Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 11 ақпан N 150
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 485-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақта:
"Бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар" деген баған ", іс-шараларға қатысушыларға іссапар шығыстарын төлеуді, сондай-ақ 2003 жылғы Ресейде Қазақстан жылын өткізу жөнінде Қазақстан Республикасының ұйымдастыру комитетімен келісім бойынша өкілдік шығындарды төлеуді қоса алғанда." деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года N 150
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующее дополнение:
в приложении 485 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" дополнить словами ", включая расходы на оплату командировочных участникам мероприятий, а также представительские затраты по согласованию с организационным комитетом Республики Казахстан по проведению в 2003 году Года Казахстана в России.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан