"Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексіне кейіннен жыныстық немесе өзге де пайдалану мақсатында заңсыз кетуге және жасырын көші-қонға қарсы күрес мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 6 ақпан N 136
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексіне кейіннен жыныстық немесе өзге де пайдалану мақсатында заңсыз кетуге және жасырын көші-қонға қарсы күрес мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексіне кейіннен жыныстық немесе өзге де пайдалану мақсатында заңсыз кетуге және жасырын көші-қонға қарсы күрес мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексіне (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 15-16, 211-құжат; 1998 ж., N 16, 219-құжат; N 17-18, 225-құжат; 1999 ж., N 20, 721-құжат; N 21, 774-құжат; 2000 ж., N 6, 141-құжат; 2001 ж., N 8, 53, 54-құжаттар; 2002 ж., N 4, 32, 33-құжаттар; N 10, 106-құжат; N 17, 155-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
128-бапта:
баптың атауы "азғырып-көндіру" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ әкету және олардың транзиті" деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші бөлік "әрекеттер" деген сөзден кейін ", сол сияқты адамдарды көпе-көрінеу жыныстық немесе өзге де пайдалану үшін Қазақстаннан тыс жерлерге әкету немесе бір шетел мемлекетінен екіншісіне бара жатқан адамдарды Қазақстан Республикасының аумағы арқылы тасымалдау" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Уголовный Кодекс Республики Казахстан по вопросам борьбы с незаконным выездом и нелегальной миграцией с целью последующей сексуальной или иной эксплуатации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2003 года N 136
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Уголовный Кодекс Республики Казахстан по вопросам борьбы с незаконным выездом и нелегальной миграцией с целью последующей сексуальной или иной эксплуатации".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О внесении дополнений в Уголовный Кодекс Республики
Казахстан по вопросам борьбы с незаконным выездом и
нелегальной миграцией с целью последующей
сексуальной или иной эксплуатации
Внести в Уголовный Кодекс Республики Казахстан от 16 июля 1997 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 15-16, ст. 211; 1998 г., N 16, ст. 219; N 17-18 ст. 225; 1999 г., N 20, ст. 721; N 21, ст. 774; 2000 г., N 6, ст. 141; 2001 г., N 8, ст. 53, 54; 2002 г., N 4, ст. 32, 33; N 10, ст. 106; N 17, ст. 155) следующие дополнения:
в статье 128:
заголовок статьи после слова "Вербовка" дополнить словами ", а также вывоз и транзит";
часть третью после слова "Казахстан" дополнить словами ", а равно вывоз людей за пределы Казахстана или перевозка через территорию Республики Казахстан людей, следующих из одного иностранного государства в другое, заведомо для сексуальной или иной эксплуатации".
Президент
Республики Казахстан