Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына лицензияны қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 340 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi "Қарағай Голд" акционерлiк қоғамына Қарағанды облысының Қарағайлы ауданындағы (Қарағанды облысының Қарқаралы ауданы) Абыз кен орнын геологиялық зерттеу және құрамында алтын бар кендердi өндiру үшiн берген 1996 жылғы 8 қаңтардағы MГ N 342-D (алтын) сериялы Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына лицензия қайтарып алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі осы қаулыны орындау жөнiндегі қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве лицензии на право пользования недрами в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года N 340
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать лицензию на право пользования недрами в Республике Казахстан серии МГ N 342-D (золото) от 8 января 1996 года, выданную Правительством Республики Казахстан акционерному обществу "Карагай Голд" для геологического изучения и добычи золотосодержащих руд месторождения Абыз в Карагайлинском районе Карагандинской области (Каркаралинский район Карагандинской области).
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан принять необходимые меры по исполнению настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан