Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 30 маусымдағы N 562 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 26 ақпан N 204
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының барлық ұйымдық-құқықтық нысандағы бірлестіктерінде (кәсіпорындарында), мекемелерінде және ұйымдарында құжаттау мен құжаттамаларды басқарудың негізгі ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 30 маусымдағы N 562 қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1992 года N 562
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2003 года N 204
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1992 года N 562 "Об утверждении Основных правил документирования и управления документацией в объединениях (предприятиях), учреждениях и организациях всех организационно-правовых форм Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан