Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 наурыздағы N 286 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттiк меншiк объектiлерiнiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 53-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың 7) тармақшасындағы "осы аумақтағы монополист" деген сөздер "қызмет көрсетiлетiн облыстың, қаланың, ауданның аумағындағы жалғыз мемлекеттiк медицина ұйымдары" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 286
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 513) следующее изменение:
в подпункте 7) пункта 1 слова "монополистами на данной территории" заменить словами "единственными государственными медицинскими организациями на обслуживаемой территории области, города, района".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан