Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 ақпандағы N 208 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 208в
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2002 жылға арналған Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының төлқұжаттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 12 ақпандағы N 208 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын: "Құны: 211 159 мың теңге (екі жүз он бір миллион жүз елу тоғыз мың теңге)";
2-тармақ "Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір Жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 тамыздағы N 939 Жарлығы "; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 13 шілдедегі N 775 қаулысы , "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 қазандағы N 1128 қаулысы " сөздерімен толықтырылсын;
кестеде 6-тармақтың 5-бағанындағы "Бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) іске асыру жөніндегі іс-шаралар";
"Әкімшілік шығындары" 001 бағдарламасының "Орталық органның аппараты" 001 кіші бағдарламасындағы "189" цифры "188" цифрымен алмастырылсын;
"Аумақтық органдардың аппараттары" 002 кіші бағдарламасындағы "270" цифры "224" цифрымен алмастырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 208
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 208в
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2002 года N 208 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции: "Стоимость: 211159 тысяч тенге (двести одиннадцать миллионов сто пятьдесят девять тысяч тенге)";
пункт 2 дополнить словами " Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2002 года N 939 "О внесении изменений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2002 года N 775 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39"; постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2002 года N 1128 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715";
в таблице пункта 6 в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" программы 001 "Административные затраты" цифру "189" заменить цифрой "188";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифру "270" заменить цифрой "224".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан