Қазақстан Республикасы Президентінiң "Қазақстан Республикасының Ауғанстандағы шетелдiк мекемесiнiң мәселелерi" туралы Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 мамырдағы N 464 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Ауғанстандағы шетелдiк мекемесiнiң мәселелерi" туралы Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасының Ауғанстандағы шетелдік мекемесiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы мен Ауғанстан арасындағы екi жақты ынтымақтастықты жандандыру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасының Ауғанстандағы Дипломатиялық миссиясы Қазақстан Республикасының Ауғанстандағы Елшілігі етiп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудің бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығына мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған Жарлыққа 5-қосымшада:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ауғанстандағы Елшілігі 2500".
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықтан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Вопросы загранучреждения Республики Казахстан в Афганистане"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 464
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Вопросы загранучреждения Республики Казахстан в Афганистане".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан Вопросы загранучреждения Республики Казахстан
в Афганистане
В целях активизации двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Афганистаном постановляю:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Афганистане путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Афганистане.
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" следующее дополнение:
в приложении 5 к названному Указу:
дополнить строкой следующего содержания:
"Посольство Республики Казахстан в Афганистане        2500".
3. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан