Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 22 ақпандағы N 239 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 239б
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 22 ақпандағы N 239 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
1-тармақта:
"251048 мың теңге (Екі жүз елу бір миллион қырық сегіз мың теңге)" деген сөздер "250709 (Екі жүз елу миллион жеті жүз тоғыз мың теңге)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 1-тармағындағы "32" деген сандар "31" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2002 года N 239
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 239б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2002 года N 239 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2002 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пункте 1:
слова "251048 (двести пятьдесят один миллион сорок восемь тысяч)" заменить словами "250709 (двести пятьдесят миллионов семьсот девять тысяч)";
в пункте 1 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифры "32" заменить цифрами "31".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан