Б.Ғ.Рахымбеков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 25 ақпан N 201
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Боран Ғизатұлы Рахымбеков Қазақстан Республикасының Әділет бірінші вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Рахимбекове Б.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 201
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить Рахимбекова Бурана Гизатовича от должности первого вице-Министра юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан