Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 сәуiрдегi N 451 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 309 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.08. N 909 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурстарын өткiзу жөнiндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасының Yкiметiнiң 2002 жылғы 19 сәуiрдегi N 451 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
1) жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалар конкурстарын өткiзу жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзілсiн:
Шамсутдинов                 - Қазақстан Республикасының
Ринат Шарафутдинұлы           Әділет вице-министрi
Рахметов                    - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы             Қаржы вице-министрi
Орынбаев                    - Қазақстан Республикасының
Ербол Тұрмаханұлы             Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi
2) көрсетiлген құрамнан Георгий Владимирович Ким, Болат Бидахметұлы Жәмішев, Арман Ғалиасқарұлы Дунаев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2002 года N 451
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 309. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 909 (P030909)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2002 года N 451 "Об образовании комиссии по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования" следующие изменения:
в пункте 1:
1) ввести в состав комиссии по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования:
Шамсутдинова                    - вице-министра юстиции
Рината Шарафутдиновича            Республики Казахстан
Рахметова                       - вице-министра финансов
Нурлана Кусаиновича               Республики Казахстан
Орынбаева                       - вице-министра экономики и
Ербола Турмахановича              бюджетного планирования
Республики Казахстан
2) вывести из указанного состава: Кима Георгия Владимировича, Жамишева Болата Бидахметовича и Дунаева Армана Галиаскаровича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан