Атырау облысының 2003 жылға арналған жергілікті инвестициялық жобалары және жергілікті атқарушы органының қарыз алуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 наурыздағы N 238 қаулысы
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 қарашадағы N 1219 қаулысымен бекітілген "Инвестициялық жобаларды қарау ережесіне" сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Жергілікті атқарушы органның қарызға алуы нәтижесінде тартылатын қаражаты есебінен қаржыландырылатын Атырау облысының 2003 жылға арналған мынадай жергілікті инвестициялық жобаларына (бұдан әрі - Жергілікті инвестициялық жобалар) келісім берілсін:
1) қаржыландыру көлемі 974 700 000 (тоғыз жүз жетпіс төрт миллион жеті жүз мың) теңге елді мекендерді газдандыру;
2) білім беру объектілерінің құрылысы - 738 000 000 (жеті жүз отыз сегіз миллион) теңге;
3) денсаулық сақтау объектілерінің құрылысы - 586 000 000 (бес жүз сексен алты миллион) теңге;
4) Атырау қаласындағы және Атырау облысындағы су құбырлары мен кәріз желілерін күрделі жөндеу - 300 000 000 (үш жүз миллион) теңге;
5) Атырау және Құлсары қалаларындағы автомобиль жолдарын күрделі жөндеу - 801 300 000 (сегіз жүз бір миллион үш жүз мың) теңге.
2. "Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңына сәйкес белгіленген жергілікті атқарушы органның борыш лимитінің шегінде заңнамада белгіленген тәртіппен Жергілікті инвестициялық жобаларды іске асыруға 3 400 000 000 (үш миллиард төрт жүз миллион) теңге көлемінде қарыздар тарту туралы Атырау облысы әкімінің ұсынысы қабылдансын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О местных инвестиционных проектах и заимствовании местным исполнительным органом Атырауской области на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2003 года N 238
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" и "Правилами рассмотрения инвестиционных проектов", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2002 года N 1219, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с местными инвестиционными проектами Атырауской области на 2003 год (далее - Местные инвестиционные проекты), финансируемыми за счет средств, привлекаемых в результате заимствования местным исполнительным органом:
1) газификация населенных пунктов с объемом финансирования 974 700 000 (девятьсот семьдесят четыре миллиона семьсот тысяч) тенге;
2) строительство объектов образования - 738 000 000 (семьсот тридцать восемь миллионов) тенге;
3) строительство объектов здравоохранения - 586 000 000 (пятьсот восемьдесят шесть миллионов) тенге;
4) капитальный ремонт водопроводных и канализационных сетей в городе Атырау и Атырауской области - 300 000 000 (триста миллионов) тенге;
5) капитальный ремонт автомобильных дорог в городах Атырау и Кульсары - 801 300 000 (восемьсот один миллион триста тысяч) тенге.
2. Принять предложение акима Атырауской области о привлечении в установленном законодательством порядке займов в пределах лимита долга местного исполнительного органа, установленного в соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" в объеме 3 400 000 000 (три миллиарда четыреста миллионов) тенге на реализацию Местных инвестиционных проектов.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан