Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегi N 1000 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 сәуірдегі N 395 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2003-2005 жылдарға арналған индикативтiк жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 13 қыркүйектегі N 1000 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Жоспар құрамында шикiзат тауарларының 2003-2005 жылдарға арналған есептi тұрақты дүниежүзiлiк бағалары белгiленсiн (4-1-қосымша)";
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада 3-тараудағы "Инвестициялық саясат" деген бөлiм осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
Қолданыстағы және әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторальдық) бағдарламалардың тiзбесiнде:
"1. Қолданыстағы мемлекеттiк және салалық (секторальдық) бағдарламалардың тiзбесi" деген бөлiмде:
"1.1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығымен бекiтiлген мемлекеттiк бағдарламалар" деген кiшi бөлiмде:
6-бағанда:
реттiк нөмiрi 1.1.5-жолдағы "2003 ж. - 2333,551" деген сандар "2003 ж. - 2525,551" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1.1.6-жолдағы "2003 ж. - 102,804" деген сандар "2003 ж. - 103,318" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1.1.7-жолдағы "2003 ж. - 1256,49;" деген сандардың алдынан "2001 ж. - 100; 2002 ж. - 1087,277;" деген сандармен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 1.1.8-жолдағы "2003 ж. - 33404,379;" деген сандар "2003 ж. - 34244,4;" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1.1.11-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ-тен: 2003 ж. дейiн - 44112,6; 2003 ж. - 34594; 2004 ж. - 34974,3; 2005 ж. - 28927,6;
ЖБ-тен: 2003 ж. дейiн - 12382; 2003 ж. - 10413; 2004 ж. - 14781,4; 2005 ж. - 11626,3";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық және жергiлiктi бюджеттер;
"1.2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысымен бекiтiлген салалық бағдарламалар" деген кiшi бөлiмде:
"Бiлiм" деген жол және реттiк нөмiрi 1.2.6-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Баға және тариф саясаты
1.2.  2002-2004 Мемлекеттiң, 2002- ТМРБ 2002 ж.- Рес.   Қазақ. 3-та.
1-1.  жылдарға  табиғи       2004  ҚА   435,326; публи. стан   рау.
арналған  монополиялар  жж.       2003 ж.- лика.  Рес.   Құры.
Тариф     субъектiлерi.           435,326; лық    пуб.   лым.
саясатын  нiң және                2004 ж.- бюд.   лика.  дық-
жетiлдiру олардың                 435,326  жет    сы     инс.
бағдар.   қызметiн                                Үкі.   титу.
ламасы    тұтынушы.                               меті.  цио.
лардың                                  нің    наль.
балансына                               2002   дық
қол жеткi.                              жылғы  да.
зуге                                     15    му";
бағытталған                             қазан.
орта                                    дағы
мерзiмдi                                N1126
негiзде                                 қаулы.
икемдi                                  сымен
тариф                                   бекі.
саясатын                                тілді
қалыптастыру;
табиғи
монополиялар
саласына
инвестициялар
тарту үшін
оңтайлы
жағдай жасау;
монополия.
лардың
қызметiне
мемлекеттiк
бақылау
шарасын
ұлғайту

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2003 года N 395
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2002 года N 1000 "Об Индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы" следующие дополнения и изменения:
1) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Установить в составе Плана расчетные постоянные мировые цены на сырьевые товары на 2003-2005 годы (приложение 4-1)";
2) в приложении 1 к указанному постановлению в главе 3 раздел "Инвестиционная политика" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
3) в приложении 2 к указанному постановлению:
в Перечне действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ:
в разделе "1. Перечень действующих государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в подразделе "1.1. Государственные программы, утвержденные Указом Президента Республики Казахстан":
в графе 6:
в строке, порядковый номер 1.1.5., цифры "2003 г. - 2333,551" заменить цифрами "2003 г. - 2525,551";
в строке, порядковый номер 1.1.6., цифры "2003 г. - 102,804" заменить цифрами "2003 г. - 103,318";
в строке, порядковый номер 1.1.7., перед цифрами "2003 г. - 1256,49;" дополнить цифрами "2001 г. - 100; 2002 г.- 1087,277;";
в строке, порядковый номер 1.1.8., цифры "2003 г. - 33404,379;" заменить цифрами "2003 г. - 34244,4;";
в строке, порядковый номер 1.1.11.:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Из РБ: до 2003 г. - 44112,6; 2003 г. - 34594; 2004 г. - 34974,3; 2005 г. - 28927,6;
из МБ: до 2003 г. - 12382; 2003 г. - 10413; 2004 г. - 14781,4; 2005 г. - 11626,3";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Республиканский и местный бюджеты";
в подразделе "1.2. Отраслевые программы, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан":
строку "Образование" и строку, порядковый номер 1.2.6., исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"Ценовая и тарифная политика
1.2. Программа  Формирова- 2002- АРЕМЗК 2002 г.  Рес- Утвер- Глава
1-1. совершен-  ние гибкой 2004         435,326; пуб- ждена  3.
ствования  тарифной   гг.          2003 г.  ли-  поста- Струк-
тарифной   политики                435,326; кан- новле- турно-
политики   на средне-              2004 г.  ский нием   инсти-
субъектов  срочной                 435,326  бюд- Прави- туцио-
естествен- основе,                          жет  тель-  нальное
ных моно-  направленной                          ства   разви-
полий на   на достиже-                           Рес-   тие";
2002-2004  ние баланса                           публики
годы       интересов                             Казах-
государства,                          стан
субъектов                             от 15
естественных                          октября
монополий и                           2002
потребителей                          года
их услуг;                             N 1126
создание
благоприятных
условий для
привлечения
инвестиций в
сектор естест-
венной моно-
полии; расши-
рение мер
государствен-
ного контроля
за деятель-
ностью моно-
полий

мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 1.2.1-2-жолмен толықтырылсын:
"1.2. 2002-2010 Астана       2002- АШМ  2003 ж.- Респу. Қазақ. 6-та.
1-2.  жылдарға  қаласының    2010       617,91;  бли.   стан   рау.
арналған  маңында       жж.       2004 ж.- калық  Респу. Агро.
Астана    25 мың. га              710;     бюджет бли.   азық-
қаласының алаңға ағаш             2005 ж.-        касы   түлік
жасыл     отырғызу                730             Үкіме. сая.
желек     және                                    тінің  са.
аймағын   осымен                                  2002   ты";
құру      байла.                                  жылғы
бағдар.   нысты                                    10
ламасы    іс-шара.                                қаң.
лар кешенін                             тарда.
жүзеге                                  ғы
асыру                                   N 17
қаулы.
сымен
бекі.
тілді
6-бабындағы:
реттiк нөмiрi 1.2.1-жолдағы "2003 ж. - 5544,16" деген сандар "2003 ж. - 6003,892" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1.2.2-жолдағы "2003 ж. - 1221,889" деген сандар "2003 ж. - 1232,502" деген сандармен ауыстырылсын;
6-баған:
реттiк нөмiрi 1.2.3-жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 ж. - 89,579; 2004 ж. - 39,089";
реттiк нөмiрi 1.2.7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 ж. - 31,505; 2004 ж. - 30,767; 2005 ж. - 30,767";
6-бағандағы реттiк нөмiрi 1.2.8-жолдағы "2002 ж. - 12,3" деген сандар "2002 ж. - 5,4" деген сандармен ауыстырылсын;
6-баған:
реттiк нөмiрi 1.2.10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ-тен: 2002 ж. - 355; 2003 ж. - 512,2; 2004 ж. - 509; 2005 ж. - 628,7;
ЖБ-тен: 2002 ж. - 250,5; 2003 ж. - 655,8; 2004 ж. - 697,5; 2005 ж. - 379";
реттiк нөмiрi 1.2.11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2001 ж. - 105,8; 2002 ж. - 110,988; 2003 ж. - 248,879";
реттiк нөмiрi 1.2.27-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2001 ж. - 110; 2002 ж. - 119,287; 2003 ж. - 127,04; 2004 ж. - 119,287; 2005 ж. - 119,287";
реттiк нөмiрi 1.2.34-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2001 ж. - 883,6; 2002 ж. - 1054; 2003 ж. - 2197,44";
реттiк нөмiрi 1.2.35-жол, 5-бағандағы "ҚарМ" алынып тасталсын, "ИСМ", "КБА" деген сөздермен толықтырылсын, 6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ-тен: 2002 ж. - 85,95; 2003 ж. - 375";
"2. Әзiрленетiн мемлекеттiк және салалық (секторальдық) бағдарламалардың тiзбесi" бөлiмiнде:
"2.1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығымен бекiтiлетiн мемлекеттiк бағдарламалар" кiшi бөлiмiнде:
реттiк нөмiрi 2.1.1-жолда, 6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ-тен: 2003 ж. - 4706; 2004 ж. - 4000; 2005 ж. - 4000;

дополнить строкой, порядковый номер 1.2.1-2., следующего содержания:
"1.2.Программа  Создание   2002- МСХ    2003 г.- Рес- Утвер- Глава
1-2. создания   лесонасаж- 2010         617,91;  пуб- ждена  6.
зеленой    дений      гг.          2004 г.  ли-  поста- Агро-
зоны       вокруг                  - 710;   кан- новле- продо-
города     города                  2005 г.  ский нием   вольст-
Астаны на  Астаны на               - 730    бюд- Прави- венная
на 2002-   площади                          жет  тель-  поли-
2010 годы  25 тыс.                               ства   тика";
га и осу-                             Респуб-
ществление                            лики
связанного                            Казах-
с этим                                стан от
комплекса                             10 ян-
мероприятий                           варя
2002
года
N 17
в графе 6:
строки, порядковый номер 1.2.1. цифры "2003 г. - 5544,16" заменить цифрами "2003 г. - 6003,892";
строки, порядковый номер 1.2.2., цифры "2003 г. - 1221,889"
заменить цифрами "2003 г. - 1232,502";
графу 6:
строки, порядковый номер 1.2.3., изложить в следующей редакции:
"2003 г. - 89,579; 2004 г. - 39,089";
строки, порядковый номер 1.2.7., изложить в следующей редакции:
"2003 г. - 31,505; 2004 г. - 30,767; 2005 г. - 30,767";
в графе 6 строки, порядковый номер 1.2.8., цифры "2002 г. - 12,3" заменить цифрами "2002 г. - 5,4";
графу 6:
строки, порядковый номер 1.2.10., изложить в следующей редакции:
"Из РБ: 2002 г. - 355; 2003 г. - 512,2; 2004 г. - 509;
2005 г. - 628,7;
из МБ: 2002 г. - 250,5; 2003 г. - 655,8; 2004 г. - 697,5; 2005 г. - 379";
строки, порядковый номер 1.2.11, изложить в следующей редакции:
"2001 г. - 105,8; 2002 г. - 110,988; 2003 г. - 248,879";
строки, порядковый номер 1.2.27., изложить в следующей редакции:
"2001 г. - 110; 2002 г. - 119,287; 2003 г. - 127,04; 2004 г.- 119,287; 2005 г. - 119,287";
строки, порядковый номер 1.2.34., изложить в следующей редакции:
"2001 г. - 883,6; 2002 г. - 1054; 2003 г. - 2197,44";
в строке, порядковый номер 1.2.35., в графе 5 слово "МФ" исключить, дополнить словами "МИТ, АТК", графу 6 изложить в следующей редакции:
"Из РБ: 2002 г. - 85,95; 2003 г. - 375";
в разделе "2. Перечень разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в подразделе "2.1. Государственные программы, утверждаемые Указом Президента Республики Казахстан":
в строке, порядковый номер 2.1.1., графу 6 изложить в следующей редакции:
"Из РБ: 2003 г. - 4706; 2004 г. - 4000; 2005 г. - 4000;

ЖБ-тен: 2003 ж. - 3924,8; 2004 ж. - 4000; 2005 ж. - 4000;
"Әлеуметтiк қорғау" жолы және реттiк нөмiрi 2.1.2-жолы алынып тасталсын;
"2.2. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қаулысымен бекiтiлетiн салалық бағдарламалар" кiшi бөлiмiнде:
"Баға және тариф саясаты" жолы және реттiк нөмiрi 2.2.1-жолы алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 2.2.2-жолда, 2 және 4-бағандардағы "2007" деген сандары "2005" сандарымен ауыстырылсын, 6-бағандағы "2686,6" деген сандары "2068,69" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2.2.4-жолда, 2 және 4-бағандардағы "2002-2003 жж." деген сандар "2004-2005 жж." деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2.2.6-жолда, 2 және 4-бағандардағы "2002-2004" сандары "2003-2005" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Әлеуметтiк қорғау
2.2.  Қазақстан Экономика-   2003- ЭЖМ  Талап  "2002-2004 12-тарау.
6-1.  Республи. лық өcу,     2005       етіл.  жылдарға   Кедейлік.
касында   өнiмдi       жж.        мейді  арналған   ті азайту
Кедейлiк. жұмыспен                       Қазақстан  және
ті азай.  қамту және                     Республи.  әлеумет.
ту жөнiн. халықтың                       касы       тік
дегі      табысын                        Үкіметі.   қорғау";
2003-2005 ұлғайту,                       нің
жылдарға  кедей.                         Бағдар.
арналған  лердiң                         ламасын
бағдар.   денсаулық                      іске
лама      сақтау және                    асыру
бiлiм                          жөнінде.
қызметте.                      гі іс-ша.
рiне қол                       ралар
жеткiзуiн                      жоспары
арттыру,                       туралы"
әлеумет.                       Қазақстан
тiк көмек.                     Республи.
тiң атаулы                     касы
сипатын                        Үкіметі.
жақсарту                       нің
және                           2002
шешiмдер                       жылғы
қабылдауға                     24 сәуір.
қоғамдық                       дегі N 470
институт.                      қаулысы.
тарды тарта                    ның 5.7.1-
отырып,                        тармағына
мемлекеттiк                    сәйкес
басқарудың                     әзірле.
тиiмдiлiгiн                    неді
арттыру
үшін
жағдайлар
жасау
арқылы
кедейлiктi
қысқарту
реттік нөмiрi 2.2.7-жолдағы, 6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"РБ-тен: 2003 ж. - 4207,46; 2004 ж. - 4052,66; 2005 ж. - 3863,06;
ЖБ-тен: 2003 ж. - 7865,06; 2004 ж. - 7276,53; 2005 ж. - 7244,32";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 2.2.7-1-жолмен толықтырылсын:
"2.2.7 Қазақстан Бiлiм     2003- БҒМ  2003 ж.- Рес.  "2002-   13-та.
-1.    Республи. берудiң   2005-      194,44   пу.   2004     рау.
касының   барлық     жж.       2004 ж.- бли.  жылдар.  Бі.
бiлiм     деңгей.              194,44   калық ға ар.   лім";
беру      інде                 2005 ж.- бюд.  налған
жүйесiн   оқытуға              194,44   жет   Қазақ.
ақпарат.  ақпарат.                            стан
тандыру   тық-                                Респу.
бағдарла. коммуни.                            блика.
масы      кациялық                            сы
техноло.                            Үкіме.
гияларды                            тінің
енгiзу,                             Бағдар.
сондай-ақ                           лама.
әлемдiк                             сын
бiлiм                               іске
беру                                асыру
кеңiстi.                            жөнін.
гiне                                дегі
қосылу                              іс-шара.
арқылы                              лар
қазақ.                              жоспары
стандық                             туралы"
бiлiм                               Қазақ.
сапасын                             стан
арттыру                             Респу.
бликасы
Үкіме.
тінің
2002
жылғы
24 сәу.
ірдегі
N 470
қаулы.
сының
5.2.2-
тарма.
ғына
сәйкес
әзір.
ленеді
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Мәдениет
2.2.7 2003-2004 Әлеумет.    2003-  МАЖҚ 2003 ж.- Рес. "2002-  13-та.
-2.   жылдарға  тендiру     2004   КМ   242,7;   пу.  2004    рау.
арналған  процесiнде   жж.        2004 ж.- бли. жыл.    Бі.
жастар    жастардың               242,7    ка.  дарға   лім";
саясаты.  дамуы үшiн                       лық  арнал.
ның       ұйымдық,                         бюд. ған
бағдарла. әлеумет.                         жет  Қазақ.
масы      тік, эко.                             стан
номикалық                             Респу.
және                                  блика.
құқықтық                              сы
жағдайлар                             Үкіме.
жасау                                 тінің
Бағдар.
ламасын
іске
асыру
жөнін.
дегі
іс-ша.
ралар
жоспары
туралы"
Қазақ.
стан
Респу.
бликасы
Үкіме.
тінің
2002
жылғы
24 сәу.
ірде.
гі
N 470
қаулы.
сының
5.4.
15-тар.
мағына
сәйкес
әзір.
ленеді

из МБ: 2003 г. - 3924,8; 2004 г. - 4000; 2005 г. - 4000";
строку "Социальная защита" и строку, порядковый номер 2.1.2., исключить;
в подразделе "2.2. Отраслевые программы, утверждаемые
постановлением Правительства Республики Казахстан":
строку "Ценовая и тарифная политика" и строку, порядковый номер 2.2.1., исключить;
в строке, порядковый номер 2.2.2., в графах 2 и 4 цифры "2007" заменить цифрами "2005", в графе 6 цифры "2686,6" заменить цифрами "2068,69";
в строке, порядковый номер 2.2.4., в графах 2 и 4 цифры "2002-2003 гг." заменить цифрами "2004-2005 гг.";
в строке, порядковый номер 2.2.6., в графах 2 и 4 цифры "2002-2004" заменить цифрами "2003-2005";
дополнить строками следующего содержания:
"Социальная защита
2.2. Программа  Сокращение 2003- МЭБП   Не тре-  Разраба-   Глава
6-1. по сниже-  бедности   2005         буется   тывается   12.
нию бед-   путем соз- гг.                   в соответ- Сниже-
ности в    дания усло-                      ствии с    ние
Республике вий для эко-                     пунктом    бедности
Казахстан  номического                      5.7.1.     социаль-
на 2003-   роста, про-                      постанов-  ная
2005 годы  дуктивной                        ления      защита";
занятости                        Правитель-
и увеличе-                       ства Рес-
ния дохо-                        публики
дов насе-                        Казахстан
ления, по-                       от 24 ап-
вышения                          реля 2002
доступа                          года N 470
бедных к                         "О Плане
услугам                          мероприя-
здравоох-                        тий по реа-
ранения и                        лизации
образова-                        Программы
ния, улуч-                       Правитель-
шения ад-                        ства Рес-
ресности                         публики
социальной                       Казахстан
защиты и                         на 2002-
повышения                        2004 годы"
эффектив-
ности го-
сударст-
венного
управления
с вовлече-
нием обще-
ственных
институтов
в принятие
решений
в строке, порядковый номер 2.2.7., графу 6 изложить в следующей редакции:
"Из РБ: 2003 г. - 4207,46; 2004 г. - 4052,66; 2005 г. - 3863,06;
из МБ: 2003 г. - 7865,06; 2004 г. - 7276,53; 2005 г. - 7244,32";
дополнить строкой, порядковый номер 2.2.7-1., следующего содержания:
2.2. Программа  Повышение 2003- МОН  2003 г.  Рес- Разра- Глава
7-1. информа-   качества  2005       -194,44  пуб- баты-  13.
тизации    казах-    гг.        2004 г.  ли-  вается Образо-
системы    станского            -194,44  кан- в соот-вание";
образова-  образова-            2005 г.  ский ветствии
ния Рес-   ния пос-             -194,44  бюд- с пунк-
публики    редством                      жет  том
Казахстан  внедрения                          5.2.2.
информа-                           постанов-
ционно-                            ления
коммуни-                           Прави-
кационных                          тельства
технологий                         Респуб-
в обучении                         лики
на всех                            Казахстан
уровнях                            от 24
образования,                       апреля
а также                            2002 года
интеграция                         N 470 "О
в мировое                          Плане
образова-                          мероприя-
тельное                            тий по
пространство                       реализации
Программы
Правитель-
ства Рес-
публики
Казахстан
на 2002-
2004 годы"
дополнить строками следующего содержания:
"Культура
2.2. Программа  Создание 2003- МКИОС  2003 г.Рес-  Разра- Глава
7-2. молодежной организа-2004         242,7; пуб-  баты-  13.
политики   ционных, гг.          2004 г.ли-   вается Образо-
на 2003-   социаль-              242,7  кан-  в соот-вание";
2004 годы  ных,                         ский  ветст-
экономи-                     бюд-  вии с
ческих и                     жет   пунктом
правовых                           5.4.15.
условий                            постано-
для раз-                           вления
вития                              Правите-
молодежи                           льства
в процессе                         Респуб-
ее социа-                          лики
лизации                            Казахстан
от 24
апреля
2002 года
N 470 "О
Плане
мероприя-
тий по
реализации
Программы
Правитель-
ства Рес-
публики
Казахстан
на 2002-
2004 годы"

реттiк нөмiрi 2.2.11-жолы алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 2.2.12-жолы, 6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 ж. - 90; 2004 ж. - 50; 2005 ж. - 50;";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 2.2.15-1-жолмен толықтырылсын:
"2.2.  2003-    Мемлекет-   2003-  ККМ  2003 ж.  Pec.  "2001  8-та.
15-1.  2005     тiк реттеу  2005-       -26,4;   пуб.  жылдан рау.
жылдарға мен бақы.    жж.        2004 ж.  лика. 2005   Инфра.
арнал.   лаудың                  -19,8    лық   жылға  құры.
ған      телекомму.              2005 ж.  бюд.  дейін. лымды
телеком. никация.                -11      жет   гі ке. дамы.
муника.  лар жүйе.                              зеңге  ту";
циялар   сін тиімді                             арнал.
саласы.  және ынта.                             ған
ның      ландырып                               Қазақ.
даму     дамыту;                                стан
бағдар.  телеком.                               Респу.
ламасы   муника.                                блика.
циялар                                 сының
қызметіне                              теле.
жан-жақты                              комму.
қол жет.                               ника.
кізуді                                 циялар
қамтамасыз                             сала.
ету;                                   сын
Қазақстан                              дамыту
Республи.                              тұжы.
касы                                   рымда.
жалпы                                  масы
пайдала.                               тура.
нудағы                                 лы"
телеком.                               Қазақ.
муника.                                стан
циялар                                 Респу.
желісі.                                блика.
нің                                    сы
транзит.                               Үкіме.
тік әлеуе.                             тінің
тінің өсуі                             2001
үшін                                   жылғы
жағдай                                 4 жел.
жасау;                                 тоқсан.
телеком.                               дағы
муника.                                N 1564
циялар                                 қаулы.
қызметiнiң                             сына
өрiсiн                                 сәйкес
кеңейту                                әзір.
және                                   ленеді
пайдала.
нушыларды
байланыс
операторын
таңдау
құқығымен
қамтамасыз
ету;
қорғаныс.
тың,
қауiпсiз.
діктiң және
құқық
тәртiбiн
қорғаудың
мемлекет.
тiк
органдары.
ның
телеком.
муникация.
лар
қызметiне
қажеттiлi.
гiн
қамтамасыз
ету
реттiк нөмiрi 2.2.17-жолда 6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 ж. - 14; 2004 ж. - 14; 2005 ж. - 14";
4) 2-1-қосымшасымен толықтырылсын (құпия);
5) аталған қаулыға 3-қосымшада:
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын 2003-2005 жылдарға арналған инвестициялық жобалардың тiзбесi (селоның әлеуметтiк инфрақұрылымы мен ауыл шаруашылығын дамыту жобаларын есепке алмағанда)" бөлiмi осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

строку, порядковый номер 2.2.11., исключить;
в строке, порядковый номер 2.2.12., графу 6 изложить в следующей редакции:
"2003 г. - 90; 2004 г. - 50; 2005 г. - 50;";
дополнить строкой, порядковый номер 2.2.15-1., следующего содержания:
2.2. Программа  Построение 2003- МТК 2003 г.  Рес- Разра- Глава
15-1.развития   эффектив-  2005      26,4;    пуб- баты-  8.
отрасли    ной стиму- гг.       2004 г.  ли-  вается Развитие
телекомму- лирующей             19,8;    кан- в соот-инфра-
никаций    развитие             2005 г.  ский ветст- струк-
на 2003-   телекомму-           11       бюд- вии с  туры";
2005 годы  никаций                       жет  поста-
системы                            новле-
государст-                         нием
венного                            Прави-
регулиро-                          тельства
вания и                            Респуб-
контроля;                          лики
обеспече-                          Казах-
ние уни-                           стан от
версального                        4 декаб-
доступа к                          ря 2001
услугам                            года N
телеком-                           1564 "О
муникаций;                         Концепции
создание                           развития
условий для                        отрасли
роста тран-                        телеком-
зитного                            муника-
потенциала                         ций Рес-
сети теле-                         публики
коммуника-                         Казахстан
ций общего                         на период
пользования                        с 2001 по
Республики                         2005 годы"
Казахстан;
расширение
спектра
услуг теле-
коммуникаций
и обеспечение
пользователям
права выбора
оператора
связи;
обеспечение
потребностей
в услугах
телекоммуни-
каций госу-
дарственных
органов обо-
роны, безо-
пасности
охраны
правопорядка
в строке, порядковый номер 2.2.17., графу 6 изложить в следующей редакции:
"2003 г. - 14; 2004 г. - 14; 2005 г. - 14";
4) дополнить приложением 2-1 (секретно);
5) в приложении 3 к указанному постановлению:
раздел "Перечень инвестиционных проектов на 2003-2005 годы, финансируемых из республиканского бюджета (без учета проектов развития социальной инфраструктуры села и сельского хозяйства)" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;

"Бағдарламалар бойынша 2003-2005 жылдарға арналған селоның әлеуметтiк инфрақұрылымын дамытудың басымды республикалық инвестициялық жобаларының тiзбесi" бөлiмi осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"2003-2005 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының мемлекеттiк аграрлық-азық-түлiк бағдарламасының шеңберiнде қаржыландырылатын инвестициялық жобалардың тiзбесi" бөлiмi алынып тасталсын;
6) көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада "Негiзгi әлеуметтiк реттеуiш-индикаторларының болжамы" деген бөлiм осы қаулыға 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
7) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес 4-1-қосымшамен толықтырылсын;
8) көрсетiлген қаулыға 5-қосымша осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 24 сәуiрдегi
N 395 қаулысына
1-қосымша
Инвестициялық саясат
2003-2005 жылдары қызметтің негiзгi бағыттары отандық және шетелдiк тiкелей инвестициялардың экономиканың басым секторларына келiп түсуiн ынталандыру, мемлекеттiк инвестицияларды пайдалануды ұтымды ету мен оның тиiмдiлігін арттыру және iшкi жинақтарды жұмылдыру болмақ.
1-мiндет: Экономиканың құрылымдық қайта құруларына инвестициялар тарту
Агроөнеркәсiптік кешен, жеңіл және тамақ өнеркәсiбi, машина жасау, металл өңдеу, құрылыс материалдары өнеркәсiбi, химия және мұнай-химия өнеркәсiбi сияқты экономиканың басым салаларына инвестициялар тартудың әдiстерi жетілдiрiлетiн болады.
"Инвестициялар туралы" заң жобасы қабылданғаннан кейiн инвесторларға жеңiлдiктер мен артықшылықтар беру жүйесiн реттейтiн қазiргi кезде қолда бар нормативтік құқықтық базаны жетiлдiру жөнiндегi жұмыс жалғасатын болады.
Экономиканың нақты секторын iшкi инвестициялық ресурстар есебiнен инвестициялаудың мүмкiндiгiн қарау жөнiндегi жұмыс жүргiзiлетiн болады. Инфрақұрылым мен байланыс объектiлерiн жасауды, жол, порттар және басқа инфрақұрылымдар салуды, басымдықты ұлттық салаларды дамытуды қаржыландырудың мүмкiн көздерiнiң бiрi зейнетақы активтерi бола алады.
2003-2005 жылдар кезеңiнде мынадай жұмыстарға бағытталған белсендi шаралар жүзеге аспақ:
инвестициялық қызмет саласында қабылданатын заң актiлерiнiң сапалық деңгейiн халықаралық құқықтың стандартының деңгейiне дейiн көтеру;
инвестициялардың сақтандыру жүйесiн жacaу;
екiншi деңгейдегi банктер шағын және орта кәсiпорындарын белсендiрек несиелендiруi үшiн жағдай жасау;
қаржы тасқыны инвесторлардан қарыз алушыларға ұйымдасқан түрде көшуін қамтамасыз ететiндей экономиканың маңызды элементi ретiнде қор рыногының қалыптасуына жағдай жасау;
инвестициялық қарым-қатынастың "Құрылыс - Пайдалану - Тапсыру" (ҚПТ) принципi бойынша балама пошымын енгiзу;
салынып жатқан тұрғын үйлерге төлем қабiлетi бap cұранымды арттырудың мүмкiн болар жолдарын iздестiру, тұрғын үй құрылысын ынталандыру үшiн халықтың, жинаған ақшасын тарту, салынып жатқан тұрғын үйдің құнын кемiту.
2-мiндет. Мемлекеттiк инвестициялардың басымдықты бағыттарын жүзеге асыруды қамтамасыз ету
Мемлекеттiк инвестицияның негізгі мiндетi тиiстi инфрақұрылымды қалыптастыру арқылы экономиканы дамыту үшiн жағдай жасау болып табылады. Мемлекеттiк инвестициялар экономиканың жеке бизнес секторын қызықтырмайтын секторларына бағытталатын болады.
2003-2005 жылдары кезеңiнде мынадай жұмыстарға бағытталған белсендi шаралар жүзеге аспақ:
салалардағы мемлекеттiк инвестицияларды жоспарлаудың экономиканы дамытудың салалық және аймақтық басымдықтарына сай инвестициялық жобаларды күнi бұрын және сапалы әзiрлеудi көздейтiн тұтас жүйесін жасау;
республикалық инвестициялық жобалардың iске асуына, мемлекет кепiлдiгi және инвесторлардың шарты бойынша мiндеттемелерi арқылы жүзеге аспақ жобаларға мониторингтi күшейту;
экономиканың басымдықты салаларында республикалық инвестициялық жобаларды жүзеге асыру үшiн сыртқы көмектi тартуды ынталандыру мақсатында халықаралық қаржы экономикалық ұйымдармен және донор елдермен қарым-қатынасты одан әрi дамыту.
2003-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк инвестициялардың саясаты мынадай қағидаттарды қамтамасыз етудi ескере отырып қалыптасты:
құрылысы жоспарлы кезеңнiң бiрiншi жылында аяқталатын объектiлердi басымдықты республикалық инвестициялық жобалар тiзбесiне (БРИЖТ) енгiзу басымдылығы;
инвестициялық ресурстарды көптеген құрылыстарға шашыранды болып кетуіне жол бермеу;
iрi әлеуметтiк проблемаларды шешудi елдiң әртүрлi аймақтарындағы экономикалық индикаторларды салыстыруды ескере отырып кезең-кезеңмен қамтамасыз ету;
БРИЖТ қалыптастырған кезде басымдықты салааралық және аймақаралық байланысты қамтамасыз ететiн объектiлерге бepу;
Республикалық бюджет комиссиясының тиiстi шешімiнсiз объектiлердiң құрылымына инвестиция көлемiн өткен кезеңмен салыстырғанда айтарлықтай өсуіне жол бермеу.

раздел "Перечень приоритетных республиканских инвестиционных проектов развития социальной инфраструктуры села на 2003-2005 годы в разрезе программ" изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
раздел "Перечень инвестиционных проектов, финансируемых в рамках Государственной агропродовольственной программы Республики Казахстан на 2003-2005 годы" исключить;
6) в приложении 4 к указанному постановлению раздел "Прогноз основных социальных регуляторов-индикаторов" изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
7) дополнить приложением 4-1 согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
8) приложение 5 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2003 года N 395
Инвестиционная политика
В 2003-2005 годы основными направлениями деятельности будут стимулирование притока прямых отечественных и иностранных инвестиций в приоритетные секторы экономики, рационализация и повышение эффективности использования государственных инвестиций и мобилизация внутренних сбережений.
Задача 1: Привлечение инвестиций в структурные преобразования экономики.
Будут совершенствоваться методы привлечения инвестиций в приоритетные для экономики области, такие как агропромышленный комплекс, легкая и пищевая промышленность, машиностроение, обработка металлов, промышленность строительных материалов, химическая и нефтехимическая промышленность.
После принятия законопроекта "Об инвестициях" будет продолжена работа по совершенствованию существующей нормативной правовой базы, регулирующей систему предоставления льгот и преференций инвесторам.
Будет проводиться работа по рассмотрению возможности инвестирования реального сектора экономики за счет внутренних инвестиционных ресурсов. Одним из возможных источников финансирования создания объектов инфраструктуры и связи, строительства дорог, портов и другой инфраструктуры, развития приоритетных национальных отраслей могут быть пенсионные активы.
В период с 2003 по 2005 годы будут предприняты активные меры, направленные на:
повышение качественного уровня принимаемых законодательных актов в сфере инвестиционной деятельности до уровня стандартов международного права;
создание системы страхования инвестиций;
создание условий для более активного кредитования банками второго уровня предприятий малого и среднего бизнеса;
создание условий для становления фондового рынка, как важного звена экономики, обеспечивающего организованное перемещение финансовых потоков от инвесторов к заемщикам;
внедрение альтернативной формы инвестиционного сотрудничества по принципу "Строительство - Эксплуатация - Передача" (СЭП);
создание механизмов привлечения средств пенсионных накопительных фондов и депозитов почтово-сберегательной системы в инвестиционную сферу, обеспечивающих как минимизацию рисков, так и достижение высокой эффективности вложений;
поиск возможных путей повышения платежеспособного спроса на строящееся жилье, привлечение сбережений населения для стимулирования строительства жилья, снижение стоимости строящегося жилья.
Задача 2: Обеспечение реализации приоритетных направлений государственных инвестиций.
Основной задачей государственных инвестиций является создание условий для развития экономики путем формирования соответствующей инфраструктуры.
Государственные инвестиции будут направляться в непривлекательные для частного бизнеса секторы экономики.
В период с 2003 по 2005 годы будут предприняты активные меры, направленные на:
создание целостной системы планирования государственных инвестиций в отраслях, предусматривающей заблаговременную и качественную разработку инвестиционных проектов в соответствии с отраслевыми и региональными приоритетами развития экономики;
усиление мониторинга за реализацией республиканских инвестиционных проектов, проектов, реализуемых под государственные гарантии, и контрактных обязательств инвесторов;
дальнейшее развитие сотрудничества с международными финансовыми экономическими организациями и странами-донорами в целях оптимизации привлечения внешней помощи для реализации республиканских инвестиционных проектов в приоритетных областях экономики.
Политика государственных инвестиций на 2003-2005 годы формировалась с учетом обеспечения следующих принципов:
приоритетность включения в перечень приоритетных республиканских инвестиционных проектов (ППРИП) объектов, строительство которых завершается в первом году планового периода;
недопущение распыления инвестиционных ресурсов по многочисленным стройкам;
решение крупных социальных проблем обеспечивать поэтапно с учетом сравнения экономических индикаторов в различных регионах страны;
при формировании ППРИП отдавать приоритет объектам, обеспечивающим развитие межотраслевых и межрегиональных связей;
не допускать без соответствующего решения Республиканской бюджетной комиссии значительного увеличения объемов инвестиций в строительство объектов по сравнению с прошлым периодом.

БРИЖТ 2003-2005 жылдары қалыптастырудың жоғарыда аталған қағидаттарына сүйене отырып белгiленген лимит негiзiнде республикалық бюджеттен 321 жобаны қаржыландыруды жүзеге асыру ұйғарылды, одан 127 iске қосылатындар болып саналады, олардың 2003 жылы қаржыландырудың жалпы көлемiнен үлес салмағы 30 % астам болмақ. Жаңа жобаларды қаржыландырудың белгiленiп отырған көлемi 2003 жылы 17,85 млрд. теңге болады.
2002-2005 жылдары республикалық инвестициялық жобаларды қаржыландыру көлемi
___________________________________________________________________
|   2002    |  2003   |   2004   |  2005
___________________________________________________________________
ЖІӨ, млрд. теңге            3747       4368        4838     5438
Инвестициялық жобаларды
қаржыландыру көлемі:
млн. теңге              880009,65   117007,03   136153,28 131714,37
ЖІӨ-ге %                    2,3        2,7         2,8       2,4
___________________________________________________________________
Ақпарат көзі: Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
2003-2005 жылдары БРИЖТ қалыптастыру үшiн мемлекеттiк инвестициялардың басымдықтары Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған Бағдарламасында анықталған:
көлiк-коммуникация кешенiнің нығаюы мен дамуы, ең алдымен көлiк инфрақұрылымының объектiлерi мен электр энергиясын тасымалдау;
агроөнеркәсiп кешенiн қолдау және селоның инфрақұрылымын дамыту;
сумен жабдықтау;
экология;
әлеуметтiк сектордың дамуы;
басқарудың мемлекеттiк органдарын институционалды күшейту;
Астана қаласын дамыту.
Аталған басымдықтар шеңберiнде бiрнеше мемлекеттiк, салалық (секторальдық) бағдарламалар әзiрлендi, инвестициялық жобалар және оларды жыл сайын қаржыландыру бойынша ұсыныстар анықталды. Бұл басымдықтар таяудағы үш жылға белгiлендi, мұның өзi әрбiр бағыт бойынша проблемаларды шешу жөніндегi мақсатты жұмысты ұйымдастыруға мүмкiндiк бередi.
Мемлекеттiк және салалық (секторальдық) бағдарламалар
бойынша республикалық бюджеттің қаражаттары
___________________________________________________________________
Бағдарлама          |      2003    |     2004     |    2005
|___________________________________________
|  млн.  | %   |  млн.  |  %  | млн.   | %
| теңге  |     | теңге  |     | теңге  |
___________________________________________________________________
"Астананың гүлденуi-
Қазақстанның гүлденуi" 34029,36 29,08 32318,00 23,74 21709,45 16,48
мемлекеттiк
бағдарламасы
Алматы қаласын
дамытудың 2003-2010
жылдарға арналған       3394,77  2,90  1552,80  1,14     0,00  0,00
мемлекеттiк
бағдарламасы
"Бiлiм беру" мемле.

Исходя из вышеназванных принципов формирования ППРИП на 2003-2005 годы, в рамках установленных лимитов предполагается осуществить финансирование из республиканского бюджета 321 проекта, из них 127 являются пусковыми, их доля в 2003 году от общего объема финансирования составляет более 30%. Предполагаемый объем финансирования новых проектов в 2003 году составляет 17,85 млрд. тенге.
Объемы финансирования республиканских инвестиционных
проектов в 2002-2005 годах
____________________________________________________________________
!   2002 г.  !  2003 г. ! 2004 г. ! 2005 г.
--------------------------------------------------------------------
ВВП, млрд. тенге          3747        4368       4838     5438
Объем финансирования
инвестиционных
проектов:
млн. тенге               88009,65    117007,03  136153,28 131714,37
в % от ВВП                  2,3          2,7       2,8      2,4
--------------------------------------------------------------------
Источник: Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Приоритеты государственных инвестиций для формирования ППРИП на 2003-2005 годы определены Программой Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы:
укрепление и развитие транспортно-коммуникационного комплекса, прежде всего объектов транспортной инфраструктуры и транспортировки электроэнергии;
поддержка агропромышленного комплекса и развитие инфраструктуры села;
водоснабжение;
экология;
развитие социального сектора;
институциональное усиление государственных органов управления;
развитие города Астаны.
В рамках названных приоритетов разработан ряд государственных, отраслевых (секторальных) программ, определены инвестиционные проекты и предложения по их финансированию по годам. Эти приоритеты установлены на ближайшие три года, что позволяет организовать целенаправленную работу по решению проблем по каждому направлению.
Средства республиканского бюджета в разрезе государственных
и отраслевых (секторальных) программ
____________________________________________________________________
Программа        !    2003 г.   !   2004 г.    !    2005 г.
!-----------------------------------------------
!млн.тенге! %  !млн.тенге!  % ! млн.тенге!  %
-------------------------------------------------------------------
Государственная
программа "Расцвет
Астаны - расцвет
Казахстана"          34029,36  29,08 32318,00 23,74  21709,45 16,48
Государственная
программа развития
города Алматы на
2003-2010 годы        3394,77   2,90  1552,80  1,14      0,00  0,00
Государственная
программа

кеттiк бағдарламасы     4065,00  3,47  3794,00  2,79  4048,50  3,07
"Халықтың денсаулығы"
мемлекеттiк             3054,08  2,61  4331,63  3,18  6671,50  5,07
бағдарламасы
Қазақстан Республика.
сының автожол
саласын дамытудың      27903,49 23,85 28828,75 21,17 47180,11 35,82
2001-2005 жылдарға
арналған мемлекеттiк
бағдарламасы
Қазақстан Республика.
сының 2003-2005 жж.
арналған агроазық-    4071,61   3,48  5512,60  4,05   5355,62  4,07
түлiк мемлекеттiк
бағдарламасы
Қазақстан Республика.
сының ұлттық ақпарат.
тық инфрақұрылымын    5455,24  4,66  18849,92 13,84 12426,08  9,43
қалыптастырудың және
дамытудың мемлекеттiк
бағдарламасы
"Ауыз-су"
бағдарламасы          6769,10  5,79  8523,63  6,26  13133,57  9,97
Қазақстан Республика.
сының шамалар           45,00  0,04   150,00  0,11    120,00  0,09
бiрлiгiнiң эталондық
базасын дамытудың
бағдарламасы
Қазақстан Республи.
касы түзету мекеме.
лерiнiң материалдық  2046,80   1,75  1138,40  0,84    314,00  0,24
техникалық базасын
жақсартудың 2001-
2005 жылдарға
арналған бағдар.
ламасы
Төтенше жағдайлардың
алдын алудың және
жоюдың мемлекеттiк   1043,00  0,89  1256,00   0,92    268,10  0,20
жүйесiн 2002-2005
жылдары дамудың
бағдарламасы
Күш органдарының     6816,83  5,83  5817,65   4,27   4126,88  3,13
бағдарламасы
Бағдарламалардың
тысқары жүзеге      18312,74 15,65 24079,90  17,69  16360,55  12,42
асырылатын жобалар
___________________________________________________________________
Барлығы:           117007,03 100,0 136153,28 100,0 131714,37  100,0
___________________________________________________________________
Ақпарат көзi: Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Автожол саласының нығаюы мен дамуы автожол саласын дамытудың Мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес жүргiзiлетiн болады. 2003 жылы: Алматы-Гүлшат және Ақшатау-Қарағанды; Астана-Бурабай; Астананың солтүстiк айналма жолын, сондай-ақ Қызылорда қаласының маңында Сырдария өзенi арқылы көпiр өткелiн қалпына келтiрудi, қайта жаңартуды және салуды аяқтау жоспарланып отыр.
Экономика секторлары           Болжамдалған үш жыл бойы
бойынша 2003                республикалық бюджеттен көлiк-
жылғы мемлекеттiк             коммуникация кешенiн дамытуға
инвестицияның                жұмсалатын инвестиция шығысы
құрылымы                   басым болады (мемлекеттiк
инвестицияның барлық көлемiнiң
50% астамы). Бұл экономиканың
Құрылымның суретін                нақты секторына жеке меншiк
қағаз мәтіннен                    инвестицияларын тарту,
қараңыз                           сондай-ақ елдiң транзиттiк
әлеуетiн барынша пайдалану
үшiн қолайлы инвестициялық
ахуал жасайтын жағдайлардың
бiрi дамыған көлiк инфра.
құрылымы болу керектігінен
туындайды.
Ақпарат көзi: Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi

"Образование"         4065,00   3,47  3794,00  2,79   4048,50  3,07
Государственная
программа
"Здоровье народа"     3054,08   2,61  4331,63  3,18   6671,50  5,07
Государственная
программа развития
автодорожной отрасли
Республики Казахстан
на 2001-2005 годы    27903,49  23,85 28828,75  21,17 47180,11 35,82
Государственная
агропродовольственная
программа Республики
Казахстан на 2003-
2005 годы             4071,61   3,48  5512,60   4,05  5355,62  4,07
Государственная
программа
формирования и
развития национальной
информационной
инфраструктуры
Республики Казахстан  5455,24   4,66  18849,92  13,84 12426,08  9,43
Программа
"Питьевые воды"      6769,10   5,79   8523,63   6,26 13133,57  9,97
Программа развития
эталонной базы
единиц величин
Республики Казахстан   45,00   0,04    150,00   0,11   120,00  0,09
Программа улучшения
материально-
технической базы
исправительных
учреждений
Республики Казахстан
на 2001-2005 годы    2046,80   1,75   1138,40   0,84   314,00  0,24
Программа развития
государственной
системы
предупреждения и
ликвидации
чрезвычайных
ситуаций на 2003-
2005 годы           1043,00    0,89   1256,00   0,92   268,10  0,20
Программы
силовых органов     6816,83    5,83   5817,65   4,27  4126,88  3,13
Проекты,
реализуемые вне
программ           18312,74   15,65  24079,90  17,69 16360,55 12,42
Всего:            117007,03   100,0 136153,28  100,0
131714,37 100,0
-------------------------------------------------------------------
Источник: Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Укрепление и развитие автодорожной отрасли будут проводиться в соответствии с Государственной программой развития автодорожной отрасли. В 2003 году планируется завершить реабилитацию, реконструкцию и строительство автодорог Алматы-Гульшад, Акчатау-Караганда, Астана-Боровое, северной объездной дороги Астаны, а также мостового перехода через реку Сырдарья в районе города Кызылорда.
Структура государственных инвестиций
на 2003 год по секторам экономики
См. бумажный вариант
На протяжении трех прогнозных лет будет сохраняться превалирование инвестиционных расходов республиканского бюджета в развитие транспортно-коммуникационного комплекса (более 50% всего объема государственных инвестиций). Это обусловлено тем фактом, что наличие развитой транспортной инфраструктуры является одним из условий создания благоприятного инвестиционного климата для привлечения частных инвестиций в реальный сектор экономики, а также максимального использования транзитного потенциала страны.

Бұл бағдарламаны iске асыруға барлығы республикалық бюджеттен 2003 жылы - 27,9 млрд. теңге, 2004 жылы - 28,8 млрд. теңге және 2005 жылы - 47,2 млрд. теңге бағытталатын болады.
Одан басқа Алтынсарин-Хромтау темiржол желiсiнiң құрылысы, Астана қаласындағы халықаралық аэропортты қайтадан жаңарту, Шульба шлюзының құрылысын аяқтау сияқты маңызды жобаларды iске асыру жүзеге асырылатын болады.
Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдардағы Мемлекеттiк агроазық-түлiк бағдарламасы бойынша қаржыландыруы кестенiң тиiстi жолында келтiрiлген көлеммен шектелмейдi. Бұл бағдарламаны iске асыру сондай-ақ "Ауыз-су", "Бiлiм беру", "Халықтың денсаулығы" бағдарламаларының шеңберiнде, ауыл шаруашылық өндiрушiлерiнiң минералдық тыңайтқыш, өсімдіктер мен жолдарды қорғау құралдарын, тұқым, асыл тұқымды мал сатып алуына бағаның бiр бөлігіне ақшадай жәрдем көрсетуге бюджет қаражаты есебiнен ағымдағы шығыстар, сондай-ақ агролизингтi дамыту арқылы да жүзеге асырылатын болады.
Сонымен бiрге бұл басымдық республикалық бюджеттен бөлiнетiн инвестицияның жалпы көлемiнде елеулi үлес алмайды. Село инфрақұрылымын дамытуды негізгi қаржыландыру Қазақстан Республикасының "Жергiлiктi бюджет жүйесi туралы" заңына сәйкес жергiлiктi бюджет қаражаттары есебiнен жүзеге асырылуы тиiс.
Астана қаласының дамуы "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру шеңберiнде жүзеге асатын болады.
2003 жылы iске қосылатын объектiлердің iшiнде Қазақстан Республикасы Парламентiнің Мәжiлiс ғимараты, Қазақстан Республикасы Парламентiнің Мәжiлiсi мен Сенатының бiрлескен мәжiлiс залы, Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң ғимараты жоспарлануда. Тұрғын үй-коммуналдық объектiлерi iшiнде 2003 республикалық бюджет есебiнен Астана қаласында үкiмет орталығының инженерлiк құрылыстар торабы, Қорғалжын трассасындағы коллектор пайдалануға берiлетiн болады. Астана қаласындағы халықаралық әуежайда ұшу-қону алаңын жаңартуды жүзеге асыру жоспарлануда. Бұл бағдарлама бойынша жаңа объектiлер астананың сол жағалауындағы бөлiгiн жайластыруға және ауыз сумен, канализациялық жүйемен қамтамасыз ету, сондай-ақ астана халқының тұрмыс жағдайын жақсарту жөнiндегi ахуалды жақсартуға бағытталады.
Астана қаласын жайғастыру бойынша басымдық iске асыруға барлығы республикалық бюджеттен 2003 жылы - 34 млрд. теңге, 2004 жылы - 32 млрд. теңге және 2005 жылы - 22 млрд. теңге қаражат жұмсау жоспарланып отыр.
Инвестициялық жобаларды 2003 жылы      Iшкi көздер есебiнен
қаржыландырудың көздерi                қалыптасатын республикалық
бюджеттен жұмсалатын 2003
Суретті қағаз мәтіннен            жылы қаржыландыру көлемi
қараңыз                           74,9 млрд. теңге немесе 2003
жылы қаржыландырудың жалпы
көлемiнiң 66,2% болады.
Үкiметтiң сырттан алатын
қарызы 2003 жылы
республикалық инвестициялық
жобаларды қаржыландыру
көлемiнiң 31,4% құрайды.
Ақпарат көзі: Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлiгі
Тұрғын үй құрылысын дамыту
Тұрғын үй саясатының мақсаты халықты қолайлы, экология жағынан дұрыс тұрғын үймен мен қамтамасыз ету. Бұл мақсатқа жету үшiн мынадай мiндеттердi шешу қажет:
тұрғын үйдiң құнын төмендету;

Всего на реализацию этой программы будет направлено инвестиций из республиканского бюджета в 2003 году - 27,9 млрд. тенге, в 2004 году - 28,8 млрд. тенге и в 2005 году - 47,2 млрд. тенге.
Кроме того, будет осуществляться реализация таких важных проектов, как строительство железнодорожной линии Алтынсарино-Хромтау, реконструкция международного аэропорта в г. Астане, достройка Шульбинского шлюза. Финансирование по Государственной агропродовольственной программе Республики Казахстан на 2003-2005 годы не ограничивается приведенными в соответствующей строке таблицы объемами. Реализация данной программы осуществляется также и в рамках программ "Питьевые воды" "Образование" "Здоровье народа" , а также за счет средств бюджета текущих расходов в части субсидирования части цен на приобретение сельхозпроизводителями минеральных удобрений, средств защиты растений и животных, семян, племенного скота, а также развития агролизинга.
В то же время, данный приоритет не может иметь значительную долю в общем объеме инвестиций из республиканского бюджета. Основное финансирование развития инфраструктуры села в соответствии с Законом Республики Казахстан "О бюджетной системе" должно осуществляться за счет средств местных бюджетов.
Развитие города Астаны будет осуществляться в рамках реализации Государственной программы "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана". В 2003 году в числе пусковых объектов планируются здания Мажилиса Парламента Республики Казахстан, зала совместных заседаний Мажилиса и Сената Парламента Республики Казахстан, Министерства иностранных дел Республики Казахстан. Среди жилищно-коммунальных объектов в 2003 году за счет республиканского бюджета в г. Астане будут введены в эксплуатацию сеть инженерных сооружений правительственного центра, коллектор на Кургальджинской трассе. Планируется осуществить реконструкцию взлетно-посадочной полосы в международном аэропорту города Астаны. Новые объекты по этой программе будут направлены на обустройство левобережной части столицы и улучшение ситуации по обеспечению питьевой водой и канализационной системы, а также улучшение жилищных условий населения столицы.
Всего на реализацию приоритета по обустройству города Астаны планируется направить средств из республиканского бюджета в 2003 году - 34 млрд. тенге, в 2004 году - 32 млрд. и в 2005 году - 22 млрд. тенге.
Источники финансирования инвестиционных
проектов в 2003 году
См. бумажный вариант
Объем финансирования в 2003 году из средств республиканского бюджета, формируемых за счет внутренних источников, составляет 74,9 млрд. тенге или 66,2% общего объема финансирования в 2003 году. Внешние правительственные займы занимают 31,4% в объеме финансирования республиканских инвестиционных проектов в 2003 году.
Источник: Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Развитие жилищного строительства
Целью жилищной политики является обеспечение населения комфортным экологичным жильем.
Для достижения этой цели необходимо решить следующие задачи:
снижение стоимости жилья;

тұрғын үй құрылысының қарқынын 2005 жылы 2,0 млн.ш.м.пәтер үйге дейiн өсiрудi қамтамасыз ету;
мемлекет қаржысы есебiнен азаматтардың әлеуметтiк қорғалуға тиiс категориясының 12 мың отбасын үш жыл iшiнде пәтермен қамтамасыз ету;
қазiргi заманғы тиiмдi және энергия үнемдейтiн архитектуралық-құрылыс шешiмдерiне көшу.
Шешу жолдары
Құрылыстың және пәтердi пайдаланудың құнын төмендету үшiн мынадай техникалық мiндеттердi шешу қажет:
энергия тұтынудың, сумен жабдықтаудың шығысын төмендету, тұрмыстық ағын суды зарарсыздандырудың тиiмдiлiгi мен экологиялық жағдайын көтеру мақсатында нормативтiк-техникалық құжаттарды жетiлдiру және халықаралық нормалармен үйлестiру;
тұрғын үй құрылысын экология тұрғысынан залалсыз, тиiмдi, энергияны үнемдейтiн материалдармен және бұйымдармен қамтамасыз ету;
отандық кәсiпорындарда тұрғын үйлердiң тиiмдi энергия үнемдейтiн инженерлiк жүйелерiнiң құралдары мен құрылғыларын өндiрудi игеру;
құрылыс өндiрiсiнiң технологиясын жетiлдiру.
Тұрғын үй құрылысын дамыту үшiн мынадай экономикалық мiндеттердi шешу қажет:
азаматтардың және заңды тұлғалардың жиғандарын, банктердiң несиелерiн, зейнетақы және басқа қорлардың қаражатын, беймемлекеттiк кәсiпорындар мен ұйымдардың қаражатын тарту үшiн қолайлы жағдай жасау;
тұрғын үй саласына азаматтардың, заңды тұлғалардың, шетелдiк инвесторлар мен несие берушiлердің қаражатын тарту үшiн жағдай жасау;
тұрғын үй құрылысында прогрессивтi технологияны, қазiргi заманғы архитектуралық-құрылыстық және қала салудың шешiмдерiн, ассортиментi мен номенклатурасы бойынша халықтың әртүрлi тобының төлем қабiлетi бар сұранымына, элиталық пәтерлерге де, сондай-ақ табысы жоғары емес азаматтар үшін сапалы тұрғын үйлер салуға дәл келетiн экологиялық жағынан таза, дизайн жөнiнен осы заманғы құрылыс материалдарын пайдалану;
коммерциялық банктердiң пәтер салуға және қайтадан жаңартуға несие берген кездегi қаупiн азайту үшiн құқықтық жағдайлар жасау;
салынып жатқан үйлердi мезгiлiнде бiтiрiп және пайдалануға берудi қамтамасыз етудің, құрылысы аяқталмаған тұрғын үйлердi тиiмдi үй салушыларға берудің экономикалық тұтқаларын енгiзу.
Тұрғын үй құрылысын дамытудың болжамы
Аймақтардың жобалық деректерi бойынша 2003-2005 жылдары тұрғын үй құрылысына барлық инвестициялық көздерден 124,1 млрд. теңге жұмсалады. Пайдалануға берiлген тұрғын үйлер көлемi 5,6 млн. ш.м. болады. Осы кезеңде пайдалануға берiлген пәтер саны 47336 болады. Осы кезеңде халықтың 100 мыңына шаққандағы пайдалануға берілетiн пәтер санының ең үлкен үлес салмағы Астана қаласының (2000), Атырау облысының (996) және Алматы қаласының (667) үлесiне тиедi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 24 сәуірдегі
N 395 қаулысына
2-қосымша

обеспечение роста темпов жилищного строительства к 2005 году до 2,0 млн. кв. метров жилья;
обеспечение жильем за три года 12 тыс. семей социально защищаемых категорий граждан за счет государственных средств;
переход к современным эффективным и энергосберегающим архитектурно-строительным решениям.
Пути решения
Для снижения стоимости строительства и эксплуатации жилья необходимо решение следующих технических задач:
совершенствование и гармонизация с международными нормами нормативно-технических документов с целью снижения расходов энергопотребления, водоснабжения, повышения эффективности и экологичности обеззараживания бытовых стоков;
обеспечение жилищного домостроения экологически безвредными эффективными энергосберегающими строительными материалами и изделиями;
освоение производства приборов и устройств эффективных энергосберегающих инженерных систем жилых домов на отечественных предприятиях;
совершенствование технологии строительного производства.
Для развития жилищного строительства необходимо решение следующих экономических задач:
совершенствование нормативной правовой базы системы строительных сбережений и ипотечного кредитования;
создание благоприятных условий для привлечения накоплений граждан и юридических лиц, кредитов банков, средств пенсионных и других фондов, средств негосударственных предприятий и организаций;
создание условий для привлечения в жилищную сферу средств граждан, юридических лиц, иностранных инвесторов и кредиторов;
использование в жилищном строительстве прогрессивных технологий, современных архитектурно-строительных и
градостроительных решений, экологически чистых, современных по дизайну строительных материалов, отвечающих по ассортименту и номенклатуре платежеспособному спросу различных слоев населения, как на элитное жилье, так и на качественные жилые дома для граждан с невысокими доходами;
создание правовых условий для снижения рисков коммерческих банков при кредитовании строительства и реконструкции жилья;
внедрение экономических рычагов, обеспечивающих своевременность завершения и сдачи в эксплуатацию строящегося жилья, передачу незавершенных строительством жилых домов эффективным застройщикам.
Прогноз развития жилищного строительства
По прогнозным данным регионов на жилищное строительство в 2003-2005 годах из всех инвестиционных источников будет направлено 124,1 млрд. тенге. Ввод жилых домов в эксплуатацию составит 5,6 млн. кв. метров. Количество квартир, введенных в эксплуатацию за этот период, составит 47336. Наибольший удельный вес по количеству квартир, сдаваемых в эксплуатацию за этот период, из расчета на 100 тыс. населения занимают г. Астана (2000), Атырауская область (996) и г. Алматы (677).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2003 года N 395

Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын 2003-2005 жылдарға арналған инвестициялық жобалардың тізбесі (селоның әлеуметтік инфрақұрылымын дамытудың жобаларын есепке алмағанда)
(млн. теңге)
____________________________________________________________________
Р/с|                        |Орындаушы|  Жүзеге  | Жалпы  | 2003
N |    Жобаның атауы       |агенттік |   асу    | құны   | жылға
|                        |         |  кезеңі  |        | дейін
____________________________________________________________________
1            2                  3          4        5         6
____________________________________________________________________
"Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" мемлекеттік
бағдарламасы
____________________________________________________________________
1 Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
ғимаратының құрылысы       СІМ     2001-2003   3003,00  1500,00
2 Астана қаласындағы
Дипломатиялық қалашықтың
қызмет көрсету             СІМ     2001-2004   1366,16   652,53
объектiлерiнiң құрылысы
3 Дипқалашықтың инженерлiк
желiсi мен инфрақұрылымы.  СІМ     2002-2004   2700,00   300,00
ның құрылысы (2 кезек)
4 Астана қаласында халық.
аралық аэропортты          ККМ     1998-2004  32924,48  5533,78
қайта құру
5 Астана қаласындағы         ККМ       2003      1515,59
халықаралық аэропорттағы
ұшып-қонатын алаңды
қайта құру
6 Астана қаласындағы
сервер орталығы ғимараты.  ККМ     2002-2004    655,94   150,00
ның құрылысы
7 Астана қаласындағы
айналып өтетiн жолды       ККМ     2002-2003    618,53     5,93
жайына келтiру
8 Астана қаласындағы
ақпараттық кеден           КБА       2003       176,86    60,06
бекетiнiң құрылысы
9 Есiл өзенiнiң тасқын
суынан Астана қаласын      ТЖА     2002-2008   7797,10    25,00
қорғау
10 Парламент Мәжiлiсi
ғимаратының құрылысы       ҮIБ     2001-2003   2310,00  2281,00
11 Үкiмет үйiнiң құрылысы     ҮIБ     2002-2004   3893,02  1361,27
12 Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Мәжiлiсi
мен Сенатының бiрлескен    ҮIБ       2003      1611,00
мәжiлiс залының құрылысы
13 Астана қаласының Үкiмет   Астана
орталығының инженерлiк    қаласы.  2002-2003    1889,0   885,00
желiсiнiң құрылысы         ның
әкiмi
14 Астана қаласындағы        Астана
Талдыкөл лас ағын         қаласы.  2002-2004   1422,50   250,00
суды жинақтаушыны жою      ның
және оны қайтадан өңдеу   әкімі
15 Есiл өзенi арқылы         Астана
автожол көпiрiмен Астана  қаласы.  2002-2005   8715,70  1450,00
қаласындағы магистралдық   ның
автожол құрылысы          әкiмi
16 Астана қаласындағы Есiл   Астана
өзенiнiң арнасын қайта    қаласы.  2002-2005   5592,40   800,00
жаңарту                    ның
әкiмi
17 Астана қаласының сол      Астана

Перечень инвестиционных проектов на 2003-2005 годы,
финансируемых из республиканского бюджета
(без учета проектов развития социальной инфраструктуры села)
млн. тенге
____________________________________________________________________
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа
"Расцвет Астаны - расцвет Казахстана"
1 Строительство здания
Министерства иност-
ранных дел Республики
Казахстан                МИД     2001-2003    3003,00   1500,00
2 Строительство объектов
обслуживания диплома-
тического городка в
г. Астане                МИД     2001-2004    1366,16    652,53
3 Строительство
инженерных сетей и
инфраструктуры
дипгородка (2 очередь)   МИД     2002-2004    2700,00    300,00
4 Реконструкция
международного
аэропорта в г. Астане    МТК     1998-2004    32924,48   5533,78
5 Реконструкция
взлетно-посадочной
полосы в между-
народном аэропорту
в г. Астане              МТК       2003       1515,59
6 Строительство здания
серверного центра
в г.Астане               МТК     2002-2004     655,94     150,00
7 Обустройство
объездной дороги
г. Астаны                МТК     2002-2003     618,53       5,93
8 Строительство
информационного
таможенного поста
в г. Астане              АТК        2003       176,86      60,06
9 Защита г. Астаны от
затопления паводковыми
водами реки Есиль        АЧС     2002-2008    7797,10      25,00
10 Строительство здания
Мажилиса Парламента      УДП     2001-2003    2310,00    2281,00
11 Строительство Дома
Правительства            УДП     2002-2004    3893,02    1361,27
12 Строительство зала
совместных заседаний
Мажилиса и Сената
Парламента Республики
Казахстан                УДП       2003       1611,00
13 Строительство
инженерных сетей
Правительственного     Аким
центра г. Астаны       г. Астаны 2002-2003    1889,00     885,00
14 Ликвидация накопителя
сточных вод Талдыколь
с рекультивацией       Аким
в г. Астане            г. Астаны 2002-2004    1422,50     250,00
15 Строительство
магистральной
автодороги в г. Астане
с а/д мостом ч/з       Аким
реку Ишим              г. Астаны 2002-2005    8715,70    1450,00
16 Реконструкция русла    Аким
р. Ишим в г. Астане    г. Астаны 2002-2005    5592,40     800,00
17 Инженерная защита
от подтопления
грунтовыми водами
левобережной части     Аким

жағалаудағы бөлiгiн       қаласы.  2002-2005   5524,00    50,00
топырақ суының алып        ның
кетуiнен инженерлiк       әкімі
қорғау
18 Астана қаласындағы        Астана
Қорғалжын трассасын.      қаласы.  2002-2003   1354,25  1000,00
дағы коллекторды шығару    ның
әкiмi
19 Астана қаласын сумен      Астана
жабдықтау және су бұру    қаласы.  2003-2008  33855,50
ның
әкімі
20 Астана қаласындағы        Астана
дөңгелек алаң құрылысы    қаласы.  2003-2005   6489,50
ның
әкімі
21 Астана қаласының бас      Астана

г. Астаны              г. Астаны 2002-2005    5524,00      50,00
18 Вынос коллектора
на Кургальджинской     Аким
трассе в г. Астане     г. Астаны 2002-2003    1354,25    1000,00
19 Водоснабжение и
водоотведение          Аким
г. Астаны              г. Астаны 2003-2008   33855,50
20 Строительство
круглой площади        Аким
в г. Астане            г.Астаны  2003-2005    6489,50
21 Строительство
главной площади        Аким

алаңының құрылысы         қаласы.  2003-2005  10266,01
ның
әкiмi
22 Орталық мемлекеттiк       Астана
органдардың қызметкер.    қаласы.     2003      750,00
лерi үшiн тұрғын үйлер     ның
салуға және сатып алуға   әкімі
үлестiк қатысу
___________________________________________________________________
Барлығы:                                     134430,53  16304,57
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
_________________________________________
р/с|          Болжам             | 2005
N |_____________________________|жылдан

в г. Астане            г. Астаны 2003-2005   10266,01
22 Долевое участие в
строительстве и
приобретение жилья
для работников
центральных
государственных        Аким
органов                г. Астаны  2003        750,00
--------------------------------------------------------------------
Всего:                                     134430,53   16304,57
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
Прогноз                !  после  !
---------------------------------!  2005   !

16   898,40  1800,00    2094,00
17   145,00  2500,00    2829,00
18   354,25
19    49,91   3280,4   10348,10   20177,09
20  2910,00   496,35
21  2730,00  2500,00    1719,20
22   750,00
_________________________________________
Барлығы
34029,36  32318,00   21709,45  23669,19
_________________________________________
Алматы қаласының 2003-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк
даму бағдарламасы
___________________________________________________________________
1 O.Таңсықбаев атындағы
Алматы сәндiк-қолданбалы  БҒМ      2003-2004     82,00
өнер колледжiнiң оқу-
өндiрiстiк базасын қайта
құру
2 Алматы қаласында
республикалық спорт       ТСА      2003-2004    300,00
мектеп-интернатын салу
3 Райымбек даңғылы-Саин     Алматы
көшесi көлiк жолы         қаласы.    2003      1000,00
қиылысының құрылысы,       ның
Алматы қаласы             әкiмi
4 Өжет кентiндегі мектеп    Алматы
құрылысы                  қаласы.    2003       249,70
ның
әкiмi
5 Жеке тұрғын үйлер         Алматы
ықшам аудандарында        қаласы.    2003       226,50
жолдар салу                ның
әкiмi
6 Жаппай жеке тұрғын        Алматы
үйлер салынып жатқан      қаласы.    2003       250,30
аудандардағы су құбыр.     ның
ларының, кәрiздiң, жылу   әкімі
және электр желiлерiнiң
құрылысы
7 Алматы қаласында сумен    Алматы

16    898,40    1800,00   2094,00
17    145,00    2500,00   2829,00
18    354,25
19     49,91    3280,40  10348,10   20177,09
20   2910,00     496,35
21   2730,00    2500,00   1719,20
22    750,00
------------------------------------------------
Всего:
34029,36   32318,00  21709,45   23669,19
------------------------------------------------
____________________________________________________________________
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа развития города Алматы
на 2003-2010 годы
1 Реконструкция учебно-
производственной базы
Алматинского колледжа
декоративно-прикладного
искусства им.
О. Тансыкбаева           МОН      2003-2004     82,00
2 Строительство
республиканской
спортивной школы-
интерната в г. Алматы    АТС      2003-2004    300,00
3 Строительство
транспортной развязки
проспект Райымбека-     Аким
улица Саина, г. Алматы  г. Алматы    2003     1000,00
4 Строительство школы     Аким
в п. Ужет               г. Алматы    2003      249,70
5 Строительство дорог
в микрорайонах
индивидуальной          Аким
застройки               г. Алматы    2003      226,50
6 Строительство
водопровода,
канализации, тепловых
и электрических сетей
в районах массового
индивидуального         Аким
жилищного строительства г. Алматы    2003      250,30
7 Реабилитация и
модернизация
инфраструктуры
водообеспечения и       Аким

қамтамасыз ету мен кәрiз  қаласы.  2002-2004   3802,37  1236,80
инфрақұрылымын оңалту      ның
және жаңғырту             әкімі
8 Аяқ-қолы кемтар           Алматы
балаларға арналған 144    қаласы.    2003       273,50
орындық мектеп-интер.      ның
наттың құрылысын аяқтау   әкiмi
___________________________________________________________________
Барлығы:                                       6184,37   1236,80
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
_________________________________________
р/с|          Болжам             | 2005
N |_____________________________|жылдан

канализации г. Алматы   г. Алматы  2002-2004  3802,37    1236,80
8 Завершение
строительства школы-
интерната для детей
с нарушением опорно-
двигательного аппарата  Аким
на 144 места            г.Алматы      2003     273,50
-------------------------------------------------------------------
Всего:                                        6184,37    1236,80
продолжение таблицы
___________________________________________
!       Прогноз               !  после  !
!-----------------------------!  2005   !

| 2003   |  2004   |  2005    | кейін
_________________________________________
7        8         9         10
_________________________________________
1    12,00     70,00
2   150,00    150,00
3  1000,00
4   249,70
5   226,50
6   250,30
7  1232,77   1332,80
8   273,50
_________________________________________
Барлығы
3394,77   1552,80    0,00     0,00
_________________________________________
"Білім беру" мемлекеттiк бағдарламасы
___________________________________________________________________
1 Алматы қаласындағы
қазақ тiлi мен            БҒМ      2003-2005    107,30
әдебиетiн тереңдете
оқитын республикалық
мектеп интернат кешендi
ғимаратының құрылысы
2 Республикалық
"Балдәурен" балалар       БҒМ       2003        103,00
сауықтыру лагерiнiң
объектiлерiн қайта құру
мен салуды аяқтау
3 А.Жұбанов атындағы
республикалық қазақ       БҒМ       2003         90,00
орта музыка мектеп-
интернатының ғимаратын
қайта жаңарту
4 Ақмола мемлекеттiк
медициналық академиясын   ДМ      2005-2006    1142,50
кеңейту және қайта
жаңарту
___________________________________________________________________
Барлығы:                                       1442,80     0,00
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
_________________________________________
р/с|          Болжам             | 2005
N |_____________________________|жылдан
| 2003   |  2004   |  2005    | кейін
_________________________________________
7         8         9        10
_________________________________________
1     3,20     80,00      24,10
2   103,00
3    90,00
4                        500,00   642,50
_________________________________________
Барлығы:                  524,10   642,50
_________________________________________
"Халықтың денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасы
___________________________________________________________________
1 Астана қаласында 240
төсектiк жедел жәрдем     ДМ       2004-2006   7559,90
станциясы бар Медици.
налық жедел жәрдем
ҒЗИ құрылысы
2 Астана қаласында 250
пос/ауысымға әйелдер      ДМ       2003-2005   1800,00
консультациясы бар 350
төсектiк перинаталдық
орталықтың құрылысы
___________________________________________________________________
Барлығы:                                       9359,90     0,00
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
_________________________________________
р/с|          Болжам             | 2005
N |_____________________________|жылдан

!   2003  !  2004    !  2005  !         !
-------------------------------------------!
N !   7     !    8     !    9   !   10    !
-------------------------------------------!
1     12,00      70,00
2    150,00     150,00
3   1000,00
4    249,70
5    226,50
6    250,30
7   1232,77    1332,80
8    273,50
--------------------------------------------
Всего
3394,77    1552,80    0,00     0,00
____________________________________________
____________________________________________________________________
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа "Образование"
1 Строительство
комплекса сооружений
Республиканской школы-
интерната с углублен-
ным изучением казах-
ского языка и литера-
туры в г. Алматы         МОН     2003-2005     107,30
2 Завершение реконст-
рукции и строительства
объектов Республикан-
ского детского
оздоровительного
лагеря "Балдаурен"       МОН        2003       103,00
3 Реконструкция зданий
Республиканской
казахской средней
музыкальной школы-
интерната им.
А. Жубанова              МОН        2003        90,00
4 Расширение и
реконструкция
Акмолинской
государственной
медицинской академии     МЗ      2005-2006    1142,50
-------------------------------------------------------------------
Всего:                                        1442,80    0,00
-------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
!       Прогноз               !  после  !
!-----------------------------!  2005   !
!   2003  !  2004    !  2005  !         !
-------------------------------------------!
N !   7     !    8     !    9   !   10    !
-------------------------------------------!
1     3,20     80,00      24,10
2   103,00
3    90,00
4                        500,00   642,50
--------------------------------------------
Всего:
196,20     80,00     524,10   642,50
--------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа "Здоровье народа"
1 Строительство НИИ
скорой медицинской
помощи на 240 коек
со станцией скорой
помощи в г. Астане       МЗ       2004-2006    7559,90
2 Строительство
перинатального центра
на 350 коек с женской
консультацией на 250
пос/смену в г. Астане    МЗ       2003-2005    1800,00
--------------------------------------------------------------------
Всего:                                         9359,90    0,00
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
!       Прогноз               !  после  !
!-----------------------------!  2005   !

| 2003   |  2004   |  2005    | кейін
_________________________________________
7         8         9        10
_________________________________________
1             265,00    3228,80  4066,10
2   54,00     700,00    1046,00
_________________________________________
Барлығы: 54,00 965,00    4274,80  4066,10
_________________________________________
Қазақстан Республикасының 2004-2005 жылдарға арналған автожол
саласын дамытудың мемлекеттік бағдарламасы
___________________________________________________________________
1 Алматы-Гүлшат және
Ақшатау Қарағанды
учаскелерiндегі Алматы    ККМ      1999-2003  24120,81 21207,21
-Қарағанда-Астана-
Бурабай автожолдарын
қайта қалпына келтiру
2 Қарағанды-Астана
автомобиль жолын қайта    ККМ      2001-2004  13438,88  8886,18
қалпына келтiру
3 Автожол саласын дамыту
жобасы (Алматы-Бiшкек)    ККM      2002-2005  17379,78  2705,50
4 Батыс Қазақстанда жол
желiсiн қайта жаңарту     ККM      2001-2005  35463,79  3622,53
5 Астана-Бурабай
автожолын қайта жаңарту   ККM      2001-2003   7859,00  5659,00
6 Қызылорда қаласы маңында
Сырдария өзенi арқылы     ККМ      2002-2003   1703,50   253,00
көпiрмен өту құрылысы
7 Риддер қаласы-Алтай
Республикасының шекарасы  ККМ      2001-2004   1383,40   333,34
автожолының құрылысы
8 Қарабұтақ-Ырғыз-
Қызылорда облысының       ККM      2002-2005   9489,00    60,00
шекарасы автожолын
қайта жаңарту
9 Үшарал-Достық автожолын
қайта жаңарту             ККM      2002-2005   4281,00    33,00
10 Ресей Федерациясының
шекарасы-Орал-Ақтөбе      ККM      2002-2005   6800,00   100,00
автожолын қайта жаңарту
11 Қызылорда-Жезқазған
автожолын қайта жаңарту   ККМ      2003-2005   8704,00  1000,00
12 Бейнеу-Ақжiгiт-Өзбекстан.
мен шекара автожолын      ККМ      2002-2004   1000,00    44,00
қайта жаңарту
13 Омбы-Павлодар-
Майқапшағай автожолын     ККМ      2002-2006   4483,00    52,36
қайта жаңарту
14 Атырау-Ақтау автожолын
қалпына келтiру           ККM      2003-2007  24990,00
15 Астана қаласындағы
солтүстiктен айналып      ККМ        2003       749,95
өтетiн нөлдiк км -
"Солтүстiк-Батыс

!   2003  !  2004    !  2005  !         !
-------------------------------------------!
N !   7     !    8     !    9   !   10    !
-------------------------------------------!
1              265,00    3228,80  4066,10
2    54,00     700,00    1046,00
--------------------------------------------
Всего:54,00     965,00    4274,80  4066,10
--------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа развития автодорожной отрасли
Республики Казахстан на 2001-2005 годы
1 Реабилитация
автодороги Алматы-
Караганда-Астана-
Боровое на участках
Алматы-Гульшад
и Акчатау-Караганда     МТК      1999-2003    24120,81  21207,21
2 Реабилитация
автомобильной дороги
Караганда - Астана      МТК      2001-2004    13438,88   8886,18
3 Проект развития
автодорожной отрасли
(Алматы-Бишкек)         МТК      2002-2005    17379,78   2705,50
4 Реконструкция
дорожной сети в
Западном Казахстане     МТК      2001-2005    35463,79   3622,53
5 Реконструкция
автодороги Астана-
Боровое                 МТК      2001-2003     7859,00   5659,00
6 Строительство
мостового перехода
через реку Сырдарья
в районе г. Кызылорда   МТК      2002-2003     1703,50    253,00
7 Строительство
автодороги г. Риддер-
граница Республики
Алтай                   МТК      2001-2004     1383,40    333,34
8 Реконструкция
автодороги Карабутак-
Иргиз - граница
Кызылординской области  МТК      2002-2005     9489,00     60,00
9 Реконструкция
автодороги Ушарал-
Достык                  МТК      2002-2005     4281,00     33,00
10 Реконструкция
автодороги граница
Российской Федерации-
Уральск-Актобе          МТК      2002-2005     6800,00    100,00
11 Реконструкция
автодороги Кызылорда -
Жезказган               МТК      2003-2005     8704,00
12 Реконструкция
автодороги Бейнеу-
Акжигит - граница
с Узбекистаном          МТК      2002-2004     1000,00     44,00
13 Реконструкция
автодороги Омск-
Павлодар - Майкапшагай  МТК      2002-2006     4483,00     52,36
14 Реабилитация
автодороги Атырау-
Актау                   МТК      2003-2007    24990,00
15 Реконструкция
северной объездной
дороги г. Астана
на участке км нулевой-

учаскесi" 6,5 км
учаскесiндегi жолды
қайта жаңарту
16 Қарағанды қаласы
арқылы өтетiн жол жүру
учаскесiн қайта жаңарту   ККM      2003-2005   3342,00
17 Атырау облысында Қиғаш
өзенi арқылы көпiр салу   ККМ      2001-2006   4074,20     2,50
___________________________________________________________________
Барлығы:                                     169262,31  42958,62
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
____________________________________________
р/с|          Болжам             | 2005
N |_____________________________|жылдан

6,5 км "Северо-
западный участок"       МТК         2003        749,95
16 Реконструкция участка
проезда через
г. Караганду            МТК      2003-2005     3342,00
17 Строительство моста
через реку Кигач,
Атырауская область      МТК      2001-2006     4074,20     2,50
--------------------------------------------------------------------
Всего:                                       169262,31 42958,62
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
!          Прогноз            !  после  !
!-----------------------------!  2005   !

12     389,39   566,61
13      40,00   265,00     100,00   3025,64
14     100,00  1200,00    6000,00  17690,00
15     749,95
16    1100,00  1000,00    1242,00
17      38,00   358,00    2000,00   1675,70
_____________________________________________
Барлығы:
27903,49  2828,75   47180,11  22391,34
_____________________________________________
Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған
мемлекеттік агроазық-түлік бағдарламасы
___________________________________________________________________
1 "Жердi суландырудың
және құрғатудың           АШМ      1996-2003  16156,96 14749,50
жүйелерiн жетiлдiру"
жобасының бiрiншi кезеңi
2 "Су ресурстарын басқару
және жердi қалпына        АШМ      1998-2005   7601,75  2356,00
келтiру" жобасының
бiрiншi кезеңi
3 "Ауыл шаруашылығын
жекешелендiруден          АШМ      1998-2003   2320,27  2150,25
кейiнгi қолдау" пилот.
тық жобасы
4 "Ауыл шаруашылығын
өнiмiнiң бәсекеге         АШМ      2004-2007   3330,00
қабілеттiлiгін арттыру"
жобасы
5 "Ауыл шаруашылығын
жекешелендiруден          АШМ      2004-2006   4253,00
кейiнгi қолдау" жоба.
сының екiншi кезеңi
6 "Селоны дамыту" жобасы    АШМ      2004-2008  20825,00
7 "Жердi суландырудың

12     389,39   566,61
13      40,00   265,00    1100,00   3025,64
14     100,00  1200,00    6000,00  17690,00
15     749,95
16    1100,00  1000,00    1242,00
17      38,00   358,00    2000,00   1675,70
--------------------------------------------
Всего:
27903,49  28828,75   47180,11  22391,34
--------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Государственная агропродовольственная программа
Республики Казахстан на 2003-2005 годы
1 Первый этап проекта
"Усовершенствование
ирригационных и
дренажных систем"       МСХ     1996-2003    16156,96  14749,50
2 Первый этап проекта
"Управление водными
ресурсами и восста-
новление земель"        МСХ     1998-2005     7601,75   2356,00
3 Пилотный проект
"Постприватизационная
поддержка сельского
хозяйства"              МСХ     1998-2003     2320,27   2150,25
4 Проект "Повышение
конкурентоспособности
сельскохозяйственной
продукции"              МСХ     2004-2007     3330,00
5 Второй этап проекта
"Постприватизационная
поддержка сельского
хозяйства"              МСХ     2004-2006     4253,00
6 Проект "Развитие села"  МСХ     2004-2008    20825,00
7 Второй этап проекта
"Усовершенствование
ирригационных и

және құрғатудың           АШМ      2004-2009  16659,00
жүйелерiн жетiлдiру"
жобасының екiншi кезеңi
8 "Су ресурстарын басқару
және жердi қалпына        АШМ      2005-2009   8330,00
келтiру" жобасының
екiншi кезеңi
9 Қызылорда облысының
жерсуландыру-құрғату      АШМ      2004-2009  21770,60
жүйелерiн және су
шаруашылығын жетiлдiру
____________________________________________________________________
Барлығы:                                     101246,58  19255,75
____________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
___________________________________________
р/с|          Болжам             | 2005
N |_____________________________|жылдан

дренажных систем"       МСХ     2004-2009    16659,00
8 Второй этап проекта
"Управление водными
ресурсами и восстанов-
ление земель"           МСХ     2005-2009     8330,00
9 Усовершенствование
ирригационно-дренажных
систем и водного
хозяйства
Кызылординской области  МСХ     2004-2009    21770,60
-------------------------------------------------------------------
Всего:                                      101246,58  19255,75
-------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
!          Прогноз            !  после  !
!-----------------------------!  2005   !

| 2003   |  2004   |  2005    | кейін
___________________________________________
7         8         9        10
___________________________________________
1    1407,46
2    2494,13   2292,00   459,62
3     170,02
4               482,00    81,00   2037,00
5              1316,00  1326,00   1611,00
6               833,00  1666,00  18326,00
7               423,00   658,00  15578,00
8                        102,00   8228,00

!   2003  !  2004    !  2005  !         !
-------------------------------------------!
N !   7     !    8     !    9   !   10    !
-------------------------------------------!
1    1407,46
2    2494,13   2292,00   459,62
3     170,02
4               482,00   811,00   2037,00
5              1316,00  1326,00   1611,00
6               833,00  1666,00  18326,00
7               423,00   658,00  15578,00
8                        102,00   8228,00

9               166,60   333,00  21271,00
___________________________________________
Барлығы:
4071,61   5512,60  5355,62  67051,00
___________________________________________
Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын
қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы
___________________________________________________________________
1 Iшкi iстер органдарының
ақпараттық жүйелерiн      ІІМ      2003-2004    155,35
құру
2 Денсаулық сақтаудың
ақпараттық жүйелерiн      ДМ       2003-2005     21,00
жасау
3 Мемлекеттiк стандарттар
қорының ақпараттық        ИСМ      2002-2005     24,63     4,94
жүйесiн дамыту
4 Қазақстан Республика.
сында кәсiпкерлiктi       ИСМ      2002-2005     92,56    26,36
дамыту мен қолдаудың
2003-2005 жылдарға
арналған мемлекеттiк
бағдарламасы бойынша
ақпараттық жүйесiн құру
5 Қарулы Күштердi
басқарудың ақпараттық     Қор.М    2002-2005   2230,00   400,00
жүйесiн жасау
6 Білім берудің ақпарат.
тық жүйесін құру          БҒМ      2003-2005   2100,00
7 Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы          АШМ        2003       119,30
министрлiгiнiң
ақпараттық жүйелерiн
құру
8 Радиожиiлiлiк спектрi
мен радиоэлектрондық      ККМ      2002-2003    774,81   520,00
құрылғылар мониторингi
жүйесiн құру
9 "Заңды тұлғалар"
деректерiнiң мемлекет.    ККМ      2003-2005   1226,99
тiк базасын құру
10 "Жеке тұлғалар"
деректерiнiң мемлекет.    ККМ      2002-2005   1784,21   257,00
тiк базасын құру
11 Мемлекеттiк органдар.
дың электронды құжат      ККМ      2003-2005   8044,54
айналымының бiртұтас
жүйесiн құру
12 Мемлекеттiк органдар.
дың ақпараттық            ККМ      2003-2005    770,14
инфрақұрылымын құру
13 Ақпараттық-телекомму.
никациялық ресурстар      ККМ      2003-2005   3721,02
жай-күйiнiң мониторинг
жүйесiн құру
14 "Қазақстан ресурстары"
деректерiнiң мемлекет.    ККМ      2001-2005    150,06    91,00
тiк базасын құру
15 Жұмыспен қамтудың,
кедейлiктiң ақпарат.      ЕХӘҚМ    2003-2005     11,29
тық базасын дамыту
16 Зейнетақы төлеу
жөнiндегi мемлекеттiк     ЕХӘҚМ    2003-2005    668,57
орталықтың ақпараттық
жүйесiн дамыту
17 Қазақстан Республика.
сының Қаржы министрлiгi   ҚМ       2003-2005   2465,91
органдарының ақпараттық
жүйелерiн құру
18 Жалпы мақсаттағы

9               166,60   333,00  21271,00
-------------------------------------------
Всего:4071,61   5512,60  5355,62  67051,00
-------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа формирования и развития
национальной информационной инфраструктуры
Республики Казахстан
1 Создание информационных
систем органов
внутренних дел          МВД     2003-2004     155,35
2 Создание информационных
систем здравоохранения   МЗ     2003-2005      21,00
3 Развитие информационной
системы Государственного
фонда стандартов        МИТ     2002-2005      24,63     4,94
4 Создание информационной
системы по Государст-
венной программе
развития и поддержки
предпринимательства в
Республике Казахстан
на 2003-2005 годы       МИТ     2002-2005      92,56    26,36
5 Создание
информационной системы
управления Вооруженными
Силами                  МО      2002-2005    2230,00   400,00
6 Создание информационной
системы образования     МОН     2003-2005    2100,00
7 Создание информационных
систем Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан    МСХ        2003       119,30
8 Создание системы
мониторинга радио-
частотного спектра и
радиоэлектронных
средств                 МТК      2002-2003    774,81   520,00
9 Создание
государственной базы
данных "Юридические
лица"                   МТК      2003-2005   1226,99
10 Создание государствен-
ной базы данных
"Физические лица"       МТК      2002-2005   1784,21    257,00
11 Создание единой
системы электронного
документооборота
государственных органов МТК      2003-2005   8044,54
12 Создание информационной
инфраструктуры
государственных органов МТК      2003-2005    770,14
13 Создание системы
мониторинга состояния
информационно-
телекоммуникационных
ресурсов                МТК      2001-2005    150,06     91,00
14 Создание
государственной базы
данных "Ресурсы
Казахстана"             МТК      2003-2005   3721,02
15 Развитие
информационной базы
занятости, бедности    МТСЗН     2003-2005    11,29
16 Развитие
информационной системы
Государственного
центра по выплате
пенсий                 МТСЗН     2003-2005   668,57
17 Создание
информационных систем
органов Министерства
финансов Республики
Казахстан                МФ      2003-2005   2465,91
18 Создание и развитие
информационных систем,
телекоммуникаций общего
назначения и систем
налогового администри-

ақпараттық жүйелер,       ҚМ       2003-2005   3639,61
телекоммуникациялар
және салықтық
әкiмшiлiгiн жүргiзу
жүйелерiн құру және
дамыту
19 "Акцизделетiн өнiм
айналымын және            ҚМ       2003-2005    148,37
өндiрiсiн бақылау"
ақпараттық жүйесiн
дамыту
20 Қазақстан Республикасы
Экономика және            ЭБЖМ     2003-2005    346,58
бюджеттiк жоспарлау
министрлiгiнiң
ақпараттық жүйелерiн
құру
21 Мемлекеттiк басқарудың    ЭБЖМ     2003-2005   1811,95
жағдаяттық жүйесiн құру
22 Жер қойнауын пайдалану
саласында лицензиялық     ЭМРМ     2002-2004     50,00    15,00
және келiсiм-шарттық
ережелердi орындау
мониторингінiң
ақпараттық-коммуника.
циялық жүйесiн құру
23 Жер қойнауы және жер
қойнауын пайдаланушылар   ЭМРМ     2003-2004     16,37
туралы ақпараттық жүйе
құру
24 Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетiнiң ақпараттық    ӘМ       2002-2005    508,71    13,05
жүйесiн құpу
25 Әдiлет органдарының
ақпараттық-талдамалық     ӘМ       2002-2005    144,79    46,22
жүйесiн құру
26 Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк сатып         МСА      2002-2004     35,92    23,32
алулар жөнiндегi
агенттiгiнiң ақпараттық
жүйелерiн құру
27 Электрондық коммерция,
аукциондар мен            МСА      2003-2005     173,36
тендерлер жүйесiн құру
28 Кадрлар басқарудың
ақпараттық мемлекеттiк    МҚІА     2002-2003      27,39   23,89
жүйесiн дамыту
29 Мемлекеттiк жер
кадастрының автоматтан.   ЖРА      2002-2007    3800,01   69,30
дырылған ақпараттық
жүйесiн құру
30 Қазақстан Республикасы
Көшi-қон және             КДА      2002-2005      33,97   12,65
демография жөнiндегi
агенттiгінiң ақпараттық
жүйесiн құру
31 Мемлекеттiк статистика
органдарының ақпараттық   СА      2002-2005     446,30   110,00
жүйелерiн құру
32 "ТАИСҚ" кедендiк
ақпараттық жүйесiн        КБА       2003        162,08
дамыту
33 Қазақстан Республикасы
Қаржы полициясы           ҚПА      2002-2005    651,18   151,18
агенттiгiнiң бiртұтас
автоматтандырылған
ақпараттық-телекоммуни.
кациялық жүйесiн құру
34 Қазақстан Республика.
сының Төтенше жағдайлар   ТЖА      2000-2006    180,00    42,91
жөнiндегi агенттiгiнiң
ақпараттық жүйелерiн
құру
35 Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасы         БП       2002-2006   2023,30    56,14
жанындағы Құқықтық
статистика және ақпарат
орталығының ақпараттық
жүйесiн құру
36 Қазақстан Республика.
сының сот жүйесi          ЖС       2002-2005   1244,95   150,00
органдарының бiртұтас
автоматтандырылған
ақпараттық-талдамалық
жүйесiн құру
37 Қаржылық бақылау
объектілерi бойынша       ЕК          2003        6,00
деректердiң ақпараттық
базасын құру
38 Қазақстан Республикасы

рования                  МФ      2003-2005   3639,61
19 Развитие
информационной системы
"Контроль за оборотом
и производством акцизной
продукции"               МФ      2003-2005    148,37
20 Создание информационных
систем Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан               МЭБП     2003-2005    346,58
21 Создание ситуационной
системы государственного
управления              МЭБП     2003-2005   1811,95
22 Создание информационно-
коммуникационной системы
мониторинга исполнения
лицензионных и
контрактных условий в
сфере недропользования  МЭМР     2002-2004     50,00      15,00
23 Создание информационной
системы о недрах и
недропользователях      МЭМР     2003-2004     16,37
24 Создание информационной
системы Комитета
уголовно-исполнительной
системы                  МЮ      2002-2005    508,71      13,05
25 Создание информационно-
справочной системы
органов юстиции          МЮ      2002-2005    144,79      46,22
26 Создание информационных
систем Агентства
Республики Казахстан
по государственным
закупкам                АГЗ      2002-2004     35,92      23,32
27 Создание системы
электронной коммерции,
аукционов и тендеров    АГЗ      2003-2005    173,36
28 Развитие
информационной
государственной системы
управления кадрами      АДГС     2002-2003     27,39      23,89
29 Создание
автоматизированной
информационной
системы Государствен-
ного земельного
кадастра                АЗР      2002-2007   3800,01      69,30
30 Создание
информационной системы
Агентства по миграции
и демографии Республики
Казахстан               АМД      2002-2005     33,97      12,65
31 Создание информационных
систем органов
государственной
статистики               АС      2002-2005    446,30     110,00
32 Развитие таможенной
информационной системы
"ТАИС"                  АТК         2003      162,08
33 Создание единой         АФП      2002-2005    651,18     151,18
автоматизированной
информационно-
телекоммуникационной
системы Агентства
финансовой полиции
Республики Казахстан
34 Создание информационных
систем Агентства
Республики Казахстан
по чрезвычайным
ситуациям               АЧС      2000-2006    180,00      42,91
35 Создание информационной
системы Центра правовой
статистики и информации
при Генеральной проку-
ратуре Республики
Казахстан                ГП      2002-2006   2023,30      56,14
36 Создание единой
автоматизированной
информационно-
аналитической системы
органов судебной
системы Республики
Казахстан                ВС      2002-2005   1244,95     150,00
37 Создание               Счетный
информационной базы    комитет      2003      6,00
данных по объектам
финансового контроля
38 Развитие
информационных систем
Управления делами
Президента Республики

Президентi Іс басқарма.   ПІМ      2002-2005    251,32    42,12
сының ақпараттық
жүйелерiн дамыту
39 Үкiмет байланысының
станцияларын, абонент.    ПІМ         2003      148,11
тiк қондырғыларын,
қосу желiлерiн және
басқа да құрылыстарын
салу
____________________________________________________________________
Барлығы:                                      40210,61  2055,08
____________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
___________________________________________
р/с|          Болжам             | 2005
N |_____________________________|жылдан

Казахстан                УДП     2002-2005    251,32      42,12
39 Строительство станций,
абонентных установок,
соединительных линий
и других сооружений
правительственной
связи                    УДП        2003      148,11
--------------------------------------------------------------------
Всего:                                      40210,61     2055,08
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
!         Прогноз             !  после  !
!-----------------------------!  2005   !

33     25,00   225,00    250,00
34      4,00    17,00     16,09   100,00
35     50,00   943,89    973,27
36     15,00   514,26    565,69
37      6,00
38     69,73    69,73     69,73
39    148,11
_____________________________________________
Барлығы:
5455,24  18849,92  12426,08  1424,30
_____________________________________________
"Ауыз су" бағдарламасы
____________________________________________________________________
1 Арал аймағының елдi
мекендерiн сумен          АШМ      2002-2004   2670,06   718,89
жабдықтау және тазалық
сақтау
2 Солтүстiк және Орталық
Қазақстанның селолық      АШМ      2004-2006   9996,00
аудандарын сумен
жабдықтау (I жоба)
3 Солтүстiк-Шығыс
Қазақстанды сумен         АШМ      2004-2007  12449,30
жабдықтау және тазалық
сақтау (I фаза)
4 Лихачев топтық су
құбырының құрылысы        АШМ      2002-2004    361,00    86,04
2-кезегі, Қостанай
облысы
5 Арыс топтық су құбыры.
ның құрылысы, Оңтүстiк    АШМ      2000-2003    334,00   148,20
Қазақстан облысы
6 Шәуiлдір топтық су
құбырының құрылысы,       АШМ      2001-2003    153,40   116,80
Оңтүстiк Қазақстан
облысы
7 Шалқар қаласының су
жүретiн құрылыстарын      АШМ      2002-2003    341,50   109,00
қайта жаңарту және
жөндеу, Ақтөбе облысы
8 Арал-Сарыбұлақ топтық
су құбырының құрылысы     АШМ      2001-2006   2706,74   109,00
(3 кезегi), Қызылорда
облысы
9 Кентау-Түркістан
топтық су құбырының       АШМ      2002-2005    988,64    11,10
құрылысы, Оңтүстiк
Қазақстан облысы
10 Сарыағаш қаласын сумен
жабдықтау, Оңтүстiк       АШМ      2000-2003    533,60   300,00
Қазақстан облысы
11 Қ.Сәтбаев атындағы
арнаның насостық          АШМ      2003-2004    316,90
станцияларын күрделi
жөндеу, Қарағанды
облысы
12 Ақтөбе облысы Байғанин
ауданының Байғанин        АШМ      2003-2004    137,84
селосындағы cу құбыры
құрылыстарының кешенiн
қайта жаңарту
13 Шығыс Қазақстан облысы
Абай ауданының            АШМ      2002-2003     25,20    6,00
Кеңгiрбай селосындағы
су құбырын қайта
жаңарту
14 Шығыс Қазақстан облысы
Абай ауданының            АШМ      2002-2003     58,80    15,00
Apxaт селосындағы cу
құбырын қайта құру
15 Шығыс Қазақстан облысы
Абай ауданының            АШМ      2002-2003     25,30     6,00
Құндызды селосындағы
су құбырын қайта
жаңарту
16 Шығыс Қазақстан облысы

33     25,00   225,00    250,00
34      4,00    17,00     16,09   100,00
35     50,00   943,89    973,27
36     15,00   514,26    565,69
37      6,00
38     69,73    69,73     69,73
39    148,11
------------------------------------------
Всего:
5455,24  18849,92  12426,08  1424,30
------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Программа "Питьевые воды"
1 Водоснабжение и
санитария населенных
пунктов Аральского
региона                 МСХ      2002-2004     2670,06   718,89
2 Водоснабжение
сельских районов
северного и цент-
рального Казахстана
(проект 1)              МСХ      2004-2006     9996,00
3 Водоснабжение и
санитария Северо-
Восточного Казахстана
(фаза 1)                МСХ      2004-2007    12449,30
4 Строительство
Лихачевского
группового водопровода
(2-я очередь),
Костанайская обл.       МСХ      2002-2004      361,00   86,04
5 Строительство
Арысского группового
водопровода, ЮКО        МСХ      2000-2003      334,00  148,20
6 Строительство
Шаульдерского
группового водопровода,
ЮКО                     МСХ      2001-2003      153,40  116,80
7 Реконструкция и
ремонт водопроводных
сооружений г. Шалкар,
Актюбинская область     МСХ      2002-2003      341,50  109,00
8 Строительство Арало-
Сарыбулакского
группового водопровода
(3 очередь),
Кызылординская область  МСХ      2001-2006     2706,74   176,34
9 Строительство Кентау-
Туркестанского
группового водопровода,
ЮКО                     МСХ      2002-2005      988,64    11,10
10 Водоснабжение
г. Сарыагаш, ЮКО        МСХ      2000-2003      533,60   300,00
11 Капитальный ремонт
насосных станций
канала им.
К. Сатпаева,
Карагандинская область  МСХ      2003-2004      316,90
12 Реконструкция
комплекса сооружений
водопровода в селе
Байганина Байганинского
района Актюбинской
области                 МСХ      2003-2004      137,84
13 Реконструкция
водопровода в селе
Кенгирбай Абайского
района Восточно-
Казахстанской области   МСХ      2002-2003       25,20   6,00
14 Реконструкция
водопровода в селе
Архат Абайского
района Восточно-
Казахстанской области   МСХ      2002-2003       58,80  15,00
15 Реконструкция
водопровода в селе
Кундызды Абайского
района Восточно-
Казахстанской области   МСХ      2002-2003       25,30   6,00
16 Реконструкция
водопровода в селе
Каскабулак и Медеу
Абайского района
Восточно-Казахстанской

Абай ауданының            АШМ      2001-2003     45,14    13,54
Қасқабұлақ және Медеу
селосындағы су құбырын
қайта жаңарту
17 Шығыс Қазақстан
облысының Риддер          АШМ      2003-2005    576,79
қаласын жерасты көзiнен
сумен жабдықтау
18 Жамбыл облысы Қордай
ауданының Қордай          АШМ      2001-2003    136,80    60,00
селосындағы кент
iшiндегi тарату желi.
сiнiң 2-шi кезегiнiң
құрылысы
19 Жамбыл облысы Қордай
ауданының Жаңатұрмыс      АШМ      2003-2004    114,64
селосын сумен жабдықтау
20 Қарағанды облысындағы
Қаныш Сәтбаев атындағы    АШМ      2003-2004    422,50
арнаның 1-шi кезегiн
қайта жаңарту
21 Қарағанды облысы
Костен-Голсай сайына      АШМ      2003-2004   1777,00
дейiн Жездi су қоймасы.
нан су құбырын тарту
22 Қарағанды облысы
Қарағайлы кентiндегi      АШМ      2002-2003     75,00    45,00
желiлердi қайта жаңарту
23 Қарағанды облысындағы
Саламат-Ұлытау су         АШМ      2002-2003     42,00    32,00
құбыры және Ұлытау
кентiндегi желiлер
24 Қарағанды облысы
Қарқаралы қаласының       АШМ        2003        47,59
квартал iшiндегi су
құбыры желiлерiн қайта
жаңарту
25 Қостанай облысының
Федоров ауданын           АШМ      2003-2004     98,77
сумен жабдықтауды
қайта жаңарту
26 Қызылорда облысы
Қармақшы ауданының        АШМ        2003        97,49
Жосалы аудан орталы.
ғында су құбырын
салу
27 Павлодар облысының
Ертiс селосында су        АШМ        2003        49,10
құбыры желiлерiн қайта
жаңарту
28 Павлодар облысының
елдi мекендерiн сумен     АШМ        2003        60,22
жабдықтау құрылысының
жергіліктi жүйесiнiң
үшiншi кезегi, Ақсу
қаласы (ауылдық
аймақ)
29 Павлодар облысының
елдi мекендерiн сумен     АШМ        2003        62,79
жабдықтау құрылысының
жергiлiктi жүйесiнiң
үшiншi кезегi,
Екiбастұз қаласы
(ауылдық аймақ)
30 Павлодар облысының
елдi мекендерiн сумен     АШМ        2003        48,51
жабдықтау құрылысының
жергiлiктi жүйесiнiң
үшiншi кезегi, Баянауыл
ауданы
31 Сумен жабдықтау
пункттерi Оңтүстiк        АШМ        2003        59,83
Қазақстан облысының
Абай топтық су
құбырынан Мақтаарал
ауданының ауылдық елдi
мекендерiн сумен
жабдықтау
32 Оңтүстiк Қазақстан
облысының Молбұлақ        АШМ      2003-2004    167,98
елдi мекенiн және
Қазықұрт ауданы

области                 МСХ      2001-2003       45,14  13,54
17 Водоснабжение города
Риддер Восточно-
Казахстанской области
из подземного источника МСХ      2003-2005      576,79
18 Строительство
2-й очереди внутри-
поселковой разводящей
сети села Кордай
в Кордайском районе
Жамбылской области      МСХ      2001-2003      136,80   60,00
19 Водоснабжение
села Жана-Турмыс
в Кордайском районе
Жамбылской области      МСХ      2003-2004      114,64
20 Реконструкция
1-й очереди канала
имени Каныша Сатпаева
в Карагандинской
области                 МСХ      2003-2004      422,50
21 Строительство
водовода от Жездинского
водохранилища до балки
Костен-Голсай
Карагандинской области  МСХ      2003-2004     1777,00
22 Реконструкция сетей
в поселке Карагайлы
Карагандинской области  МСХ      2002-2003       75,00   45,00
23 Водопровод Саламат-
Улытау и сети в поселке
Улытау Карагандинской
области                 МСХ      2002-2003       42,00   32,00
24 Реконструкция
внутриквартальных
водопроводных сетей
города Каркаралинска
Карагандинской области  МСХ         2003       47,59
25 Реконструкция
водоснабжения
Федоровского района
Костанайской области    МСХ      2003-2004     98,77
26 Строительство
водопровода в районном
центре Жосалы
Кармакчинского района
Кызылординской области
(1-я очередь)           МСХ        2003        97,49
27 Реконструкция
водопроводных сетей
в селе Иртышск
Павлодарской области    МСХ        2003        49,10
28 Третья очередь
локальной системы
строительства
водоснабжения
населенных пунктов
Павлодарской области,
города Аксу
(сельская зона)         МСХ        2003        60,22
29 Третья очередь
локальной системы
строительства
водоснабжения
населенных пунктов
Павлодарской области,
города Экибастуз
(сельская зона)         МСХ        2003        62,79
30 Третья очередь
локальной системы
строительства
водоснабжения
населенных пунктов
Павлодарской области,
Баянаульский район.
Пункты водоснабжения    МСХ      2003          48,51
31 Водоснабжение
сельских населенных
пунктов Махтааральского
района из Абайского
группового водопровода
Южно-Казахстанской
области                 МСХ      2003          59,83
32 Водоснабжение
населенного пункта

орталығының 2, 4, 6,
13, 16 кварталдарын
сумен жабдықтау
33 Атырау қаласын сумен
жабдықтау және тазалық    Атырау   2000-2003    2447,29 2431,29
сақтау жөнiндегi          обл.
пилотты жоба              әкімі
___________________________________________________________________
Барлығы:                                       37427,71  4275,20
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
___________________________________________
р/с|          Болжам             | 2005
N |_____________________________|жылдан

Молбулак и 2, 4, 6,
13, 16 кварталов
районного центра
Казыгурт Южно-
Казахстанской области   МСХ     2003-2004      167,98
33 Пилотный проект         Аким
по водоснабжению и      Атыр.
санитарии г. Атырау     области 2000-2003     2447,29   2431,29
--------------------------------------------------------------------
Всего:                                       37427,71   4275,20  --------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
!         Прогноз             !  после  !
!-----------------------------!  2005   !

30     48,51
31     59,83
32     25,52     142,46
33     15,30
_____________________________________________
Барлығы:
3769,10    5523,63    10300,98  12314,20
_____________________________________________
Қазақстан Республикасының шама бірлігінің эталондық базасын
дамыту бағдарламасы
___________________________________________________________________
1  Астана қаласының
Эталон орталығының        ИСМ      2003-2005    315,00
құрылысы
___________________________________________________________________
Барлығы:                                        315,00    0,00
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
___________________________________________
р/с|          Болжам             |  2005
N |_____________________________| жылдан
| 2003   |  2004   |  2005    |  кейін
___________________________________________
7         8         9         10
___________________________________________
1   45,00      150,00    120,00    0,00
___________________________________________
Барлығы:
45,00      150,00    120,00    0,00
___________________________________________
Қазақстан Республикасының түзеу мекемелерiнiң 2001-2005
жылдарға арналған материалдық-техникалық базасын жақсартудың
бағдарламасы
___________________________________________________________________
1  Алматы қаласындағы
тергеу изоляторының       ІІМ      2000-2004   1156,00   775,00
құрылысы
2  Шымкент қаласындағы
тергеу изоляторының       ІІМ      2000-2003    583,00   483,00
құрылысы
3  Павлодар қаласындағы
тергеу изоляторындағы     ІІМ      2000-2003    266,00   165,00
режимдiк корпустың
құрылысы
4  Ақтау қаласындағы
тергеу изоляторының       ІІМ      2000-2003    695,30   238,00
құрылысы
5  Қызылорда қаласындағы
қабырға материалдар       ӘдМ      2001-2005   1044,00   110,00
зауытының базасында
1000 орынға жалпы
режiмдiк түзеу
колониясын жасауға
қайта құру жұмыстары
6  Жамбыл облысында 1200
орынға жалпы режимдiк     ӘдМ      2001-2004    876,00    74,00
түзеу колониясын
жасауға психоневроло.
гиялық интернат үйiн
қайта жаңарту
7  Солнечный кентiндегі
әскери қалашықты          ӘдМ      2000-2003    264,00   126,10
түзеу колониясына
айналдыру үшiн,
әйелдер үшiн 300
орындық етiп қайта
жаңарту, Шығыс-
Қазақстан облысы
8  Жем кентiндегi "Эмба-5"

30     48,51
31     59,83
32     25,52     142,46
33     15,30
---------------------------------------------
Всего:
3769,10    5523,63    10300,98  12314,20
---------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Программа развития эталонной базы единиц величин
Республики Казахстан
1 Строительство
эталонного центра
в г. Астане             МИТ       2003-2005    315,00
--------------------------------------------------------------------
Всего:                                         315,00     0,00
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
!       Прогноз               !  после  !
!-----------------------------!  2005   !
!   2003  !  2004    !  2005  !         !
-------------------------------------------!
N !   7     !    8     !    9   !   10    !
-------------------------------------------!
1   45,00      150,00    120,00
-------------------------------------------
Всего:
45,00      150,00    120,00    0,00
--------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Программа улучшения материально-технической базы
исправительных учреждений Республики Казахстан
на 2001-2005 годы
1 Строительство
следственного
изолятора в г. Алматы   МВД     2000-2004     1156,00   775,00
2 Строительство
следственного
изолятора в г.Шымкенте  МВД     2000-2003      583,00   483,00
3 Строительство режимного
корпуса в следственном
изоляторе в
г. Павлодаре            МВД     2000-2003      266,00   165,00
4 Строительство
следственного
изолятора в г. Актау    МВД     2000-2003      695,30   238,00
5 Реконструкция под
исправительную колонию
общего режима на
1000 мест на базе
завода стеновых
материалов в
г. Кызылорде            МЮ      2001-2005     1044,00   110,00
6 Реконструкция
психоневрологического
дома-интерната под
исправительную колонию
общего режима на 1200
мест в Жамбылской
области                 МЮ     2001-2004      876,00     74,00
7 Реконструкция военного
городка в пос.
Солнечный под
исправительную колонию
для женщин на 300 мест,
ВКО                     МЮ     2000-2003      264,00    126,10
8 Реконструкция
военного объекта
"Эмба-5" в пос. Жем
под исправительную
колонию строгого
режима на 1500 мест,

| 2003   |  2004   |  2005    |  кейін
___________________________________________
7         8         9         10
___________________________________________
1    340,60    40,40
2    100,00
3    101,00
4    457,30
5    310,00   310,00     314,00
6    300,00   502,00
7    137,90
8    300,00   286,00
___________________________________________
Барлығы:
2046,80  1138,40     314,00     0,00
___________________________________________
2003-2005 жылдарға арналған төтенше жағдайлардан
сақтандыру және оның зардабын жоюдың мемлекеттік жүйесін
дамытудың бағдарламасы
___________________________________________________________________
1  Талғар өзенiнде күштi
су тасқынын ұстайтын      ТЖА      1999-2004   3577,40  1894,00
плотина құрылысы
2  Қарғалы өзенiнде су
тасқынына қарсы           ТЖА        2003       180,00
құрылысты салуды аяқтау
3  Бартоғай су қоймасын.
дағы жөндеу-қалпына       АШМ      2003-2004    222,60
келтiру жұмыстары,
Алматы облысы
4  Бөген су қоймасындағы
жөндеу-қалпына келтiру    АШМ      2001-2003    146,00    50,00
жұмыстары, Оңтүстiк
Қазақстан облысы
5  Терiс-Ащыбұлақ су
қоймасы плотинасының      АШМ      2003-2006    568,70
сейсмикалық төзiмдiлi.
гiн арттыру, Жамбыл
облысы
___________________________________________________________________
Барлығы:                                       4694,70  1944,00
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
___________________________________________
р/с|          Болжам             |  2005
N |_____________________________| жылдан
| 2003   |  2004   |  2005    |  кейін
___________________________________________
7         8         9         10
___________________________________________
1    600,00    1083,40
2    180,00
3    150,00      72,60
4     96,00
5     17,00     100,00   268,10   183,60
___________________________________________
Барлығы:
1043,00    1256,00   268,10   183,60
___________________________________________
Күш органдарының бағдарламалары
___________________________________________________________________
1  3 - Мемлекеттiк жоба      ІІМ      2002-2004   1127,00   400,00
2  Кинологиялық орталықтың
тәлiмбағын қайта жаңарту  ІІМ      2003-2004    246,00
3  ҚР IIМ Ақтөбе заң
колледжiнiң бас оқу       ІІМ      2003-2004     96,40
корпусының құрылысы
4  IIМ iшкi әскерлерiнiң
Петропавл жоғары әскери   ІІМ         2003       57,00
училищесiндегi оқу-
тұрғын үй кешенiнiң
құрылысын аяқтау
5  Қазақстан Республика.
сының Қорғаныс            Қор.М       2003       46,00
министрлiгi әкiмшiлiк
ғимаратының құрылысын
аяқтау
6  "Бурабай" санаторийiнде
60 орын-төсекке           Қор.М       2003      150,00
арналған емдеу-сауықтыру
кешенiнiң құрылысы

!   2003  !  2004    !  2005  !         !
-------------------------------------------!
N !   7     !    8     !    9   !   10    !
-------------------------------------------!
1    340,60    40,40
2    100,00
3    101,00
4    457,30
5    310,00   310,00     314,00
6    300,00   502,00
7    137,90
8    300,00   286,00
--------------------------------------------
Всего:
2046,80  1138,40     314,00     0,00
--------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Программа развития государственной системы предупреждения
и ликвидации чрезвычайных ситуаций
на 2003-2005 годы
1 Строительство
селезадерживающей
плотины на реке
Талгар                  АЧС       1999-2004   3577,40   1894,00
2 Завершение
строительства
противоселевого
сооружения на реке
Каргалинка              АЧС          2003      180,00
3 Ремонтно-
восстановительные
работы на Бартогайском
водохранилище,
Алматинская область     МСХ       2003-2004    222,60
4 Ремонтно-
восстановительные
работы на Бугуньском
водохранилище, ЮКО      МСХ       2001-2003    146,00    50,00
5 Повышение
сейсмоустойчивости
плотины Терс-
Ащибулакского
водохранилища,
Жамбылская область      МСХ       2003-2006    568,70
--------------------------------------------------------------------
Всего:                                        4694,70   1944,00
-------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
!         Прогноз             !  после  !
!-----------------------------!  2005   !
!   2003  !  2004    !  2005  !         !
-------------------------------------------!
N !   7     !    8     !    9   !   10    !
-------------------------------------------!
1    600,00    1083,40
2    180,00
3    150,00      72,60
4     96,00
5     17,00     100,00   268,10   183,60
--------------------------------------------
Всего:
1043,00    1256,00   268,10   183,60
--------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Программы силовых органов
1 Государственный
проект 3                МВД      2002-2004    1127,00    400,00
2 Реконструкция
питомника
кинологического
центра                  МВД      2003-2004     246,00
3 Строительство
главного учебного
корпуса Актюбинского
юридического колледжа
МВД РК                  МВД      2003-2004      96,40
4 Завершение
строительства учебно-
жилищного комплекса в
Петропавловском высшем
военном училище
внутренних войск МВД    МВД         2003        57,00
5 Завершение
строительства
административного
здания Министерства
обороны Республики
Казахстан                МО         2003        46,00
6 Строительство лечебно-
оздоровительного
комплекса на 60 койко-
мест в санатории
"Боровое"                МО         2003       150,00

7  Астана қаласында 100
пәтерлiк тұрғын үйдiң     Қор.М       2003      400,00
құрылысы
8  Ақтау қаласында 70
пәтерлiк тұрғын үйдiң     Қор.М       2003      200,50
құрылысы
9  Астана қаласында 100
пәтерлiк тұрғын үйдiң     Қор.М    2002-2003    439,00   395,00
құрылысын аяқтау
10 Оңтүстiк әскери округте
мазут шаруашылығы         Қор.М       2003       39,00
объектілерiнiң құрылысы
11 Қарағанды облысы Нұра
қаласында әскери          Қор.М       2003       25,00
қалашық объектiлерiнiң
құрылысы
12 Оңтүстiк Қазақстан
облысының Арыс            Қор.М       2003       80,50
қаласында әскери
қалашық объектiлерiнiң
құрылысы
13 Алматы облысының
Қапшағай қаласында        Қор.М       2003       18,00
әскери қалашық объектi.
лерiнiң құрылысы
14 Алматы облысының
Сарыөзек қаласында        Қор.М       2003       37,00
әскери қалашық объектi.
лерiнiң құрылысы
15 Атырау облысының Атырау
қаласында әскери          Қор.М       2003      250,00
қалашық объектілерiнiң
құрылысы
16 Маңғыстау облысының
Бейнеу қаласында          Қор.М       2003      531,92
әскери қалашық
объектiлерiнiң құрылысы
17 Маңғыстау облысының
Ақтау қаласында           Қор.М       2003      109,50
әскери қалашық объектi.
лерiнiң құрылысы
18 Қарағанды облысының
Қарағанды қаласында       Қор.М       2003      235,00
әскери қалашық объектi.
лерiнiң құрылысы
19 Шығыс Қазақстан
облысының Үшарал          Қор.М       2003       18,00
қаласында әскери
қалашық объектiлерiнiң
құрылысы
20 Шығыс Қазақстан облысы.
ның Өскемен қаласында     Қор.М       2003        9,00
әскери қалашық объектi.
лерiнiң құрылысы
21 Алматы облысының
Қапшағай қаласындағы      Қор.М       2003       18,00
әскери қалашық объектi.
сiн қайта жаңарту
22 Қапшағай қаласында
сумен жабдықтау жүйе.     Қор.М       2003        7,20
сiнiң үдемелi насос
станциясының құрылысы
23 Байланыс желiсiнiң
құрылысы                  Қор.М       2003      144,96
24 ҰҚҚ объектiлерi           ҰҚҚ      2002-2005  15040,04  2644,62
25 Астана қаласындағы
Қазақстан Республикасы    ҮКО      2002-2003    550,90   300,00
YКO қызметкерлерiн
даярлау жөнiндегi
оқу-жаттығу орталығының
құрылысы
26 Астана қаласындағы

7 Строительство 100-
квартирного жилого
дома в г. Астане         МО         2003       400,00
8 Строительство 70-
квартирного жилого
в г. Актау               МО         2003       200,50
9 Завершение
строительства 100-
квартирного жилого
дома в г. Астане         МО       2002-2003    439,00   395,00
10 Строительство объектов
мазутного хозяйства
Южного военного округа   МО         2003        39,00
11 Строительство объектов
военного городка в
г. Нуринск
Карагандинской области   МО         2003        25,00
12 Строительство объектов
военного городка в
г. Арысь Южно-
Казахстанской области    МО         2003        80,50
13 Строительство объектов
военного городка в
г. Капчагай Алматинской
области                  МО         2003        18,00
14 Строительство объектов
военного городка в
г. Сары-Озек
Алматинской области      МО         2003        37,00
15 Строительство объектов
военного городка в
г. Атырау Атырауской
области                  МО         2003       250,00
16 Строительство объектов
военного городка в
г. Бейнеу Мангистауской
области                  МО         2003       531,92
17 Строительство объектов
военного городка в
г. Актау Мангистауской
области                  МО         2003       109,50
18 Строительство объектов
военного городка в
г. Караганде
Карагандинской области   МО         2003       235,00
19 Строительство объектов
военного городка в
г. Учарал Восточно-
Казахстанской области    МО         2003        18,00
20 Строительство объектов
военного городка в
г. Усть-Каменогорске
Восточно-Казахстанской
области                  МО         2003         9,00
21 Реконструкция объекта
военного городка в
г. Капчагай
Алматинской области      МО         2003        18,00
22 Строительство повышающей
насосной станции системы
водоснабжения в
г. Капчагай              МО         2003         7,20
23 Строительство линии
связи                    МО         2003       144,96
24 Объекты КНБ             КНБ       2002-2005  15040,04   2644,62
25 Строительство учебно-
тренировочного центра
по подготовке
сотрудников СОП РК
в г. Астане             СОП       2002-2003    550,90    300,00
26 Строительство
комплексного здания
Республиканской гвардии

Республикалық ұланының    РҰ       2001-2003    620,36   150,00
кешендiк ғимаратының
құрылысы
27 180 оқушыға арналған
сержанттар мектебiнiң     ЖПБ        2003       154,70
құрылысы
___________________________________________________________________
Барлығы:                                      20650,98  3889,62
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
____________________________________________
р/с|          Болжам             |  2005
N |_____________________________| жылдан

в г. Астане             РГ        2001-2003    620,36    150,00
27 Строительство школы
сержантов на 180
учащихся                УДП          2003      154,70
--------------------------------------------------------------------
Всего:                                       20650,98   3889,62
-------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
!       Прогноз               !  после  !
!-----------------------------!  2005   !

21     18,00
22      7,20
23    144,96
24   3059,89    5208,65   4126,88
25    250,90
26    470,36
27    154,70
____________________________________________
Барлығы:
6816,83    5817,65   4126,88   0,00
____________________________________________
Бағдарламалардан тыс жүзеге асырылатын жобалар
___________________________________________________________________
1  Астана қаласында
Мемлекеттiк археология    МАҚКМ    2003-2006   2520,00
және этнография
мұражайының құрылысы
2  Республика аумағындағы
ормандарды сақтау және    АШМ      2005-2007   4998,00
орманды жерлердi
ұлғайту
3  Қызылорда қаласында
ағынды суларды биоло.     ҚОҚМ     2003-2005   1676,70
гиялық әдiспен тазарту
станциясының құрылысы
4  Қарағанды облысы Шет
ауданының қуаң            ҚОҚМ     2003-2007   1656,11
жерлерiн оңалту жобасы
5  Сырдария өзенiнiң
арнасын реттеу және       ҚОҚМ     2001-2006 128865,33
Арал теңiзiнiң
солтүстiк бөлiгiн
сақтау
6  Нұра мен Есiл өзенде.
рiнiң су алабын           АШМ      2004-2006   7133,80
қалпына келтiру және
қоршаған ортаны
басқару
7  Ақтөбе облысы Ырғыз
ауданының Ақши көлдетiп   АШМ        2003        56,96
суару жүйесiнiң сол
жақ жағалау бөлiгiн
қайта жаңарту
8  Сергеев су торабын        АШМ      2000-2004    285,10   137,00
қайта жаңарту, СҚО
9  Тасөткел су қоймасының
су торабын қайта          АШМ      2003-2006    860,00
жаңарту, Жамбыл облысы
10 Шульба шлюзының
құрылысын аяқтау          ККМ      2003-2004    870,51
11 Алтынсарин-Хромтау
темiр жол желiсiнiң       ККМ      2001-2005  29761,07  5000,00
құрылысы
12 "Аманкелді" газ кені
орнын игеру және          ЭМРМ     2001-2003  21106,36  5100,00
тәжiрибелiк-өнеркәсiп.
тiк пайдалануға қосу
13 Л.Н.Гумилев атындағы
Еуразия ұлттық универ.    ЭМРМ     2003-2005   1438,05
ситетiнде ауыр иондар
үдеткiшi базасында
пәнаралық ғылыми-
зерттеу кешенiн құру
14 "Ақпараттық технология.
лар паркi" технопаркiн    ЭМРМ     2003-2005   3890,00
қалыптастыру және
дамыту
15 Қазақстандық Тоқамақ
термоядролық материал.    ЭМРМ     2003-2006   2307,12
тану реакторын жасау
16 Республикалық картогра.
фиялық фабриканың         ЖРА      2003-2005   1200,00
құрылысы, Алматы қаласы
17 "Теңiз айлағы- Ақтау"
ЕЭА аумағында кеден       ҚМ         2003        35,00
қосыны ғимаратының
құрылысы
18 Кеден бекеттерi мен

21     18,00
22      7,20
23    144,96
24   3059,89    5208,65   4126,88
25    250,90
26    470,36
27    154,70
--------------------------------------------
Всего:
6816,83    5817,65   4126,88   0,00
--------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Проекты, реализуемые вне программ
1 Строительство
Государственного
музея археологии и
этнографии в г. Астане МКИОС     2003-2006    2520,00
2 Сохранение лесов
и увеличение
лесистости территории
республики             МСХ       2005-2007    4998,00
3 Строительство
станции биологической
очистки сточных вод
в г. Кызылорде         МООС      2003-2005    1676,70
4 Проект реабилитации
залежных земель
Шетского района
Карагандинской области МООС      2003-2007    1656,11
5 Регулирование русла
реки Сырдарьи и
сохранение северной
части Аральского моря  МСХ       2001-2006   12885,33   2714,34
6 Реабилитация и
управление окружающей
средой бассейнов рек
Нура и Ишим            МСХ       2004-2006    7133,80
7 Реконструкция
левобережной части
системы лиманного
орошения "Акши"
Иргизского района
Актюбинской области    МСХ          2003      56,96
8 Реконструкция
Сергеевского
гидроузла, СКО         МСХ        2000-2004  285,10      137,00
9 Реконструкция
гидроузла
Тасоткельского
водохранилища,
Жамбылская область     МСХ        2003-2006  860,00
10 Достройка
Шульбинского шлюза     МТК        2003-2004  870,51
11 Строительство
железнодорожной линии
Алтынсарино - Хромтау  МТК        2001-2005 29751,07    5000,00
12 Освоение и ввод в
опытно-промышленную
эксплуатацию газового
месторождения
"Амангельды"           МЭМР       2001-2003 21106,36    5100,00
13 Создание в
Евразийском
национальном
университете
им. Л.Н. Гумилева
междисциплинарного
научно-
исследовательского
комплекса на базе
ускорителя тяжелых
ионов                  МЭМР       2003-2005 1438,05
14 Формирование и
развитие технопарка
"Парк информационных
технологий"            МЭМР       2003-2005 3890,00
15 Создание
Казахстанского
термоядерного
материаловедческого
реактора Токамак       МЭМР       2003-2006 2307,12
16 Строительство
республиканской
картографической
фабрики                АЗР        2003-2005 1200,00
17 Строительство
здания таможенного
поста на территории
СЭЗ "Морпорт-Актау"    АТК           2003      35,00
18 Строительство
таможенных постов и
таможенной

кеден инфрақұрылымының    КБА        2003       238,83
құрылысы
19 Алматы қаласында
Стратегиялық зерттеулер   ПІБ      2002-2003   1269,10   788,50
институтының, офисiнiң
және қорының құрылысы
20 Мемлекеттiк резиденция.
лар объектілерi           ПІБ      2002-2003    801,93   320,00
21 "Оқжетпес" санаторийiн
қайта жаңарту жобасын     ПІБ      2001-2003   1891,11
қосымша қаржыландыру
22 Қазақстан Республикасы
Парламентi жатақхана.     ПІБ      2003-2004    165,00
сының құрылысы
23 Атырау облысының елдi     Атырау     2003      1302,40
мекендерiн газдандыру     облысы.
ның
әкімі
24 Атырау қаласындағы        Атырау   2003-2006  10478,23
Орал өзенi арқылы көпір   облысы.
өткелiнiң құрылысы         ның
әкімі
25 Семей қаласында Ертiс     ШҚО        2003       193,20
өзенiнiң астымен          әкімі
коммуникациялық тоннель
салу
26 Семей қаласында ағын      ШҚО      2001-2004   1086,00    50,00
суларды биологиялық
әдiспен тазарту
құрылыстарын салу
27 Қызылорда қаласының       Қызыл.

инфраструктуры         АТК           2003     238,83
19 Строительство
Института
стратегических
исследований,
офиса и фонда
в г. Алматы            УДП         2002-2003  1269,10   788,50
20 Объекты
государственных
резиденций             УДП         2002-2003   801,93   320,00
21 Софинансирование
проекта реконструкции
санатория "Ок-жетпес"  УДП         2001-2003   1891,11
22 Строительство
общежития Парламента
Республики Казахстан   УДП         2003-2004    165,00
23 Газификация населенных Аким
пунктов Атырауской     Атыр.
области                области        2003     1302,40
24 Строительство
мостового перехода     Аким
через реку Урал        Атыр.
в г. Атырау            области     2003-2006   10478,23
25 Строительство
коммуникационного
тоннеля под рекой
Иртыш в                Аким
г. Семипалатинске      ВКО            2003       193,20
26 Строительство
сооружения
биологической очистки
сточных вод в          Аким
г. Семипалатинске      ВКО         2001-2004    1086,00   50,00
27 Перевод тепло-
энергоисточников
и жилого сектора       Аким
в г. Кызылорде на      Кызыл.

жылуэнерго көздерiн       орда     2003-2005   3845,00
және тұрғын үйлер         облысы.
орналасқан секторын        ның
iлеспе газға көшiру       әкімі
28 "Павлодар химия           Павлодар
зауыты" ААҚ-та            облысы.  2002-2004    859,70   295,00
демеркуризациялау          ның
жұмыстарын жүргiзу        әкімі
___________________________________________________________________
Барлығы:                                     114800,60 14404,84
___________________________________________________________________
ЖИЫНЫ:                                       645685,41 108484,58
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
____________________________________________
р/с|          Болжам             |  2005
N |_____________________________| жылдан

попутный газ           области     2003-2005    3845,00
28 Проведение
демеркуризационных
работ на ОАО           Аким
"Павлодарский          Павлод.
химический завод"      области     2002-2004     859,70  295,00
-------------------------------------------------------------------
Всего:                                        114800,60 14404,84
Итого:                                        645685,41 108484,58
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
___________________________________________
!         Прогноз             !  после  !
!-----------------------------!  2005   !

24   300,00
25   193,20
26   500,00     536,00
27   112,00    1706,00   2027,00
28   242,00     322,70
____________________________________________
Барлығы:
18312,74   24079,90  16360,55   10778,40
Жиыны:
107138,15  126072,65  122960,68  142520,63
____________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 24 сәуірдегі
N 395 қаулысына
3-қосымша
Селоның әлеуметтік инфрақұрылымын дамытудың 2003-2005 жылдарға арналған басымдықты республикалық инвестициялық жобаларының тізбесі
млн. теңге
____________________________________________________________________
Р/с|                        |Орындаушы|  Жүзеге  | Жалпы  | 2003
N |    Жобаның аталуы      |агенттік |   асу    | құны   | жылға
|                        |         |  кезеңі  |        | дейін
____________________________________________________________________
1            2                  3          4        5         6
____________________________________________________________________
"Білім беру" мемлекеттiк бағдарламасы
___________________________________________________________________
Ақмола облысы                          335,00
___________________________________________________________________
1 132 орындық орта мектеп   Ақмола
құрылысы, Аршалы          облысы.   2005   135,00
ауданының Қойгелдi        ның
кентi                     әкімі
2 210 орындық орта          Ақмола    2005   200,00
мектеп құрылысы,          облысы.
Атбасар ауданының         ның
Хрящевка кентi            әкімі
___________________________________________________________________
Ақтөбе облысы                           490,00
___________________________________________________________________
3 504 орындық орта мектеп   Ақтөбе
құрылысы, Ойыл            облысы.   2004   120,00
ауданының Ойыл селосы      ның
әкімі
4 320 орындық Теректi       Ақтөбе    2004   120,00
орта мектебiнiң           облысы.
құрылысы, Темiр            ның
ауданының Тасқопа селосы  әкімі
5 464 орындық орта мектеп   Ақтөбе    2004   250,00
құрылысы, Қобда           облысы.
ауданының Новоалексеевка   ның
селосы                    әкімі
___________________________________________________________________
Алматы облысы                          1594,40
___________________________________________________________________
6 660 орындық Байсалбаев    Алматы
атындағы мектеп           облысы.   2003   136,40
құрылысы, Қарасай          ның
ауданының Тұрар селосы    әкімі
7 1200 орындық орта         Алматы    2003   283,50
мектеп құрылысы,          облысы.
Қарасай ауданының          ның
Шамалған селосы           әкімі
8 1200 орындық орта         Алматы    2003   340,30
мектеп құрылысы,          облысы.
Жоғарғы Каменка селосы     ның
әкімі
9 550 орындық мектеп        Алматы    2003   156,50
құрылысы, Талғар          облысы.
ауданының Бесағаш          ның
селосы                    әкімі
10 600 орындық, орта         Алматы    2003   170,70
мектеп құрылысы,          облысы.
Жамбыл ауданының           ның
Ұзынағаш селосы           әкімі
11 550 орындық орта          Алматы    2004   120,00
мектеп құрылысы,          облысы.
Еңбекшiқазақ ауданының     ның
Көктөбе селосы            әкімі
12 550 орындық орта          Алматы    2004    60,00
мектеп құрылысы,          облысы.
Панфилов ауданының         ның
Көктал-Арасан селосы      әкімі
13 300 орындық орта мектеп   Алматы    2004    82,00
құрылысы Талғар           облысы.
ауданының Еркiн селосы     ның
әкiмi
14 500 орынға орта мектеп    Алматы    2005   160,00
құрылысы, Еңбекшiқазақ    облысы.
ауданының Есiк селосы      ның
әкiмi
15 300 орындық орта мектеп   Алматы    2005    85,00
құрылысы, Iле ауданының   облысы.
Жаңа-арна селосы           ның
әкiмi
___________________________________________________________________

24   300,00
25   193,20
26   500,00     536,00
27   112,00    1706,00   2027,00
28   242,00     322,70
------------------------------------------------
Всего:
18312,74  24079,90  16360,55   10778,40
Итого:
107138,15 126072,65 122960,68  142520,63
------------------------------------------------
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2003 года N 395
Перечень приоритетных республиканских инвестиционных
проектов развития социальной инфраструктуры села
на 2003-2005 годы
млн. тенге
____________________________________________________________________
N !Наименование проекта!Исп. агентство!Период    !Общая    !до 2003
п/п!                    !              !реализации!стоимость!года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !       3      !     4    !     5   !   6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа "Образование"
Акмолинская область                            335,00
1  Строительство СШ на   Аким Акмол.
132 места в п. Кой-   области
гельды Аршалынского
района                                 2005     135,00
2  Строительство СШ на   Аким Акмол.
210 мест в п.Хрящевка области
Атбасарского района                    2005     200,00
Актюбинская область                            490,00
3  Строительство СШ на   Аким Актюб.
504 места в с. Уил    области
Уилского района                        2004     120,00
4  Строительство         Аким Актюб.
Теректинской СШ на    области
320 мест в с. Таскопа
Темирского района                      2004     120,00
5  Строительство СШ на   Аким Актюб.
464 места в с. Ново-  области
алексеевка
Кобдинского района                     2004     250,00
Алматинская область                            1594,40
6  Строительство СШ им.  Аким Алм.
Байсалбаева на 660    области
мест в с.Турар
Карасайского района                    2003     136,40
7  Строительство СШ      Аким Алм.
на 1200 мест в        области
с. Шамалган
Карасайского района                    2003     283,50
8  Строительство СШ на   Аким Алм.
1200 мест в с.Верхняя области
Каменка Карасайского
района                                 2003     340,30
9  Строительство СШ на   Аким Алм.
550 мест в с.         области
Бесагаш Талгарского
района                                 2003     156,50
10 Строительство СШ на   Аким Алм.
600 мест в с. Узын-   области
Агаш Жамбылского
района                                 2003     170,70
11 Строительство СШ на   Аким Алм.
550 мест в с.         области
Коктебинская Енбек-
шиказахского района                    2004     120,00
12 Строительство СШ на   Аким Алм.
550 мест в с. Коктал- области
Арасан Панфиловского
района                                 2004     60,00
13 Строительство СШ на   Аким Алм.
300 мест в с. Еркин   области
Талгарского района                     2004     82,00
14 Строительство СШ на   Аким Алм.
500 мест в с. Есик    области
Енбекшиказахского
района                                 2005     160,00
15 Строительство СШ на   Аким Алм.
300 мест в с. Жана-   области
Арна Илийского района                  2005     85,00

Атырау облысы                           755,00
___________________________________________________________________
16 1200 орындық орта         Атырау
мектеп құрылысы, Мақат    облысы.   2003   480,00
ауданының Доссор кентi     ның
әкiмi
17 624 орындық орта          Атырау    2005   275,00
мектеп құрылысы           облысы.
Құрманғазы ауданының       ның
Шортанбай кентi           әкімі
___________________________________________________________________
Шығыс Қазақстан облысы                 694,90
___________________________________________________________________
18 200 орындық С.Сейфуллин    ШҚО
атындағы орта мектеп      әкімі     2003    95,80
құрылысы, Тарбағатай
ауданының Жаңалық
селосы
19 140 орыңдық орта мектеп    ШҚО      2003    50,00
құрылысы, Күршiм          әкімі
ауданының Алғабас
селосы
20 240 орындық Чапаев         ШҚО      2003    91,40
атындағы орта мектеп      әкімі
құрылысы, Жарма ауданы.
ның Жаңаөзен селосы
21 160 орындық N 2 орта       ШҚО      2003    97,90
мектеп құрылысы,          әкімі
Глубокое ауданының
Предгорное селосы
22 80 орындық орта мектеп     ШҚО      2003    31,50
құрылысы, Көкпектi        әкімі
ауданының Шәрiптоғай
селосы
23 80 орындық орта мектеп     ШҚО      2003    31,70
құрылысы, Бородулиха      әкімі
ауданының Красный Яр
селосы
24 80 орындық орта мектеп     ШҚО      2003    34,00
құрылысы, Семей қаласы.   әкiмi
ның Бобровка селосы
25 210 орындық орта мектеп    ШҚО      2004    40,00
құрылысы, Күршiм          әкімі
ауданының Монугой селосы
26 302 орындық іpі мектеп     ШҚО      2004    60,00
құрылысы Жаңа-Қатон.     әкімі
қарағай ауданының
Хайрузовка селосы
27 301 орындық Гагарин        ШҚО      2004    72,10
атындағы орта мектеп      әкімі
құрылысы, Тарбағатай
ауданының Қарғыба селосы
28 248 орындық орта мектеп    ШҚО      2004    53,00
құрылысы, Ұлан ауданы.    әкiмi
ның Герасимовка селосы
29 80 орындық Мамай           ШҚО      2005    37,50
атындағы орта мектеп      әкімі
құрылысы, Абай ауданы.
ның Орда селосы
___________________________________________________________________
Жамбыл облысы                         1449,60
___________________________________________________________________
30 800 орындық Ақшабаев      Жамбыл
атындағы орта мектеп      облысы.   2003   260,30
құрылысы, Байзақ           ның
ауданының Қызылжұлдыз     әкімі
селосы
31 400 орындық Сартбаев      Жамбыл    2003   135,00
атындағы орта мектеп      облысы.
құрылысы, Жамбыл           ның
ауданының Пионер          әкімі
селосы
32 400 орындық орта          Жамбыл    2003   133,70
мектеп құрылысы,          облысы.
Рысқұлов атындағы          ның
ауданның Құлан селосы     әкiмi
33 200 орындық орта          Жамбыл    2003    63,50
мектеп құрылысын аяқтау,  облысы.
Сарысу ауданының Ақтоғай   ның
селосы                    әкiмi
34 540 орындық Жамбыл        Жамбыл    2003    90,10
атындағы орта мектеп      облысы.
құрылысын аяқтау, Шу       ның
ауданының Көктөбе         әкімі
селосы
35 400 орындық Ш.Уәлиханов   Жамбыл    2004   210,00
атындағы орта мектеп      облысы.
құрылысы Қордай ауданының  ның
Қордай селосы             әкiмi
36 250 орындық орта мектеп   Жамбыл    2004   147,00
құрылысы Мерке ауданының  облысы.
Қарғабатыр селосы          ның
әкiмi
37 450 орындық Чкалов        Жамбыл    2003   130,00
атындағы орта мектеп      облысы.
құрылысын аяқтау,          ның
Жамбыл ауданының          әкiмi
Жалпақтөбе селосы
38 780 орындық орта мектеп   Жамбыл    2005   280,00
құрылысы, Шу ауданының    облысы.
Төле би селосы             ның
әкiмi
___________________________________________________________________

Атырауская область                             755,00
16 Строительство СШ на   Аким Атыр.
1200 мест в п. Доссор области
Макатского района                      2003     480,00
17 Строительство СШ на   Аким Атыр.
624 места в п.        области
Шортанбай Курманга-
зинского района                        2005     275,00
Восточно-
Казахстанская область                             694,90
18 Строительство СШ им.  Аким ВКО
С.Сейфуллина на 200
мест в с. Жаналык
Тарбагатайского
района                                 2003     95,80
19 Строительство СШ      Аким ВКО
на 140 мест в с.
Алгабас Курчумского
района                                 2003     50,00
20 Строительство СШ      Аким ВКО
им. Чапаева на 240
мест в с. Жана-Озен
Жарминского района                     2003     91,40
21 Строительство СШ N    Аким ВКО
2 на 160 мест в
с. Предгорное
Глубоковского района                   2003     97,90
22 Строительство СШ на   Аким ВКО
80 мест в с.
Шариптогай
Кокпектинского района                  2003     31,50
23 Строительство СШ на   Аким ВКО
80 мест в с. Красный
Яр Бородулихинского
района                                 2003     31,70
24 Строительство СШ на   Аким ВКО
80 мест в с. Бобровка,
город Семипалатинск                    2003     34,00
25 Строительство СШ на   Аким ВКО
210 мест в с. Монугой
Курчумского района                     2004     40,00
26 Строительство СШ на   Аким ВКО
302 места в с. Ново-
Хайрузовка Катон-
Карагайского района                    2004     60,00
27 Строительство СШ им.  Аким ВКО
Гагарина на 301 место
в с. Каргыба
Торбагатайского района                 2004     72,10
28 Строительство СШ на   Аким ВКО
248 мест в с.
Герасимовка Уланского
района                                 2004     53,00
29 Строительство СШ им.  Аким ВКО
Мамая на 80 мест в
с. Орда Абайского
района                                 2005     37,50
Жамбылская область                             1449,60
30 Строительство СШ им.  Аким Жамб.
Акшабаева на 800 мест области
в с. Кызылжулдыз
Байзакского района                     2003     260,30
31 Строительство СШ им.  Аким Жамб.
Сартбаева на 400 мест области
в с. Пионер
Жамбылского района                     2003     135,00
32 Строительство СШ      Аким Жамб.
на 400 мест в с.      области
Кулан, район им.
Рыскулова                              2003     133,70
33 Завершение            Аким Жамб.
строительства СШ      области
на 200 мест в с.
Актогай Сарысуского
района                                 2003     63,50
34 Завершение строи-     Аким Жамб.
тельства СШ на 540    области
мест им. Жамбыла в
с. Коктобе Шуского
района                                 2003     90,10
35 Строительство СШ им.  Аким Жамб.
Ш.Уалиханова на 400   области
мест в с. Кордай
Кордайского района                     2004     210,00
36 Строительство СШ на   Аким Жамб.
250 мест в с.         области
Каргабатыр
Меркенского района                     2004     147,00
37 Завершение строи-     Аким Жамб.
тельства СШ им.       области
Чкалова на 450 мест
в с. Жалпактобе
Жамбылского района                     2005     130,00
38 Строительство СШ на   Аким Жамб.
780 мест в с. Толе би области
Шуского района                         2005     280,00
Западно-

Батыс Қазақстан облысы                297,90
___________________________________________________________________
39 444 орындық орта мектеп    БҚО
құрылысы, Yлентi селосы,  әкімі     2004  297,90
Сырым ауданы
___________________________________________________________________
Қарағанды облысы                      424,90
___________________________________________________________________
40 464 орындық қазақ орта    Қара.
мектеп құрылысы           ғанды     2005  194,90
Ботақара кентi, Бұқар     облы.
жырау ауданы              сының
әкімі
41 100 орындық негiзгi       Қара.     2005   50,00
мектеп құрылысы, Ақсу     ғанды
бөлiмшесi, Қошқарбай      облы.
селосы, Шет ауданы        сының
әкiмi
42 220 орындық орта мектеп   Қара.     2005  180,00
құрылысы, Сенокос         ғанды
селосы, Оскаров ауданы    облысы.
ның
әкiмi
___________________________________________________________________
Қостанай облысы                        349,10
___________________________________________________________________
43 680 орындық "Водник"      Қоста.    2005  349,10
орта мектебiнiң           най
құрылысы, Затобол         облысы.
селосы, Қостанай ауданы   ның
әкiмi
___________________________________________________________________
Қызылорда облысы                      1033,20
___________________________________________________________________
44 864 орындық орта мектеп   Қызыл.
құрылысы, Арал қаласы     орда      2004   318,20
облысы.
ның
әкiмi
45 464 орындық орта мектеп   Қызыл.    2004   290,00
құрылысы, Ақтөбе          орда
селосы, Қармақшы          облы.
ауданы                    сының
әкімі
46 464 орындық орта мектеп   Қызыл.    2004   290,00
құрылысы, Сұлутөбе        орда
селосы, Шиелi ауданы      облы.
сының
әкiмi
47 360 орындық орта мектеп   Қызыл.    2004   135,00
құрылысы, Бесарық         орда
селосы, Сырдария ауданы   облы.
сының
әкiмi
___________________________________________________________________
Маңғыстау облысы                       507,20
___________________________________________________________________
48 550 орындық орта мектеп   Маңғыс.
құрылысы, Yштаған         тау      2005    252,20
селосы, Маңғыстау         облы.
ауданы                    сының
әкiмi
49 520 орындық орта          Маңғыс.  2005    255,00
мектеп құрылысы,          тау
Сайөтес селосы,           облы.
Маңғыстау ауданы          сының
әкiмi
___________________________________________________________________
Павлодар облысы                        343,20
___________________________________________________________________
50 198 орындық қазақ         Павлодар
тiлiндегі орта мектеп     облы.     2005   171,20
құрылысы, Железинка       сының
селосы, Железинска        әкімі
ауданы
51 200 орындық мектеп        Павлодар  2005   172,00
құрылысы, Ертiс           облысы.
селосы, Ертiс ауданы      ның
әкiмi
___________________________________________________________________
Солтүстiк Қазақстан облысы            240,00
___________________________________________________________________
52 400 орындық қазақ тiлiн.  СҚО
дегі орта мектеп          әкімі     2004   240,00
құрылысы, Пресновка
селосы, Жамбыл ауданы
___________________________________________________________________
Оңтүстiк Казақстан облысы            2592,80
___________________________________________________________________
53 719 орындық Аймауытов     ОҚО
атындағы N 54 орта        әкiмi     2003   109,30
мектеп құрылысы,
Қарабастау селосы,
Сайрам ауданы
54 345 орындық Бектаев       ОҚО       2003   120,20
атындағы орта мектеп      әкімі
құрылысын аяқтау,
Ынталы селосы,
Ордабасы ауданы
55 1266 орындық орта         ОҚО       2003   222,19
мектеп құрылысы, Яссы     әкімі
селосы, Түркiстан ауданы
56 1200 орындық орта мектеп  ОҚО       2003   187,81
құрылысы, Яссы селосы,    әкiмi
Түркiстан ауданы
57 800 орындық Жамбыл        ОҚО       2003   270,90
атындағы орта мектеп      әкiмi
құрылысын аяқтау,
Шәуiлдiр селосы, Отырар
ауданы
58 450 орындық Қашғари       ОҚО       2003   104,90
атындағы N 26 орта        әкімі
мектеп құрылысы, Ақсу
селосы, Сайрам ауданы
59 844 орындық орта мектеп   ОҚО       2004   290,30
құрылысын аяқтау,         әкімі
Шолаққорған селосы,
Созақ ауданы
60 504 орындық орта мектеп   ОҚО       2004   174,00
құрылысы, Абай селосы,    әкімі
Сарыағаш ауданы
61 1266 орындық мектеп       ОҚО       2004   344,50
құрылысын аяқтау, Шаян    әкімі
селосы, Бәйдiбек ауданы
62 504 орындық орта мектеп   ОҚО       2003   308,70
құрылысы, Қарақай селосы, әкімі
Мақтаарал ауданы
63 600 орындық орта мектеп   ОҚО       2005   280,00
құрылысы, Бүргем селосы,  әкiмi
Түркiстан ауданы
64 250 орындық орта мектеп   ОҚО       2005   180,00
құрылысы, Шорнақ селосы,  әкімі
Түркiстан ауданы
___________________________________________________________________

Казахстанская область                             297,90
39 Строительство СШ на   Аким ЗКО
444 мест в с. Улента
Срымского района                       2004     297,90
Карагандинская область                            424,90
40 Строительство казах-  Аким Кар.
ской СШ на 464 места  области
в п. Ботакара Бухар-
Жирауского района                      2005     194,90
41 Строительство основ-  Аким Кар.
ной школы на 100 мест области
в отд. Аксу с.
Кошкарбай Шетского
района                                 2005     50,00
42 Строительство СШ на   Аким Кар.
220 мест в с.         области
Сенокосное
Осакаровского района                   2005     180,00
Костанайская область                             349,10
43 Строительство СШ      Аким Костан.
"Водник" на 680 мест  области
в п. Затобольск
Костанайского района                   2005     349,10
Кызылординская область                            1033,20
44 Строительство СШ на   Аким Кызыл.
864 места в г.        области
Аральск                                2004     318,20
45 Строительство СШ на   Аким Кызыл.
464 места в с.        области
Актобе Кармакшинского
района                                 2004     290,00
46 Строительство СШ      Аким Кызыл.
на 464 места в с.     области
Сулутобе Шиелийского
района                                 2004     290,00
47 Строительство школы   Аким Кызыл.
СШ на 360 мест в с.   области
Бесарык Сырдарьинского
района                                 2004     135,00
Мангистауская область                            507,20
48 Строительство СШ на   Аким Мангист.
550 мест в с. Уштаган области
Мангистауского района                  2005     252,20
49 Строительство СШ на   Аким Мангист.
520 мест в с. Сайотес области
Мангистауского района                  2005     255,00
Павлодарская область                            343,20
50 Строительство СШ с    Аким Павлод.
казахским языком      области
обучения на 198 мест
в с. Железинка
Железинского района                    2003     171,20
51 Строительство СШ на   Аким Павлод.
200 мест в с. Иртышск области
Иртышского района                      2005     172,00
Северо-
Казахстанская область                             240,00
52 Строительство СШ с    Аким СКО
казахским языком
обучения на 400 мест
в с. Пресновка
Жамбылского района                     2004     240,00
Южно-
Казахстанская область                              2592,80
53 Строительство СШ      Аким ЮКО
N 54 им. Аймаутова
на 719 мест в с.
Карабастау
Сайрамского района                     2003     109,30
54 Завершение строи-     Аким ЮКО
тельства СШ им.
Бектаева на 345 мест
в с. Ынталы Ордаба-
сынского района                        2003     120,20
55 Строительство СШ на   Аким ЮКО
1266 мест в с. Яссы
Туркестанского района                  2003     222,19
56 Строительство СШ на   Аким ЮКО
1200 мест в с. Яссы
Туркестанского района                  2003     187,81
57 Завершение строи-     Аким ЮКО
тельства СШ им.
Жамбыла на 800 мест
в с. Шаульдер
Отырарского района                     2003     270,90
58 Завершение строи-     Аким ЮКО
тельства СШ N 26 им.
Кашгари на 450 мест
в с. Аксу Сайрамского
района                                 2003     104,90
59 Завершение строи-     Аким ЮКО
тельства СШ на 844
места в с.Шолаккорган
Сузакского района                      2004     290,30
60 Завершение строи-     Аким ЮКО
тельства СШ на 504
места в с. Абай
Сарыагашского района                   2004     174,00
61 Завершение строи-     Аким ЮКО
тельства СШ на 1266
мест в с. Шаян
Байдибекского района                   2004     344,50
62 Строительство СШ на   Аким ЮКО
504 места в с.
Каракай Мактаараль-
ского района                           2005     308,70
63 Строительство СШ на   Аким ЮКО
600 мест в с. Бургем
Туркестанского района                  2005     280,00
64 Строительство СШ на   Аким ЮКО
250 мест в с. Шорнак
Туркестанского района                  2005     180,00

Барлығы:                                 11107,20
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
_____________________________________________
Р/с|  2003   |   2004   |  2005     | 2005
N |         |          |           |жылдан
|         |          |           | кейін
_____________________________________________
|   7     |    8     |    9      |  10
_____________________________________________

Всего:                                          11107,20
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы:
_____________________________________________
N !             Прогноз            !  после
п/!--------------------------------!  2005
п !   2003   !   2004   !   2005   !
!------------------------------------------
!    7     !    8     !    9     !   10
---------------------------------------------

58  104,90
59             290,30
60             174,00
61             344,50
62                         308,70
63                         280,00
64                         180,00
Барлығы:
3868,80    3714,00     3524,40
_____________________________________________
"Халықтың денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасы
___________________________________________________________________
Ақтөбе облысы                           990,00
___________________________________________________________________
1 60 төсектiк тубаурухана.  Ақтөбе
сының құрылысы, Мұғаджар  облы.     2004   330,00
ауданының Қандыағаш       сының
кентi                     әкiмi
2 60 төсектiк тубаурухана.  Ақтөбе    2004   330,00
сының құрылысы, Темiр     облысы.
ауданының Шұбар-Құдық      ның
кентi                     әкiмi
3 60 төсектiк тубаурухана.  Ақтөбе    2004   330,00
сының құрылысы, Шалқар    облы.
ауданының Шалқар кентi    сының
әкiмi
___________________________________________________________________
Алматы облысы                           400,00
___________________________________________________________________
4 60 төсектiк перзентхана,  Алматы
Панфилов ауданындағы      облысы.   2004   200,00
Жаркент қаласы            ның
әкiмi
5 60 төсектiк перзентхана   Алматы    2005   200,00
құрылысы, Еңбекшіқазақ    облы.
ауданындағы Есiк селосы   сының
әкiмi
___________________________________________________________________
Атырау облысы                          550,00
___________________________________________________________________
6 100 төсектiк тубауруха.   Атырау
насы, Құрманғазы          облы.     2003-  550,00
ауданының Ганюшкин        сының     2004
селосы                    әкімі
___________________________________________________________________
Жамбыл облысы                         1449,60
___________________________________________________________________
7 40 төсектiк туберку.      Жамбыл
лезге қарсы диспансерi,   облы.     2003   166,00
Сарысу ауданының          сының
Саудакент селосы          әкiмi
8 40 төсектiк тубауруха.    Жамбыл    2003   162,00
насы, Мойынқұм ауданының  облы.
Мойынқұм селосы           сының
әкiмi
9 75 төсектiк туберкулезге  Жамбыл    2003-  210,00
қарсы балалар санато.     облы.     2004
рийi, Қарақыстақ кентi,   сының
Т.Рысқұлов атындағы       әкімі
аудан
10 60 төсектiк перзентхана,  Жамбыл    2003   213,50
Жамбыл ауданындағы Аса    облы.
селосы                    сының
әкiмi
11 76 төсектiк перзентхана,  Жамбыл    2004-  300,00
Т.Рысқұлов ауданы, Құлан  облы.     2005
селосы                    сының
әкiмi
12 125 төсектiк Мойынқұм     Жамбыл    2003    33,60
ОАА, Мойынқұм селосы      облы.
сының
әкiмi
__________________________________________________________________

58  104,90
59             290,30
60             174,00
61             344,50
62                         308,70
63                         280,00
64                         180,00
Всего:
3868,80    3714,00     3524,40
_____________________________________________
____________________________________________________________________
N !Наименование проекта!Исп. агентство!Период    !Общая    !до 2003
п/п!                    !              !реализации!стоимость!года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !       3      !     4    !     5   !   6
--------------------------------------------------------------------
Государственная программа "Здоровье народа"
Актюбинская область                             990,00
1  Туббольница на 60      Аким Актюб.
коек в п. Кандыагаш    области
Мугалжарского района                   2004       330,00
2  Туббольница на 60      Аким Актюб.
коек в п. Шубар-Кудук  области
Темирского района                      2004       330,00
3  Туббольница на 60      Аким Актюб.
коек в п. Шалкар       области
Шалкарского района                     2004        330,00
Алматинская область                               400,00
4  Родильный дом на 60    Аким Алм.
коек в г. Жаркент      области
Панфиловского района                   2005        200,00
5  Родильный дом на 60    Аким Алм.
коек в с. Есик         области
Енбекшиказахского
района                                 2005        200,00
Атырауская область                                550,00
6  Туббольница на 100     Аким Атыр.
коек в с. Ганюшкино    области
Курмангазинского
района                               2003-2004     550,00
Жамбылская область                                1085,10
7  Тубдиспансер на 40     Аким Жамб.
коек в с. Саудакент    области
Сарысуского района                     2003        166,00
8  Туббольница на 40      Аким Жамб.
коек в с. Мойынкум     области
Моинкумского района                    2003        162,00
9  Детский противо-       Аким Жамб.
туберкулезный          области
санаторий на 75 коек
в п. Каракыстак района
им. Т. Рыскулова                     2003-2004     210,00
10 Родильный дом на 60    Аким Жамб.
коек в с. Аса          области
Жамбылского района                     2003        213,50
11 Родильный дом на 76    Аким Жамб.
коек в с. Кулан района области
им. Т. Рыскулова                     2003-2004     300,00
12 Мойынкумская ЦРБ на    Аким Жамб.
125 коек, с. Мойынкум  области         2003        33,60
Западно-Казахстанская

Батыс Қазақстан облысы               1373,42
__________________________________________________________________
13 50 төсектiк тубауруха.    БҚО       2004   305,00
насы, Зеленов ауданының   әкiмi
Дарьинск селосы
14 50 төсектiк тубауруха.    БҚО       2003   286,12
насы, Бөрлi ауданының     әкiмi
Ақсай қаласы
15 50 төсектiк тубауруха.    БҚО       2003   303,40
насы, Қазталовка ауда.    әкiмi
нының Қазталовка селосы
16 Сырым ауданының ОАА       БҚО       2003   228,90
жанындағы 25 төсектiк     әкiмi
туберкулез бөлiмшесi,
Жымпиты селосы
17 50 төсектiк тубауруха.    БҚО       2004-  250,00
насы, Ақжайық ауданының   әкiмi     2005
Чапаев селосы
__________________________________________________________________
Қарағанды облысы                   650,00
__________________________________________________________________
18 100 төсектiк Осакаровка   Қара.     2005   250,00
ОАА, Осакаровка қаласы    ғанды
облы.
сының
әкiмi
19 100 төсектiк Қарқаралы    Қара.     2005   200,00
ОАА, Қарқаралы кенті      ғанды
облы.
сының
әкiмi
20 100 төсектiк Жаңаарқа     Қара.     2005   200,00
OAA, Атасу кентi          ғанды
облы.
сының
әкiмi
__________________________________________________________________
Қызылорда облысы                      1805,00
__________________________________________________________________
21 50 төсектiк тубауруха.    Қызы.    2003-   300,00
насы, Сырдария ауданының  лорда    2004
Тереңөзек кентi           облы.
сының
әкiмi
22 100 төсектiк тубдиспан.   Қызы.    2003-   384,70
сер, Арал ауданының       лорда    2004
Арал қаласы               облы.
сының
әкiмi
23 60 төсектiк тубаурухана,  Қызы.    2003-   300,00
Қармақшы ауданының        лорда    2004
Жосалы кентi              облы.
сының
әкiмi
24 190 төсекке арналған      Қызы.    2005    820,30
Жаңақорған аудандық       лорда
орталық ауруханасы,       облы.
Жаңақорған кентi          сының
әкiмi
__________________________________________________________________
Маңғыстау облысы                      752,20
__________________________________________________________________
25 50 төсектiк тубауруха.    Маңғы.   2004   300,00
насы, Маңғыстау ауда.     стау
нының Шетпе селосы        облы.
сының
әкiмi
26 100 төсектiк аудандық     Маңғы.   2005   452,00
ауруханасы, Қарақия       стау
ауданының Құрын селосы    облы.
сының
әкiмi
__________________________________________________________________
Павлодар облысы                       120,00
__________________________________________________________________
27 35 төсектiк Ертiс         Павло.   2004   120,00
ауданы OAA жанындағы      дар
туберкулез бөлiмшесi,     облы.
Ертiс селосы              сының
әкiмi
__________________________________________________________________

область                                       1373,42
13 Туббольница на 50      Аким ЗКО
коек в с. Дарьинское
Зеленовского района                    2004        305,00
14 Туббольница на 50      Аким ЗКО
коек в г. Аксай
Бурлинского района                     2003        286,12
15 Туббольница на 50      Аким ЗКО
коек в с. Казталовка
Казталовского района                   2003        303,40
16 Туберкулезное отде-    Аким ЗКО
ление при ЦРБ
Сырымского района на
25 коек, с. Джамбейта                  2003        228,90
17 Туббольница на 50      Аким ЗКО
коек в с. Чапаево
Акжаикского района                   2004-2005     250,00
Карагандинская область                             650,00
18 Осакаровская ЦРБ на    Аким Кар.
100 коек,              области
п. Осакаровка                          2005        250,00
19 Каркаралинская ЦРБ     Аким Кар.
на 100 коек,           области
г. Каркаралинск                        2005        200,00
20 Жана-Аркинская ЦРБ     Аким Кар.
на 100 коек, п. Атасу  области         2005        200,00
Кызылординская область                              1805,00
21 Туббольница на 50      Аким Кызыл.
коек в п. Теренозек    области
Сырдарьинского района                2003-2004     300,00
22 Тубдиспансер на 100    Аким Кызыл.
коек в г. Аральск      области
Аральского района                    2003-2004     384,70
23 Туббольница на 60      Аким Кызыл.
коек в п. Джосалы      области
Кармакшинского района                2003-2004     300,00
24 Жанакорганская ЦРБ     Аким Кызыл.
на 190 коек, п.        области
Жанакорган                             2005        820,30
Мангистауская область                                752,00
25 Туббольница на 50      Аким Мангист.
коек в п. Шетпе        области
Мангистауского
района                                 2004        300,00
26 Районная больница на   Аким Мангист.
100 коек, с. Курын,    области
Каракиянского района                   2005        452,00
Павлодарская область                                120,00
27 Туберкулезное          Аким Павлод.
отделение при ЦРБ      области
Иртышского района на
35 коек, с. Иртышск                    2004        120,00
Южно-Казахстанская

Оңтүстiк Қазақстан облысы          1037,89
__________________________________________________________________
28 60 төсектiк тубдиспан.    ОҚО     2003-  349,60
серi, Түркiстан қаласы,   әкiмi   2004
Түркiстан ауданы
29 Әйелдер консультациясы    ОҚО     2004   234,86
бар 60 төсектiк перзент.  әкiмi
хана, Түркiстан қаласы,
Түркiстан ауданы
30 150 төсектiк Жетiсай      ОҚО     2003-  453,43
OAA, Жетiсай қаласы,      әкiмi   2004
Мақтаарал ауданы
__________________________________________________________________

область                                      1037,89
28 Тубдиспансер на 60     Аким ЮКО
коек в г. Туркестан,
Туркестанского района                2003-2004     349,60
29 Роддом с жен.          Аким ЮКО
консультац. на 60
коек в г. Туркестан
Туркестанского района                  2003        234,86
30 Жетысайская ЦРБ на     Аким ЮКО
150 коек в г. Жетысай
Мактааральского района               2003-2004     453,43

26                         452,00
Павлодар облысы
120,00
27              120,00
Оңтүстік Қазақстан облысы
584,46      453,43
28  226,70      122,90
29  234,86
30  122,90      330,53
Барлығы:
3000,08     3366,63    2396,70
_____________________________________________
"Ауыз су" бағдарламасы
__________________________________________________________________
Ақмола облысы                        1099,5     171,00
__________________________________________________________________
1 Нұра топтық су           Ақмола   2002-  451,00     171,00
құбырын қайта құру       облы.    2003
(1-кезегi)               сының
әкімі
2 Нұра топтық су           Ақмола   2003-  408,50
құбырын қайта құру       облы.    2005
(2-кезегi)               сының
әкiмi
3 Сiлетi топтық cу         Ақмола   2003   240,00
құбырын қайта құру       облы.
сының
әкiмi
__________________________________________________________________
Алматы облысы                        140,00
__________________________________________________________________
4 Түрген су арнасын        Алматы   2003   140,0
қайта құру               облы.
сының
әкiмi
__________________________________________________________________
Атырау облысы                         519,00
__________________________________________________________________
5 Қоянды топтық су         Атырау   2003-   519,00
құбырын қайта құру       облы.    2005
(2-кезегi)               сының
әкiмi
__________________________________________________________________
Шығыс Қазақстан облысы               846,20    50,00
__________________________________________________________________
6 Белағаш топтық су        ШҚО      2002-   450,00    50,00
құбырын қайта құру       әкiмi    2003
(1-кезегi)
7 Белағаш топтық су        ШҚО      2003-   396,20
құбырын қайта құру       әкiмi    2005
(2-кезегi)
__________________________________________________________________
Батыс Қазақстан облысы               1050,50   63,09
__________________________________________________________________
8 Каменск топтық су        БҚО      2002-    638,00   63,09
құбырының солтүстiк      әкiмi    2004
бұтағын қайта құру
(1-кезегі)
9 Каменск топтық су        БҚО      2003-    286,90
құбырының солтүстiк      әкімі    2004
бұтағын қайта құру
(2-кезегі)
10 Орда топтық cу құбырын   БҚО      2003-    125,60
қайта құру               әкiмi    2004
__________________________________________________________________
Қостанай облысы                        137,68
__________________________________________________________________
11 Ұзынкөл су құбырының     Қостанай 2003     137,68
құрылысы (2-кезегі)      облы.
сының
әкiмi
__________________________________________________________________
Қызылорда облысы                      1524,10    120,00
__________________________________________________________________
12 Жиделi топтық су         Қызы.    2002-    439,80    120,00
құбырының құрылысы       лорда    2003
(1-кезегi)               облы.
сының
әкiмi
13 Жиделi топтық су         Қызы.    2003-   1084,30
құбырының құрылысы       лорда    2005
(2-кезегi)               облы.
сының
әкiмi
__________________________________________________________________
Маңғыстау облысы                        45,00
__________________________________________________________________
14 Қызылқұм-Қызан су        Маңғы.   2004      45,00
құбырын қайта құру       стау
облы.
сының
әкiмi
__________________________________________________________________
Солтүстiк Қазақстан облысы           4412,70     538,00
__________________________________________________________________
15 Уәлиханов және Ақжар     СҚО      2001-    614,00     305,00
аудандарының елдi        әкiмi    2003
мекендерiн сумен
жабдықтау
16 Жамбыл ауданында         СҚО      2002-     93,60     68,00
топтық скважиналық су    әкiмi    2003
жинағыштар құрылысы
17 Булаев топтық су         СҚО      2002-    458,00     108,00
құбырын қайта құру       әкiмi    2003
(1-кезегi)
18 Булаев топтық су         СҚО      2003-    782,50
құбырын қайта құру       әкiмi    2005
(2-кезегi)
19 Есiл топтық су           СҚО      2001-    357,00     57,00
құбырын қайта құру       әкімі    2003
(1-кезегi)
20 Есiл топтық су           СҚО      2003-    891,40
құбырын қайта құру       әкiмi    2005
(2-кезегi)
21 Соколов топтық су        СҚО      2003     100,00
құбырын қайта құру       әкімі
(1-кезегі)
22 Соколов топтық су        СҚО      2003-    516,20
құбырын қайта құру       әкімі    2005
(2-кезегі)
23 Преснов топтық су        СҚО      2003-    600,00
құбырын қайта құру       әкімі    2005
__________________________________________________________________

26                         452,00
Павлодарская область
120,00
27              120,00
Южно-Казахстанская
область
584,46      453,43
28  226,70      122,90
29  234,86
30  122,90      330,53
Всего:
3000,08     3366,63    2396,70
_____________________________________________
-------------------------------------------------------------------
N !    Наименование    ! Исп.    !   Период   !  Общая   ! до 2003
п/п!      проекта       !агентство! реализации !стоимость !   года
--------------------------------------------------------------------
1 !         2          !    3    !      4     !     5    !    6
--------------------------------------------------------------------
Программа "Питьевые воды"
Акмолинская область                        1099,5    171,0
1 Реконструкция         Аким Акмол.
Нуринского группо-    области
вого водопровода
(1 очередь)                         2002-2003   451,00    171,00
2 Реконструкция         Аким Акмол.
Нуринского группо-    области
вого водопровода
(2 очередь)                         2003-2005   408,50
3 Реконструкция         Аким Акмол.
Селетинского группо-  области
вого водопровода                    2003-2004   240,00
Алматинская область                            140,00
4 Реконструкция         Аким Алм.
Тургенского           области
водовода                                2003    140,00
Атырауская область                         519,00
5 Строительство         Аким
Кояндинского группо-  Атыр.
вого водопровода      области
(2-я очередь)                       2003-2005   519,00
Восточно-Казахстанская область            846,20    50,00
6 Реконструкция
Белагашского
группового
водопровода
(1 очередь)           Аким ВКО       2002-2003  450,00    50,00
7 Реконструкция
Белагашского
группового
водопровода
(2 очередь)           Аким ВКО       2003-2005  396,20
Западно-Казахстанская область                1050,50    63,09
8 Реконструкция
северной ветки
Каменского
группового
водопровода
(1 очередь)           Аким ЗКО       2002-2004  638,00    63,09
9 Реконструкция
северной ветки
Каменского
группового
водопровода
(2 очередь)           Аким ЗКО       2003-2004  286,90
10 Реконструкция
Урдинского
группового
водопровода           Аким ЗКО       2003-2004  125,60
Костанайская область
137,68
11 Строительство
Узункольского         Аким
водопровода           Костан.
(2-я очередь)         области           2003    137,68
Кызылординская область
1524,10  120,00
12 Строительство
Жиделинского
группового            Аким
водопровода           Кызыл.
(1 очередь)           области        2002-2003  439,80   120,00
13 Строительство
Жиделинского
группового            Аким
водопровода           Кызыл.
(2 очередь)           области        2003-2005 1084,30
Мангистауская область
45,00
14 Реконструкция         Аким
водопровода           Мангист.
Кызылкум-Кызан        области           2004     45,00
Северо-Казахстанская область
4412,70   538,00
15 Водоснабжение
населенных пунктов
Уалихановского и      Аким
Акжарского районов    СКО             2001-2003 614,00   305,00
16 Строительство
кустовых скваженных
водозаборов в         Аким
Жамбылском районе     СКО             2002-2003  93,60    68,00
17 Реконструкция
Булаевского
группового
водопровода           Аким
(1 очередь)           СКО             2001-2003 458,00   108,00
18 Реконструкция
Булаевского
группового
водопровода           Аким
(2 очередь)           СКО             2003-2005 782,50
19 Реконструкция
Ишимского
группового
водопровода
(1 очередь)           Аким СКО        2001-2003 357,00   57,00
20 Реконструкция
Ишимского
группового
водопровода
(2 очередь)           Аким СКО        2003-2005 891,40
21 Реконструкция
Соколовского
группового
водопровода
(1 очередь)           Аким СКО          2003    100,00
22 Реконструкция
Соколовского
группового
водопровода
(2 очередь)           Аким СКО        2003-2005 516,20
23 Реконструкция
Пресновского
группового
водопровода           Аким СКО        2003-2005 600,00
--------------------------------------------------------------------

Атауы        |2002 жыл|     2003 жыл    |     Болжам
|  есеп  |     бағалау     |
|        |_________________|_________________
|        |  01.06  | 01.06 |  2004  |  2005
|        |  дейін  | кейін |  жыл   |  жыл
___________________________________________________________________
Жалақының ең төмен      4181     5000     5000     6600     7219
мөлшері, теңге
Зейнетақының ең төмен   4336     5000     5500     5500     5775
мөлшері, теңге
Күнкөрістің ең төмен    4761          5041         5313     5579
мөлшері, теңге
Қазақстан Республика.   0,14          0,14         0,14     0,14
сының аумағында еңбек
қызметін жүзеге асыру
үшін шетелдік жұмыс
күшін тартудың
квотасы, %-пен
ЭБХ-тан
Тұтыну бағаларының                                  5,4      5,0
индексі, %-пен
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 24 сәуірдегі
N 395 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 13 қыркүектегі
N 1000 қаулысына
4-1-қосымша
2003-2005 жылдарға арналған шикізат тауарларының
есепті тұрақты дүниежүзілік бағалары
__________________________________________________________________
Тауар атауы    |  2001 жылғы | Өлшем | 2002 жылғы |2003-2005
|   экспорт   |бірлігі|   орташа   | жылдарға
|құрылымындағы|       |дүниежүзілік| арналған
|үлес салмағы |       |    баға    |  есепті
|             |       |            |  тұрақты
|             |       |            |дүниежүзілік
|             |       |            |  бағалар
__________________________________________________________________
Шикi мұнай (BRENT       41,0     АҚШ долл./    25,07       19
қоспасы)                         баррель
Тазартылған мыс          6,6     АҚШ. долл./   1559,48    1600
тонна
Өңделмеген мырыш         1,7     АҚШ. долл./    778,75     780
тонна
Тазартылған              0,5     АҚШ. долл./    452,67     420
қорғасын                         тонна
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 24 сәуірдегі
N 395 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 13 қыркүектегі
N 1000 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға
арналған әлеуметтік-экономикалық дамуы аса маңызды
көрсеткіштерінің болжамы
___________________________________________________________________
Көрсеткiштер  |2002 ж.|2003 ж.|      Болжам     |2003 ж.|2005 ж.
| есеп  |бағалау|_________________|2002 ж-|2002 ж-
|       |       |2004 ж. | 2005 ж.|ға %-  |ға %-пен
|       |       |        |        |  пен  |
___________________________________________________________________
Әлеуметтiк-демографиялық көрсеткiштер
Халықтың жалпы

Наименование     !2002 год!2003 год оценка !     Прогноз
!  отчет !----------------!------------------
!        !До 01.06!С 01.06!2004 год!2005 год
--------------------------------------------------------------------
Минимальный размер
заработной платы, тенге   4181     5000     5000    6600    7219
Минимальный размер
пенсий, тенге             4336     5000     5500    5500    5775
Прожиточный минимум,
тенге                     4761          5041        5313    5579
Квота привлечения
иностранной рабочей
силы для осуществления
трудовой деятельности
на территории Республики
Казахстан от ЭАН, в %     0,14          0,14        0,14    0,14
Индекс потребительских
цен, в %                                             5,4     5,0
____________________________________________________________________
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2003 года N 395
Приложение 4-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2002 года N 1000
Расчетные постоянные мировые цены
на сырьевые товары на 2003-2005 годы
____________________________________________________________________
Наименование товара!Удельный вес! Единица !Средняя  !Расчетные
!в структуре !измерения!мировая  !постоянные
!экспорта в  !         !цена в   !мировые цены
!2001 году   !         !2002 году!на 2003-2005
!            !         !         !годы
--------------------------------------------------------------------
Нефть сырая (смесь
BRENT)                 41,0     Долл. США/  25,07        19
баррель
Медь рафинированная    6,6      Долл. США/  1559,48      1600
тонна
Цинк необработанный    1,7      Долл. США/  778,75       780
тонна
Свинец рафинированный  0,5      Долл. США/  452,67       420
тонна
____________________________________________________________________
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2003 года N 395
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 сентября 2002 года N 1000
Прогноз важнейших показателей социально-экономического
развития Республики Казахстан на 2003-2005 годы
____________________________________________________________________
Показатели   !2002 г.!2003 г.!   Прогноз   !2003 г. в !2005г. в
!отчет  !оценка !-------------!% к 2002г.!% к 2002г.
!       !       !2004г.!2005г.!          !
--------------------------------------------------------------------
Социально-
демографические
показатели
Общая численность
населения,

саны, мың адам   14862,5  14884    14937    15006     100    101
Экономикада
қызмет ететiн.
дердің саны,
мың адам          6795,2  6880,6   6949,7  7020,3     101   103,3
Зейнеткерлердiң
саны (орташа
жылдық),
мың адам          1720,6  1675,5   1634,6  1591,8     97     92,5
Зейнетақының
орташа айлық
мөлшерi, теңге    5781    7354     8722     9160     127    158,5
Ең төменгi
есептiк
көрсеткiш, теңге   823     872       919     965     106    117,3
Жалақының ең
төменгi мөлшерi,
теңге             4181    5000      6600    7219     120    172,7
Нақты жалақы,
өткен жылға
%-пен            105,1    102,7      103    103,1
Аса маңызды макроэкономикалық көрсеткiштер
Жалпы ішкі өнім,
млрд. теңге       3747     4368     4838     5438
өткен жылға,
%-пен            109,5    108,3    106,6    106,5         122,95
халықтың жан
басына
шаққандағы ЖІӨ,
мың теңге        252,1    293,5    323,8    362     116,4 143,8
ЖІӨ-нің салалық
құрылымы, %      100      100      100      100
Тауарлар өндіру  43,4     43,8     43,4     44,1
соның ішінде:
өнеркәсіп        29,3     30,4     29,9     30
ауыл шаруашылығы  7,9      7,4      7,2      7
құрылыс           6,1      5,9      6,3     7,1
Қызметтер
көрсету өндірісі  50,8     50,3    50,6     50
Таза салықтар     7,1      7       7        6,8
ЖІӨ-нің
кірістердің
құралуы
әдісімен, %       100      100      100      100
Қызметкерлердің
еңбек ақысы       33,2     33,9     34       34,2
Өндіріс пен
импортқа таза
салықтар          10,2      8,9      9       9,2
импорт пен
өнімге салықтар    8,2      6,9      7       7,3
өндіріске басқа
салықтар            2        2       2       1,9
Жалпы пайда
және жалпы
аралас кірістер    56,6     57,2     57      56,6
негізгі
капиталдың
тұтынылуы          15,6     15,8     15,9    16
таза пайда және
таза аралас
кірістер           41       41,4     41,1    40,6
ЖІӨ соңғы
пайдалану
әдісімен, %        100      100      100     100
Соңғы тұтынуға
арналған шығыстар  71,2     71,3     72,9    72
үй
шаруашылықтарының  58,8     58,7     59     59,6
мемлекеттік
басқару
органдарының       11,4     11,6     12,7   11,3
үй
шаруашылықтарының
қызмет көрсететін
коммерциялық емес
ұйымның              1        1       1,2    1,1
Жалпы жинақ         25       25,5    25,1   25,3
негізгі
капиталдың
жинақталуы          22       22,3     22    22,3
материалдық
айналым қаражаты
дәсмаясының өзгеруі  3        3,2     3,1     3
тауарлар мен
қызметтер
көрсетудің таза
экспорты            3,8       3,2      2     2,7
Ақша базасы,
млрд. теңге        208,1      253     297    340     117    134
Ақша массасы,

тыс. чел.       14862,5  14884   14937   15006     100      101
Численность
занятых в
экономике, тыс.
чел.            6795,2   6880,6  6949,7  7020,3    101      103,3
Численность
пенсионеров
(среднегодовая),
тыс. чел.       1720,6   1675,5  1634,6  1591,8    97       92,5
Среднемесячный
размер пенсий,
тенге           5781     7354    8722    9160      127      158,5
Минимальный
расчетный
показатель,
тенге           823      872     919     965       106      117,3
Минимальный
размер
заработной
платы, тенге    4181     5000    6600    7219      120      172,7
Реальная
заработная
плата, в % к
предыдущему
году            105,1    102,7   103     103,1
Важнейшие
макроэкономические
показатели
Валовой
внутренний
продукт, млрд.
тенге           3747     4368    4838    5438
в % к предыду-
щему году       109,5    108,3   106,6   106,5              122,95
ВВП на душу
населения, тыс.
тенге           252,1    293,5   323,8   362       116,4    143,8
Отраслевая
структура
ВВП, %          100      100     100      100
Производство
товаров         43,4     43,8    43,4     44,1
в том числе:
промышленность  29,3     30,4    29,9     30
сельское
хозяйство       7,9      7,4     7,2      7
строительство   6,1      5,9     6,3      7,1
Производство
услуг           50,8     50,3    50,6     50
Чистые налоги   7,1      7       7        6,8
ВВП методом
образования
доходов, %      100      100     100      100
Оплата труда
работников      33,2     33,9    34       34,2
Чистые налоги
на производство
и импорт        10,2     8,9     9        9,2
налоги на
продукты и
импорт          8,2      6,9     7        7,3
другие налоги
на производство 2        2       2        1,9
Валовая прибыль
и валовые
смешанные
доходы          56,6     57,2    57       56,6
потребление
основного
капитала        15,6     15,8    15,9     16
чистая прибыль
и чистые
смешанные
доходы          41       41,4    41,1     40,6
ВВП методом
конечного
использова-
ния, %          100      100     100      100
Расходы на
конечное
потребление     71,2     71,3    72,9     72
домашних
хозяйств        58,8     58,7    59       59,6
органов
государственно-
го управления   11,4     11,6    12,7     11,3
некоммерческих
организаций,
обслуживающих
домашние
хозяйства       1        1       1,2      1,1
Валовое
накопление      25       25,5    25,1     25,3
накопление
основного
капитала        22       22,3    22       22,3
изменение
запасов
материальных
оборотных
средств         3        3,2     3,1      3
Чистый экспорт
товаров и услуг 3,8      3,2     2        2,7
Денежная база,
млрд. тенге     208,1    253     297      340      117      134
Денежная масса,

млрд. теңге        764,9      954    1141    1330    120    139
Экономиканың
монеталану
деңгейі, %          20,4      21,8    23,6   24,5
Ұлттық Банктің
ресми есеп
ставкасы, жылына
орта есеппен, %       8        7       6      6
Ұлттық Банктің
алтынвалюта
резерві, млн.
АҚШ доллары         3141     4346    4513    5012    104    115
Тұтыну бағасының
индексі, %
желтоқсан
желтоқсанға          6,6      5,5      5      5
жыл бойына орта
есеппен             105,9    105,9   105,4   105,0
Мемлекеттік
бюджеттің
түсімдері, ЖІӨ-ге
%-пен                21,9     22,2   21,7    20,9
Кірістер             21,6     21,9   21,5    20,7
соның ішінде:
салық түсімдері       20      20,4   20,4    19,7
салыққа жатпайтын
түсімдер             1,3      1,3    0,9     0,8
капиталмен жасалған
операциялардан       0,3      0,2    0,2     0,2
алынатын кірістер
Кредиттерді қайтару  0,4      0,3    0,2     0,2
Мемлекеттік
бюджеттің шығыстары, 21,9     24,1   23,6   22,8
ЖІӨ-ге %-пен
Республикалық
бюджеттің тапшылығы,
ЖІӨ-ге %-пен         -0,1    -1,9    -1,9   -1,9
Негізгі капиталға
инвестициялар,
млрд. теңге         1193    1396    1536    1720     110    123,2
Тауарлар экспорты
(ФОБ), млн. АҚШ
доллары             10043,3  11392,8  11716  12271   103    107,7
Тауарлар импорты
(ФОБ), млн. АҚШ
доллары              7435,4   8240    8950   9835    109    119,4
Өнеркәсіп өнімінің
(жұмыстар,
қызметтер көрсету)
көлемі, млрд. теңге  2292    2649    2835    3192    107    120,5
Ауыл шаруашылығының
жалпы өнімі,
млрд. теңге          555,5   538,5   566,1   610,7   105    113,4
Қаржы секторы
Банк жүйесіндегі
резиденттердің
депозиттері,
млрд. теңге           603,2  750     898     1048    124,3  173,7
Экономикадағы
банктердің
кредиттері,
млрд. теңге          672,5   840     1016    1211    124,9  180,1
Жеке тұлғалардың
мерзімдік теңгелік
депозиттері
бойынша орташа
өлшемді ставка, %      11     10      9       8
Заңды тұлғаларға
берілген теңгелік
кредиттер бойынша
орташа өлшемді
ставка, %             14,1    14      13,5    12,5
___________________________________________________________________

млрд. тенге     764,9    954     1141     1330     120      139
Уровень
монетизации
экономики, %    20,4     21,8    23,6     24,5
Официальная
учетная ставка
Национального
Банка, в
среднем за
год, %          8        7       6        6
Золотовалютные
резервы
Национального
Банка, млн.
долл. США       3141     4346    4513     5012     104      115
Индекс
потребительских
цен, в %
декабрь к
декабрю         6,6      5,5     5        5
в среднем за
год             5,9      5,9     5,4      5
Поступления
государственного
бюджета, в %
к ВВП           21,9     22,2    21,7     20,9
Доходы          21,6     21,9    21,5     20,7
в том числе:
налоговые
поступления     20       20,4    20,4     19,7
неналоговые
поступления     1,3      1,3     0,9      0,8
доходы от
операций с
капиталом       0,3      0,2     0,2      0,2
Возврат
кредитов        0,4      0,3     0,2      0,2
Расходы
государственного
бюджета, в %
к ВВП           21,9     24,1    23,6     22,8
Дефицит
республиканского
бюджета, в %
к ВВП           -0,1     -1,9    -1,9     -1,9
Инвестиции в
основной капитал,
млрд. тенге     1193     1396    1536     1720     110      123,2
Экспорт товаров
(ФОБ), млн.
долл. США       10043,3  11392,8  11716   12271    103      107,7
Импорт товаров
(ФОБ), млн.
долл. США       7435,4   8240    8950     9835     109      119,4
Объем промышлен-
ной продукции
(работ, услуг),
млрд. тенге     2292     2649    2835     3192     107      120,5
Валовая продукция
сельского
хозяйства,
млрд. тенге     555,5    538,5   566,1    610,7    105      113,4
Финансовый сектор
Депозиты
резидентов в
банковской
системе, млрд.
тенге           603,2    750     898      1048     124,3    173,7
Кредиты банков
экономике,
млрд. тенге     672,5    840     1016     1211     124,9    180,1
Средневзвешенная
ставка вознаг-
раждения по
срочным тенговым
депозитам
физических
лиц, %          11       10      9         8
Средневзвешенная
ставка вознаг-
раждения по тен-
говым кредитам,
выданным юриди-
ческим лицам, % 14,1     14      13,5      12,5