 метр),
8 дана бағдарламалық
өнiмдер алу.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан
Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi
аппаратын, оның аймақтық бөлiмшелерiн есептеу, ұйымдастыру техникаларымен
қамтамасыз ету және оның жұмысының тиiмдiлігін арттыру.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,

техникой     ксероксы - 7 шт., модем - 2       согласия
Министерства шт., источники                    Республики
культуры,    бесперебойного питания -          Казахстан
информации   11 шт., сетевые карты - 123
и обществен- шт., сетевые фильтры - 80
ного         шт., HUB - 5 шт., сетевой
согласия     кабель - 6 000 метров,
Республики   кабель канал (2 метра) -
Казахстан    800 шт., программные
продукты - 8 шт.
__________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение вычислительной, организационной техникой и повышение эффективности работы аппарата Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан, его территориальных подразделений.
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Умбетова А.М.)