"Қазақстан Республикасы Президентінiң 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 13 ақпан N 157
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығының 1-тармағы 7) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қыркүйектегi N 692 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қыркүйектегi N 692 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығы 1-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне шағын бизнестi қолдау саласындағы функциялар мен өкiлеттіктер берiлуiне байланысты ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанынан Кәсiпкерлер кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 29 қыркүйектегi N 692 Жарлығына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Кәсiпкерлер кеңесi туралы ережеде:
12-тармақта "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2003 года N 157
В соответствии с подпунктом 7) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан О внесении изменения
в Указ Президента Республики Казахстан
от 29 сентября 2001 года N 692
В связи с передачей функций и полномочий в области поддержки
малого бизнеса Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в соответствии с подпунктом 7) пункта 1 Указа Президента
Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по
дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября N 2001 года N 692 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан" следующее изменение:
в Положении о Совете предпринимателей при Президенте
Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 12 слова "Агентство Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "Комитет по поддержке малого бизнеса Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан