Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 сәуірдегі N 321 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Алматы облысының Мамандандырылған күзет қызметi басқармасы мемлекеттік мекемесi (Алматы қаласы) таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 қарашадағы N 1433 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мамандандырылған күзет бөлiмшелерiнiң облыстық (қалалық) басқармаларының, қалалық және аудандық бөлiмдерiнiң (бөлiмшелерiнiң) тiзбесiнде "Алматы облысы" деген бөлiмнiң реттiк нөмiрi 22-жолы алынып тасталсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.10.2014 № 1144 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 29.10.2014 № 1144 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2003 года N 321
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать государственное учреждение Управление специализированной службы охраны Алматинской области (город Алматы) Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года N 1433 "Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в перечне областных (городских) управлений, городских и районных отделов (отделений) специализированных охранных подразделений Министерства внутренних дел Республики Казахстан строку, порядковый номер 22, раздела "Алматинская область", исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.10.2014 № 1144 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.10.2014 № 1144 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан