Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 ақпандағы N 228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Реcпубликасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 2 тамыз N 228б
2002 жылы республика аумағында дәндi дақылдардың тат ауруларының жаппай таралуына байланысты Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 ақпандағы N
228
P020228_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 31-қосымшада:
"бюджеттiк бағдарламаны iске асыру бойынша iс-шаралар жоспары" деген
6-тармағында:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
5-бағанда:
"1,5 млн. гектар алаңда" деген сөздер "шамамен 1,7 млн. гектар
алаңда" деген сөздермен ауыстырылсын;
"шамамен 3,4 млн.гектар алаңда" деген сөздер "шамамен 3,6 млн. гектар
алаңда" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-бағанда "1-2 тоқсанда" деген сөздер "1-3 тоқсанда" деген сөздермен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева А.Ж.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2002 года N 228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2002 года N 228б
В связи с массовым распространением ржавчинных заболеваний зерновых культур на территории республики в 2002 году Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2002 года N 228 P020228_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения:
в приложении 31 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2:
в графе 5:
слова "на площади 1,5 млн. гектар" заменить словами "на площади порядка 1,7 млн. гектар";
слова "на площади порядка 3,4 млн. гектар" заменить словами "на площади порядка 3,6 млн. гектар";
в графе 6 слова "1-2 кварталы" заменить словами "1-3 кварталы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)