Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 мамырдағы N 592 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 мамырдағы N 441 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.21. N 678 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң жобаларын әзiрлеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 мамырдағы N 592  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 15, 166-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң жобаларын әзiрлеу ережесiнде:
мәтiндегi "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi (бұдан әрi - Қаржы министрлiгi)", "Қаржы министрлiгiнiң", "Қаржы министрлiгiне" деген сөздер "Бюджеттік жоспарлау жөнiндегi уәкiлеттi орган", "бюджеттiк жоспарлау жөнiндегi уәкілеттi органның", "бюджеттiк жоспарлау жөнiндегi уәкiлеттi органға" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтың бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттiк органдар ағымдағы жылдың 1 сәуiрiне дейiнгi мерзiмде бюджеттi атқару жөнiндегi уәкiлеттi орган белгiлеген нысан бойынша республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарына сәйкес өткен жыл үшiн республикалық бюджеттiк бағдарламаларды iске асыру туралы есептi бюджеттi атқару жөнiндегi уәкiлеттi органға бередi және бiр мезгiлде бюджеттiк жоспарлау жөнiндегi уәкiлеттi органға мынадай ұсыныстар бередi:";
11-тармақтың екiншi абзацы алынып тасталсын;
12-тармақтың бiрiншi абзацындағы "орталық атқарушы" деген сөздер "уәкілеттi" деген сөзбен ауыстырылсын;
16-тармақта:
1) тармақшаның екiншi абзацы "көрсетiледi" деген сөзден кейiн мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын: ". Инвестициялық жобаларды iске асыруға бағытталған бюджеттiк бағдарламалар бойынша паспорттың жобасы инвестициялық жобаны iске асырғаннан бастап өткен кезең iшiнде игермеген сомаларды бөлiп көрсетумен инвестициялық жобаның толық құнын, ағымдағы қаржы жылына және инвестициялық жобаны iске асыру аяқталғанға дейiн кейінгі жылдарға жоспарланған сомаларды қамтуы тиiс";
7) тармақшаның екiншi абзацындағы "көрсеткiштердi" деген сөздiң алдынан "сандық және сапалық" деген сөздермен, "деңгейiн" деген сөзден кейiн "және оның тиiмділiгiн" деген сөздермен толықтырылсын;
17-тармақта:
төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Олар бойынша бюджеттiк жоспарлау жөніндегi уәкiлеттi органның қорытындысын қоса берумен республикалық бюджеттiк бағдарламалар әкімшілерiнiң бюджеттік өтiнiмдерi, сондай-ақ өткен жылғы бюджеттiк бағдарламаларды iске асырудың нәтижелерi туралы ақпарат ағымдағы жылдың 15 маусымынан бастап Республикалық бюджет комиссиясының қарауына енгiзіледi.";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Республикалық бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң бюджеттiк өтiнiмдерi бойынша қорытындының нысанын бюджеттiк жоспарлау жөнiндегi уәкілеттi орган айқындайды.";
19-тармақта "қорытындыларын" деген сөзден кейiн ", сондай-ақ бюджеттiк бағдарламаларды iске асыру барысы туралы бюджеттi атқару жөнiндегі уәкілеттi органның ақпаратын" деген сөздермен толықтырылсын;
34-тармақта:
төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Олар бойынша жергiлiктi уәкiлеттi органның қорытындысын қоса берумен облыстық бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң бюджеттiк өтінімдерi, сондай-ақ ағымдағы жылғы бюджеттiк бағдарламаларды iске  асырудағы нәтижелерi туралы ақпарат ағымдағы жылдың 25 мамырынан бастап облыстың бюджеттiк комиссиясының қарауына енгiзiледi.";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстық бюджеттік бағдарламалар әкiмшiлерiнiң бюджеттiк өтінiмдерi бойынша жергiлiкті уәкілеттi орган қорытындысына нысанын облыстың жергiлiктi уәкiлеттi органы айқындайды.";
51-тармақта:
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Олар бойынша жергіліктi уәкiлеттi органның қорытындысын қоса берумен аудандық (қалалық) бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң бюджеттiк өтiнiмдерi, сондай-ақ ағымдағы жылдың 1 маусымынан бастап өткен жылғы бюджеттiк бағдарламаларды іске асырудың нәтижелерi туралы ақпарат ауданның (қаланың) бюджеттiк комиссиясының қарауына енгiзiледi.";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Аудандық (қалалық) бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң бюджеттiк өтінiмдерi бойынша жергiлiктi уәкiлеттi орган қорытындысының нысанын ауданның (қаланың) жергiлiктi уәкiлеттi органы айқындайды.";
