Стратегиялық зор маңызы бар қызметтер көрсетудi мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 19 ақпан N 178
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, "Алтынсарин-Хромтау" темiр жол желiсi құрылысының сапасын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамы қаржыландыру жоспарында көзделген қаражат шегiнде стратегиялық зор маңызы бар ретiнде "Алтынсарин-Хромтау" темiр жол желiсi құрылысын техникалық қадағалауды және технологиялық қолдауды ұйымдастыруды жүзеге асыру жөнiндегi қызметтер көрсетудi берушi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года N 178
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", в целях обеспечения качества строительства железнодорожной линии "Алтынсарино-Хромтау" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить закрытое акционерное общество "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" поставщиком услуг по осуществлению технического надзора и организации технологического сопровождения строительства железнодорожной линии "Алтынсарино-Хромтау", как имеющих важное стратегическое значение, в пределах средств, предусмотренных планом финансирования.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан