Республикалық меншiктiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 29 қаңтар N 105
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнің Астана қаласына көшiрiлуiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесi, 1, "А" корпусы мекен-жайы бойынша орналасқан ғимарат республикалық меншiктен Ақмола облысының коммуналдық меншiгіне берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен және Ақмола облысының әкімдігімен бiрлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген ғимаратты қабылдау-тапсыру жөнiндегi қажеттi шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен басып күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые вопросы республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2003 года N 105
В связи с передислокацией Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в город Астану Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать из республиканской собственности здание, расположенное по адресу: город Кокшетау, улица Сатпаева, 1, корпус "А" в коммунальную собственность Акмолинской области.
2. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом Акмолинской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые меры по приему-передаче указанного в пункте 1 настоящего постановления здания.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан