Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 шiлдедегi N 985 және 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 31 қаңтар N 115. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысымен (2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі)
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 тамыздағы N 939  Жарлығын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мынадай қаулыларына өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана), аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) әкiмдерiнiң аппараттары штат санының лимиттерi және облыс (республикалық маңызы бар қала, астана), аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмi орынбасарларының шектi саны туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 шiлдедегi N 985  қаулысына :
көрсетiлген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.01. N 314   қаулысымен.
2. Осы қаулы 2002 жылғы 1 қазаннан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 31 қаңтардағы
N 115 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 21 шілдедегі
N 985 қаулысына
1-қосымша
_______________________________________________________
Облыс              Әкімдер         Оның ішінде әкімнің
аппараттарының  орынбасарлары
саны (бірлік)   (бірлік)
_______________________________________________________
Ақмола                  69              4
Ақтөбе                  66              4
Алматы                  78              4
Атырау                  55              4
Батыс Қазақстан         63              4
Жамбыл                  72              4
Қарағанды               77              4
Қостанай                73              4
Қызылорда               62              4
Маңғыстау               47              4
Оңтүстік Қазақстан      85              4
Павлодар                69              4
Солтүстік Қазақстан     67              4
Шығыс Қазақстан         77              4
Алматы қаласы           295             4
Астана қаласы           142             4
Жиыны:                  1397            65
_______________________________________________________

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985 и от 11 января 2002 года N 39
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2003 года N 115. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 декабря 2004 года N 1324 (P041324) (вводится в действие с 1.01.2005г.).
Сноска Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.12.2004 № 1324 (вводится в действие с 01.01.2005).
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 августа 2002 года N 939 "О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения в следующие постановления Правительства Республики Казахстан:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985 "О лимитах штатной численности аппаратов акимов областей (города республиканского значения, столицы), районов (городов областного значения) и предельном числе заместителей акима области (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения)":
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) (подпункт утратил силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314).
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 октября 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2003 года N 115
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2001 года N 985
-------------------------------------------------------------------
Область ! Численность ! В том числе
! аппаратов акимов ! заместителей акима
! (ед.) ! (ед.)
-------------------------------------------------------------------
Акмолинская 69 4
Актюбинская 66 4
Алматинская 78 4
Атырауская 55 4
Западно-Казахстанская 63 4
Жамбылская 72 4
Карагандинская 77 4
Костанайская 73 4
Кызылординская 62 4
Мангистауская 47 4
Южно-Казахстанская 85 4
Павлодарская 69 4
Северо-Казахстанская 67 4
Восточно-Казахстанская 77 4
г. Алматы 295 5
г. Астана 142 4
-------------------------------------------------------------------
Итого: 1397 65
-------------------------------------------------------------------