"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 415 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заң жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ "Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс енгiзу туралы
1-бап. "Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентiнің Жаршысы, 1996 ж., N 8-9, 240-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнің Жаршысы, 2000 ж., N 20, 377-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
5-баптың тоғызыншы абзацы алынып тасталсын.
2-бап . Осы Заң ресми түрде жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "Об экспортном контроле"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 415
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "Об экспортном контроле".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан О внесении изменения в Закон Республики Казахстан
"Об экспортном контроле"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 8-9, ст. 240; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2000 г., N 20, ст. 377) следующее изменение:
абзац девятый статьи 5 исключить.
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан