"КЕGОС" электр желiлерiн басқару жөніндегi қазақстандық компания" ашық акционерлік қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 346 қаулысы
Қазақстан Республикасының Укiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлік және жекешелендiру жөнiндегi комитетi мен Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгінің Астана қаласы, Бейбiтшiлiк көшесi, 37 және Бөгенбай даңғылы, 7 әкiмшiлiк ғимараттарын, сондай-ақ Астана қаласы, Бөгенбай даңғылы, 7 мекен-жайлары бойынша орналасқан автомашиналар гараждарын "KEGOC" электр желiлерiн басқару жөнiндегi қазақстандық компания" AAҚ-тың жарғылық капиталына берсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О некоторых вопросах открытого акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года N 346
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан передать в установленном законодательством порядке в уставной капитал ОАО "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC" административные здания Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, расположенные в городе Астана, ул. Бейбитшилик, 37 и просп. Богенбая, 7, а также гаражи для автомашин по адресу: город Астана, просп. Богенбая, 7.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
Премьер-Министр
Республики Казахстан