Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 сәуірдегі N 351 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы азаматтарының салымдарына өтем жасау туралы" 2002 жылғы 28 желтоқсандағы N 1006 Жарлығының 5-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмiнде:
14 "Борышқа қызмет көрсету" деген функционалдық тобында:
217 "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
042 "Yкiметтік борышқа қызмет көрсету" деген бағдарламасында:
011 "Заемдар бойынша сыйақыларды (мүдделердi) төлеу" деген кiшi бағдарламасында "43 670 170" деген сан "42 815 170" деген санмен ауыстырылсын;
030 "Заемдарды орналастырғаны үшiн комиссиялық төлем" деген кiшi бағдарламасында "22 862" деген сан "877 862" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2003 года N 351. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В соответствии с пунктом 5 Указа Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года N 1006 "О компенсации вкладов граждан Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 14 "Обслуживание долга":
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
в программе 042 "Обслуживание правительственного долга":
в подпрограмме 011 "Выплата вознаграждений (интересов) по займам" цифру "43 670 170" заменить цифрой "42 815 170";
в подпрограмме 030 "Выплата комиссионных за размещение займов" цифру "22 862" заменить цифрой "877 862".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан