Ерекше қорғалатын табиғи аумақтаp жерлерiнің жекелеген телімдерiн басқа санаттағы жерлерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 наурыздағы N 260 қаулысы
"Жер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнің "Алтын емел" мемлекеттiк ұлттық табиғи паркі" мемлекеттiк мекемесiнің ауданы 48400 га жер телiмi ерекше қорғалатын табиғи аумақтар жерлерi санатынан қордағы жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 18 наурыздағы
N 260 қаулысына
қосымша
"Алтын емел" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" мемлекеттік
мекемесінен Алматы облысы Кербұлақ ауданының қордағы
жерлер санатына ауыстырылатын жерлердің
ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
___________________________________________________________________
Жалпы  !     Соның ішінде:       !Ауыл шаруашы.! Көп жылғы !Басқа
ауданы !-------------------------!лығы алқапта.!  екпелер  !жерлер
!Егістік!Шабындық!Жайылым ! рының жиын. !           !
!       !        !        !    тығы     !           !
-------------------------------------------------------------------

О переводе отдельных участков земель особо охраняемых природных территорий в земли других категорий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 260
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О земле" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Перевести земельный участок площадью 48400 га государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Алтын-Эмель" Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан из категории земель особо охраняемых природных территорий в категорию земель запаса согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 марта 2003 года N 260
Экспликация земель
государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Алтын-Эмель", переводимых в категорию земель запаса Кербулакского района Алматинской области
____________________________________________________________________
Общая  !    В том числе:       !  Итого      !Многолетние!Прочие
площадь !-----------------------!сельскохо-   !насаждения !земли
!пашня!сенокосы!пастбища!хозяйственных!           !
!     !        !        !угодий       !           !
--------------------------------------------------------------------