Ережеге 3-қосымша алынып тасталсын.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2002 года N 592
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2003 года N 441. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 июня 2004 года N 678 (P040678).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.06.2004 № 678.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2002 года N 592 "Об утверждении Правил разработки проектов республиканского и местных бюджетов" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 15, ст. 166) следующие изменения и дополнения:
в Правилах разработки проектов республиканского и местных бюджетов, утвержденных указанным постановлением:
в тексте слова "Министерство финансов Республики Казахстан (далее - Министерство финансов)", "Министерством финансов", "Министерства финансов" заменить словами "Уполномоченный орган по бюджетному планированию", "уполномоченным органом по бюджетному планированию", "уполномоченного органа по бюджетному планированию";
абзац первый пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Центральные исполнительные органы, иные государственные органы в срок до 1 апреля текущего года представляют в уполномоченный орган по исполнению бюджета отчет о реализации республиканских бюджетных программ за истекший год в соответствии с паспортами республиканских бюджетных программ по форме, установленной уполномоченным органом по исполнению бюджета, и одновременно представляют в уполномоченный орган по бюджетному планированию следующие предложения:";
абзац второй пункта 11 исключить;
в абзаце первом пункта 12 слова "Центральный исполнительный" заменить словом "Уполномоченный";
в пункте 16:
абзац второй подпункта 1) после слова "программы" дополнить предложением следующего содержания: ". Проект паспорта по бюджетным программам, направленным на реализацию инвестиционных проектов, должен содержать полную стоимость инвестиционного проекта с выделением освоенных сумм за прошедший период с начала реализации инвестиционного проекта, сумм, запланированных на текущий финансовый год и последующие годы до окончания реализации инвестиционного проекта";
в абзаце втором подпункта 7) после слова "содержать" дополнить словами "количественные и качественные", после слов "выполнения программы" дополнить словами "и ее эффективность,";
в пункте 17:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"Бюджетные заявки администраторов республиканских бюджетных программ с приложением заключения уполномоченного органа по бюджетному планированию по ним, а также информация о результатах реализации бюджетных программ за истекший год, начиная с 15 июня текущего года, вносятся на рассмотрение в Республиканскую бюджетную комиссию.";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Форма заключения по бюджетным заявкам администраторов республиканских бюджетных программ определяется уполномоченным органом по бюджетному планированию.";
в пункте 19 после слов "Министерства финансов" дополнить словами ", а также информацию уполномоченного органа по исполнению бюджета о ходе реализации бюджетных программ";
в пункте 34:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"Бюджетные заявки администраторов областных бюджетных программ с приложением заключения местного уполномоченного органа по ним, а также информация о результатах реализации бюджетных программ за истекший год, начиная с 25 мая текущего года, вносятся на рассмотрение в бюджетную комиссию области.";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Форма заключения местного уполномоченного органа по бюджетным заявкам администраторов областных бюджетных программ определяется местным уполномоченным органом области.";
в пункте 51:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Бюджетные заявки администраторов районных (городских) бюджетных программ с приложением заключения местного уполномоченного органа по ним, а также информация о результатах реализации бюджетных программ за истекший год с 1 июня текущего года, вносятся на рассмотрение в бюджетную комиссию района (города).";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Форма заключения местного уполномоченного органа по бюджетным заявкам администраторов районных (городских) бюджетных программ определяется местным уполномоченным органом района (города).";
приложение 3 к Правилам исключить.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан