Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 сәуірдегі N 330 қаулысы
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігін Астана қаласында орналастыруға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігіне 2003 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігі орталық аппаратының ғимаратын жөндеуді аяқтау үшін 11640185 (он бір миллион алты жүз қырық мың бір жүз сексен бес) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2003 года N 330
В связи с размещением Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в городе Астане Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, средства в сумме 11640185 (одиннадцать миллионов шестьсот сорок тысяч сто восемьдесят пять) тенге для завершения ремонта административного здания центрального аппарата Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан