Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 21 қарашадағы N 1233 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 ақпандағы N 208 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасының минералдық шикiзатты кешендi қайта өңдеу жөнiндегi ұлттық орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының "Жезқазғансирекмет" еншiлес мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 21 қарашадағы N 1233 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Кәсiпорын қызметiнiң негiзгi мәнi құрамында осмий, рений және сирек жер металдары бар материалдарды қайта өңдеу және бұл металдарды өндiру мәселелерi бойынша ғылым саласындағы өндiрiстiк-шаруашылық қызметтi жүзеге асыру деп белгiленсiн.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года N 1233
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года N 208
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года N 1233 "О реорганизации дочернего государственного предприятия "Жезказганредмет" Республиканского государственного предприятия "Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан" Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Определить основным предметом деятельности Предприятия осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки по вопросам переработки материалов, содержащих осмий, рений и редкоземельные металлы, и производства этих металлов.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан