Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 312 қаулысы
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнің кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына 2002 жылғы 12 қыркүйектегі N 12/2003-Э келiсiм-шарты бойынша және қосымшаға сай номенклатура мен санда "Уголь" акционерлік қоғамы (Өзбекстан Республикасы, Ташкент қаласы) үшiн "Искра" Новосибирск механикалық зауыты" федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсіпорны (Ресей Федерациясы, Новосибирск қаласы) беретiн жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитіне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігі, Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлiгi және Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 31 наурыздағы
N 312 қаулысына
қосымша
2002 жылғы 12 қыркүйектегі N 12/2003-Э келiсiм-шарты
бойынша "Уголь" акционерлік қоғамы (Өзбекстан Республикасы,
Ташкент қаласы) үшiн "Искра" Новосибирск механикалық
зауыты" федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсіпорны
(Ресей Федерациясы, Новосибирск қаласы) беретiн
тауарлардың номенклатурасы мен саны
------------------------------------------------------------------
P/c!    Тауардың атауы   !  СЭҚ ТН   ! Өлшем  ! Саны ! Құны АҚШ
N !                     !   коды    ! бiрлігi!      ! долларымен
------------------------------------------------------------------
1   ДШЭ-12 MEMCT
6196-78 тұтандырғыш
бау                    360300100    мың м.  400,0   73600,0
2   ОШП МЕМСТ 3470-80 от
өткiзгiш бау           360300100    мың м.  100,0   12000,0
3   ЭД-КЗ-0-ПКМ
MEMCT 21806-76 электр
тұтандырғыштары        360300900  мың дана  135,0   43200,0
4   ЭД-КЗ-ПКМ ТУ
84-1162-87 электр
тұтандырғыштары        360300900  мың дана  270,0   116100,0
5   ЭД-ЗН ДИШВ

О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 312
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан поставляемых Федеральным государственным унитарным предприятием "Новосибирский механический завод "Искра" (город Новосибирск, Российская Федерация) для акционерного общества "Уголь" (город Ташкент, Республика Узбекистан) по контракту от 12 сентября 2002 года N 12/2003-Э по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2003 года N 312
Номенклатура и количество товаров, поставляемых Федеральным государственным унитарным предприятием "Новосибирский механический завод "Искра" (город Новосибирск, Российская Федерация) для акционерного общества "Уголь" (город Ташкент, Республика Узбекистан) по контракту N 12/2003-Э от 12 сентября 2002 года
-------------------------------------------------------------------
N  !    Наименование     !Код ТН ВЭД!  Ед.  !Кол-во !  Стоимость
п/п!       товара        !          !  изм. !       !в долларах США
-------------------------------------------------------------------
1   Детонирующий шнур      360300100  тыс.м.   400,0     73600,0
ДШЭ-12 ГОСТ 6196-78
2   Огнепроводный шнур     360300100  тыс.м.   100,0     12000,0
ОШП ГОСТ 3470-80
3   Электродетонаторы      360300900  тыс.шт   135,0     43200,0
ЭД-КЗ-0-ПКМ
ГОСТ 21806-76
4   Электродетонаторы      360300900  тыс.шт   270,0    116100,0
ЭД-КЗ-ПКМ
ТУ84-1162-87
5   Электродетонаторы      360300900  тыс.шт    16,2      8100,0
ЭД-ЗН

773.951.300ТУ электр
тұтандырғыштары        360300900  мың дана   16,2     8100,0
6   КД-8МА ДИШВ
773.941.008ТУ капсюль
тұтандырғыштары        360300900  мың дана    5,0      525,0
ЖИЫНЫ                                               253525,0
------------------------------------------------------------------
Жөнелту пункті: Пашино станциясы, Батыс Сiбiр темiр жолы (Ресей Федерациясы).
Баратын пункті: Ангрен станциясы, Өзбек темiр жолы (Өзбекстан Республикасы)
Шекаралық өту пункттерi: Локоть станциясы - Шеңгелдi станциясы

ДИШВ 773.951.300ТУ
6   Капсюля-детонаторы     360300900  тыс.шт     5,0       525,0
КД-8МА
ДИШВ 773.941.008ТУ
-------------------------------------------------------------------
Итого                                               253525,0
-------------------------------------------------------------------
Пункт отправления: станция Пашино, Западно-Сибирская железная дорога (Российская Федерация).
Пункт назначения: станция Ангрен, Узбекская железная дорога (Республика Узбекистан).
Пункты пограничных переходов: станция Локоть - станция Шенгельды.