Ақтау портында Каспий теңiзiнде пайдалану үшін теңiз құрылыстары мен корабльдер жасау жөнiндегi верфь салудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 сәуірдегі N 406 қаулысы
Каспий теңізiнiң қазақстандық секторын игерудi жеделдету, республиканың ауыр өнеркәсiбiн одан әрi дамыту мақсатында Қазақстан Pecпубликасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысының әкiмi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiмен бiрлесiп, бiр апта мерзiмде заңнамада белгіленген тәртiптен "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамының Ақтау портындағы жалпы ауданы 2 гектардан кем емес жер телімін пайдалану құқығын Каспий теңiзінде пайдалану үшiн теңiз құрылыстары мен корабльдер жасау жөніндегi верфь салуға "Керреl Kazakhstan" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестігіне беруін қамтамасыз етсін.
2. "Ақтау портында астық терминалын салудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 31 қазандағы N 1156 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 34, 389-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах строительства в порту Актау верфи по производству морских сооружений и кораблей для эксплуатации на Каспийском море
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года N 406
В целях ускорения освоения казахстанского сектора Каспийского моря, дальнейшего развития тяжелой промышленности республики Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Акиму Мангистауской области совместно с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить в недельный срок передачу в установленном законодательством порядке закрытым акционерным обществом "Продовольственная контрактная корпорация" права пользования земельным участком в порту Актау общей площадью не менее 2-х гектаров товариществу с ограниченной ответственностью "Keppel Kazakhstan" для строительства верфи по производству морских сооружений и кораблей для эксплуатации на Каспийском море.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года N 1156 "О некоторых вопросах строительства зернового терминала в порту Актау" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 37, ст. 389).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан