"IDЕХ-2003" қару-жарақ пен әскери техниканың алтыншы халықаралық көрмесiне қатысу үшiн қаруды уақытша әкетуге және оқ-дәрiлердi экспорттауға рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 28 ақпан N 214
"IDEX-2003" қару-жарақ пен әскери техниканың алтыншы халықаралық көрмесiне (Абу-Даби қаласы, Бiрiккен Apaб Әмiрлiктерi) қатысу үшiн, "Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына  және "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетудiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы  N 1037 қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Орал "Металлист" зауыты" ашық акционерлiк қоғамына, Орал қаласы (бұдан әрi - "Орал "Металлист" зауыты" ААҚ) Қазақстан Республикасынан Бiрiккен Араб Әмiрліктерiне осы қаулыға қосымшаның 1 және 2-тармақтарында көрсетiлген қару-жарақты кейiннен Қазақстан Республикасына әкеле отырып, уақытша әкетуге рұқсат берiлсiн.
2. "Орал Металлист" зауыты" ашық акционерлiк қоғамына осы қаулыға қосымшаның 3-тармағында көрсетiлген оқ-дәрiлердi Қазақстан Республикасынан Бiрiккен Араб Әмiрлiктерiне экспорттауға рұқсат берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігi заңнамада белгіленген тәртiппен "Орал "Металлист" зауыты" ашық акционерлiк қоғамына осы қаулыға қосымшаның 3-тармағында көрсетiлген оқ-дәрiлердiң экспортына лицензия берсiн.
4. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi Қазақстан Республикасының кеден заңнамасына сәйкес осы қаулыға қосымшада көрсетiлген тауарларды кедендiк ресiмдеудi және кедендiк бақылауды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 28 ақпандағы
N 214 қаулысына
қосымша
"IDEX-2003" қару-жарақ пен әскери техниканың алтыншы халықаралық көрмесiне (Абу-Даби қаласы, БАӘ) қатысу үшiн әкетiлетiн қару мен оқ-дәрiлердiң тiзбесi
1. Стендке қою үшiн:
- НСВП - 12,7 (СЭҚ ТН коды 930190000) бұйымы құрамында:
- НСВ - зауыттық N 012A жеке ЗМҚ жинақтауыштарымен шапасыз әкетiледi;
- UPM-170, зауыттық N Г965;
- зауыттық N 00004 тiркеме;
- 7Ч18 оқсыз атуға арналған керек-жарақтар (СЭҚ TH коды 930591000);
- 6Ч15 электрошығарғышы зауыттық N Б472 (CЭҚ TH коды 930591000);
- 6ю14 cб.70 ленталарды жабдықтауға арналған машина (СЭҚ ТН коды 930591000).
2. Полигонға қою үшiн:
- НСВП - 12,7 (СЭҚ TН коды 930190000) бұйымы құрамында:
- НСВ зауыттық N ГЭ799;
- UPM-170, зауыттық N Г130;
- зауыттық N 00002 тiркеме.
Ескерту: бұйымдар, оқ-дәрілерiмен және жеке ЗМҚ жинақтауыштарымен жұмыс істеу қалпында.

О разрешении временного вывоза оружия и экспорта боеприпасов для участия в шестой Международной выставке вооружения и военной техники "IDEX-2003"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2003 года N 214
Для участия в шестой Международной выставке вооружения и военной техники "IDEX-2003" (Объединенные Арабские Эмираты, город Абу-Даби), в соответствии с Законом  Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением  Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ и услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить открытому акционерному обществу "Уральский завод "Металлист", город Уральск (далее - ОАО "Уральский завод "Металлист") временный вывоз из Республики Казахстан в Объединенные Арабские Эмираты с последующим ввозом в Республику Казахстан вооружения, указанного в пунктах 1 и 2 приложения к настоящему постановлению.
2. Разрешить ОАО "Уральский завод "Металлист" экспорт из Республики Казахстан в Объединенные Арабские Эмираты боеприпасов, указанных в пункте 3 приложения к настоящему постановлению.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выдать ОАО "Уральский завод "Металлист" лицензию на экспорт боеприпасов, указанных в пункте 3 приложения к настоящему постановлению.
4. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан обеспечить таможенное оформление и таможенный контроль товаров, указанных в приложении к настоящему постановлению, в соответствии с таможенным законодательством Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2003 года N 214
Перечень
оружия и боеприпасов, вывозимых для участия в шестой
Международной выставке вооружения и военной техники
"IDEX-2003" (ОАЭ, город Абу-Даби)
1. Для экспозиции на стенде:
- изделие НСВП-12,7 (код ТН ВЭД 930190000) в составе:
- НСВ, заводской N 012А вывозится без бойка, с комплектом индивидуального ЗИПа;
- UPM-170, заводской N Г965;
- прицел заводской N 00004;
- приспособление для холостой стрельбы 7Ч18 (код ТН ВЭД 930591000);
- электроспуск 6Ч15, заводской N Б472 (код ТН ВЭД 930591000);
- машина для снаряжения ленты 6ю14 сб. 70 (код ТН ВЭД 930591000).
2. Для экспозиции на полигоне:
- изделие НСВП-12,7 (код ТН ВЭД 930190000) в составе:
- НСВ, заводской N ГЭ799;
- UPM-170, заводской N Г130;
- прицел заводской N 00002.
Примечание: изделие в рабочем состоянии, с боеприпасами и с комплектом индивидуального ЗИПа.

3. Оқ-дәрiлер:
- пулеметтiк ленталарда саны 200 (екi жүз) дана 12,7 мм калибрлi патрондар (СЭҚ TH коды 930630300).

3. Боеприпасы:
- патроны калибра 12,7 мм (код ТН ВЭД 930630300) в количестве 200 (двести) штук в пулеметных лентах.