Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгімен тартылған мемлекеттiк емес қарызды қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 21 қаңтар N 69
"Абай атындағы мемлекеттiк академиялық опера және балет театры ғимаратын қайта жаңарту" инвестициялық жобасын iске асыру үшiн Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгiмен "Ситибанк Қазақстан" жабық акционерлік қоғамы берген мемлекеттiк емес қарызды өтеуге pecпубликалық бюджеттен қаражатты оқшаулауды болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. "Алматы қаласы әкiмi аппаратының күрделi құрылыс кәсiпорны" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорнының Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгiмен "Ситибанк Қазақстан" жабық акционерлiк қоғамы берген мемлекеттік емес қарызды 6750823,35 (алты миллион жетi жүз елу мың сегiз жүз жиырма үш американ доллары отыз бес цент) мөлшерiндегi негiзгi борыштың бiр бөлiгiн өтеу мерзiмiн 2003 жылғы 18 ақпанға дейiн ұзарту жолымен қайта құрылымдау туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Алматы қаласының әкiмi "Алматы қаласы әкiмi аппаратының күрделi құрылыс кәсiпорны" мемлекеттік коммуналдық кәсiпорнының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiм бойынша "Ситибанк Қазақстан" жабық акционерлiк қоғамымен бірге қайта құрылымдауды жүргізу үшін қажетті құжаттарды ресiмдеуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары А.С.Павловқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реструктуризации негосударственного займа, привлеченного под государственную гарантию Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2003 года N 69
В целях недопущения отвлечения средств из республиканского бюджета на погашение негосударственного займа, предоставленного закрытым акционерным обществом "Ситибанк Казахстан" под государственную гарантию Республики Казахстан для реализации инвестиционного проекта "Реконструкция Государственного академического театра оперы и балета имени Абая" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением государственного коммунального предприятия "Предприятие капитального строительства аппарата акима города Алматы" о реструктуризации негосударственного займа, предоставленного закрытым акционерным обществом "Ситибанк Казахстан" под государственную гарантию Республики Казахстан путем пролонгации срока погашения части основного долга в размере 6750823,35 (шесть миллионов семьсот пятьдесят тысяч восемьсот двадцать три американских долларов тридцать пять центов) до 18 февраля 2003 года.
2. Акиму города Алматы обеспечить оформление государственным коммунальным предприятием "Предприятие капитального строительства аппарата акима города Алматы" по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан документов с закрытым акционерным обществом "Ситибанк Казахстан", необходимых для проведения реструктуризации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан