2003 жылға арналған мемлекеттiк астық ресурстарының көлемiн және мемлекеттiк жемдiк пен тұқымдық астық ресурстарын пайдалану көлемiн белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 24 ақпан N 187
"Мемлекеттiк астық ресурстарын қалыптастыру, сақтау және пайдалану ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 28 наурыздағы N 394 қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 2003 жылға:
азық-түлiктiк астықтың мемлекеттiк резервi 500 000 (бec жүз мың) тонна мөлшердегi;
мемлекеттiк жемдiк астық ресурстары 10 000 (он мың) тонна мөлшердегi;
мемлекеттiк тұқымдық астық ресурстары 100 000 (бip жүз мың) тонна мөлшердегi;
мемлекеттiк сатылатын астық ресурстары 500 000 (бec жүз мың) тонна мөлшердегi көлемде белгiленсiн.
2. 2003 жылға арналған пайдалану көлемi:
мемлекеттiк жемдiк астық ресурстары 10 000 (он мың) тоннаға дейiнгi мөлшерде;
мемлекеттiк тұқымдық астық ресурстары 100 000 (бip жүз мың) тоннаға дейiнгi мөлшерде белгiленсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об установлении объема государственных ресурсов зерна и объемов использования государственных ресурсов фуражного и семенного зерна на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2003 года N 187
В соответствии с постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2001 года N 394 "Об утверждении Правил формирования, хранения и использования государственных ресурсов зерна" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить на 2003 год объемы:
государственного резерва продовольственного зерна в размере 500 000 (пятьсот тысяч) тонн;
государственных ресурсов фуражного зерна в размере 10 000 (десять тысяч) тонн;
государственных ресурсов семенного зерна в размере 100 000 (сто тысяч) тонн;
государственных реализационных ресурсов зерна в размере 500 000 (пятьсот тысяч) тонн.
2. Установить объемы использования на 2003 год:
государственных ресурсов фуражного зерна в размере до 10 000 (десять тысяч) тонн;
государственных ресурсов семенного зерна в размере до 100 000 (сто тысяч) тонн.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан