Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 6 қыркүйектегі N 984 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 17 қаңтар N 37. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 11 қазандағы № 752 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.10.2019 № 752 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 6 қыркүйектегі N 984 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 7, 8-жолдармен толықтырылсын:
"7. Эксперименттік және теориялық
физика ғылыми-зерттеу институты Алматы қаласы
8. Ғылыми-технологиялық парк Алматы қаласы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2002 года N 984
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 37. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2019 года № 752
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.10.2019 № 752.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2002 года N 984 "Вопросы Республиканского государственного предприятия "Казахский национальный университет имени Аль-Фараби" Министерства образования и науки Республики Казахстан" следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками, порядковые номера 7, 8, следующего содержания:
"7. Научно-исследовательский институт
экспериментальной и теоретической физики г. Алматы
8. Научно-технологический парк г. Алматы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан