Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы. 2003 жылғы 5 наурыз N 224. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 960 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
Қарудың жекелеген түрлерінің айналымын мемлекеттік бақылауды одан әрі жетілдіру, сондай-ақ құндылықтарды, почта байланысы қызметкерлерінің денсаулығы мен өмірін сақтауды жақсарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1176 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 32-33, 399-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы қару мен оның патрондары айналымының ережесінде Ережеге 6-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 5 наурыздағы
N 224 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасындағы
қару мен оның патрондары
айналымының ережесіне
6-қосымша
"Қазпочта" ашық акционерлік қоғамының қызметкерлерін
қаруландыру үшін белгіленген қару және оның
патрондарының түрлері, үлгілері, модельдері, саны
1. Фельдъегерь әрбір фельдъегерге
1 пистолет
2. Экспедитор 2-3 қызметкерден
тұратын ауысымға
1 пистолет
3. Фельдъегерь-жүргізуші әрбір фельдъегер-
жүргізушіге 1 пистолет
4. Арнайы байланыс бөлімшесінің бастығы 1 пистолет
5. Өндірістік учаске бастығы 1 пистолет
(бастықтың орынбасары)
6. Цех бастығы (бастықтың орынбасары) 1 пистолет
7. Облыстық, қалалық арнайы байланыс 1 пистолет
қызметінің бастығы (директоры),
(бастықтың, директордың орынбасары)
8. Аға диспетчер (диспетчер) 1 пистолет
9. Почта байланысы торабының бастығы 1 пистолет
10. Почта байланысы бөлімшесінің 1 пистолет
бастығы
11. Почта вагонының бастығы 1 пистолет
12. ПТБ почта алмасуы жөніндегі жауапты 1 пистолет
кезекші, арнайы байланыс қызметінің
жауапты кезекшісі (жауапты кезекшінің
көмекшісі)
13. Почтамттың және почта байланысы 1 пистолет
торабының бас кассасы мен кассалық
операциялар бөлімінің бастығы
(меңгерушісі)
14. Негізгі кассаны меңгеретін почта 1 пистолет
байланысы торабының (бөлімшесінің)
кассирі
15. Почтаны алып жүру және алмастыру 1 пистолет
жөніндегі почтальон
16. Республикалық арнайы байланыс 1 пистолет
қызметінің бастығы және оның
орынбасарлары

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2003 года N 224. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2020 года № 960.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
В целях дальнейшего совершенствования государственного контроля за оборотом отдельных видов оружия, а также улучшения охраны ценностей, здоровья и жизни работников почтовой связи Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1176 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 32-33, ст. 399) следующее изменение:
в Правилах оборота оружия и патронов к нему в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением, приложение 6 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2003 года N 224
Приложение 6
к Правилам оборота оружия и
патронов к нему в Республике
Казахстан
Виды, типы, модели, количество оружия и патронов к нему,
установленные для вооружения работников
открытого акционерного общества "Казпочта"
1. Фельдъегерь 1 пистолет на каждого
фельдъегеря
2. Экспедитор 1 пистолет на смену из
2-3 работников
3. Фельдъегерь-водитель 1 пистолет на каждого
фельдъегеря-водителя
4. Начальник отделения спецсвязи 1 пистолет
5. Начальник (зам. начальника) 1 пистолет
производственного участка
6. Начальник(зам.начальника) цеха 1 пистолет
7. Начальник (директор) (зам. 1 пистолет
начальника, директора) областной,
городской службы спецсвязи
8. Старший диспетчер (диспетчер) 1 пистолет
9. Начальник узла почтовой связи 1 пистолет
10. Начальник отделения почтовой связи 1 пистолет
11. Начальник почтового вагона 1 пистолет
12. Ответственный дежурный по обмену 1 пистолет
почты ОПП, ответственный дежурный
(помощник ответственного дежурного)
службы спецсвязи
13. Начальник (заведующий) главной 1 пистолет
кассы и отдела кассовых операций
почтамта и узла почтовой связи
14. Кассир узла (отделения) почтовой 1 пистолет
связи, ведающий основной кассой
15. Почтальон по сопровождению и 1 пистолет
обмену почты
16. Начальник Республиканской службы 1 пистолет
специальной связи и его заместители

17. Касса торабын және кассалық 1 пистолет
үй-жайларды күзету жөніндегі күзетші
18. Ақшалай түсімдердің инкассациясын әрбір инкассаторға
және құндылықтарды тасымалдауды 1 пистолет
жүзеге асыратын инкассация қызметінің
қызметкерлері (инкассаторлар)
19. Ақшалай түсімдердің инкассациясын әрбір жүргізушіге
және құндылықтарды тасымалдауға 1 пистолет
арналған инкассация қызметінің
арнайы автомобильдерінің
жүргізушілері
Ескерту:
1. Почта байланысы тораптарының және бөлімшелерінің бастықтары, ПТБ жауапты кезекшілері, почтамттардың және почта байланысы тораптарының бас кассасы мен кассалық операциялар бөлімінің бастықтары, негізгі кассаны меңгеруші кассирлер жұмыс уақытында қызметтік қажеттілік болған жағдайда қаруланады.
2. Почта вагондарының бастықтары қызметтік міндеттерін орындау кезінде ақшалай сомаларды тасымалдау жүзеге асырылатын бағыттар бойынша жол жүргенде қаруланады.
3. Почтаны алып жүру мен алмасу жөніндегі почтальондар тек жұмыс уақытында ғана, сақтандыру почтасын тасымалдау жағдайында автомобиль және жүк тасу бағыттары бойынша жол жүргенде қаруланады.
Оқ-дәрілер:
-------------------------------------------------------------------
Р/с! ! Патрондардың саны (дана)
N ! Қарудың атауы !-----------------------------------
! ! қару ! жылдық шығын
! !бірлігінің !-----------------------
! !азаймайтын ! 1 адамға !қару
! ! қоры ! арналған !бірлігіне
! ! ! практикалық!келетін
! ! ! атыстар !ұрысты
! ! ! !тексеру
-------------------------------------------------------------------

17. Охранник по охране кассового узла и 1 пистолет
кассовых помещений
18. Работники службы инкассации 1 пистолет на каждого
(инкассаторы), осуществляющие инкассатора
инкассацию денежной выручки и
перевозки ценностей
19. Водители специальных автомобилей 1 пистолет на каждого
службы инкассации, предназначенных водителя
для инкассации денежной выручки и
перевозки ценностей
Примечания:
1. Начальники узлов и отделений почтовой связи, ответственные дежурные ОПП, начальники главной кассы и отдела кассовых операций почтамтов и узлов почтовой связи, кассиры, ведающие основной кассой, вооружаются в рабочее время в случае служебной необходимости.
2. Начальники почтовых вагонов вооружаются при исполнении ими служебных обязанностей, когда они следуют по маршрутам, на которых осуществляется перевозка денежных сумм.
3. Почтальоны по сопровождению и обмену почты вооружаются только в рабочее время при следовании их по автомобильным и гужевым маршрутам в случае перевозки ими страховой почты.
Боеприпасы:
-------------------------------------------------------------------
N ! ! Количество патронов (штук)
п/п! Наименование !-----------------------------------
! оружия !неснижаемый! расход в год
! !запас на !-----------------------
! !единицу !практические !проверка
! !оружия !стрельбы на !боя на
! ! !1 человека !единицу
! ! ! !оружия
-------------------------------------------------------------------