Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегі N 616 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 мамырдағы N 475 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 мамырдағы № 289 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.05.2018 № 289 қаулысымен.
Үкiметтiк сыртқы заемдар қаражатын, сондай-ақ республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру қаражатын iске асыру және игеру барысын бақылауды жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк сыртқы заемдар бойынша есеп беру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 616 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
1) кiрiспеде "мемлекеттiк сыртқы заемдарды" деген сөздерден кейiн ", сондай-ақ республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру қаражатын" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 1-тармақта:
"және" деген шылау үтiрмен ауыстырылсын және "N 08" белгiсiмен және санымен толықтырылсын;
3) 3-тармақтың 1) тармақшасында:
екiншi абзацта "10-күнiне" деген сөздер "5-күнiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жетiншi абзацпен толықтырылсын:
"N 08 нысан бойынша ай сайын, есептен кейiнгi айдың 5-күнiне";
4) көрсетiлген қаулыға N 02 нысанда:
2 және 3-бағандарда "Компоненттiң" деген сөз "Санаттың" деген сөзбен ауыстырылсын;
5) көрсетiлген қаулыға N 03 нысанда:
"200____ ж. "___"_________ шоттағы қалдық:" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"200____ ж. "___"_________ арнайы шоттағы таза қалдық:";
ескерту мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
"3. Арнайы шоттағы қалдық сыйақы есептелмей көрсетiлуi тиiс";
6) көрсетiлген қаулыға N 06 нысанда:
"Қойылған мiндеттерге жету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын "Қойылған мақсаттарға жету*";
"Жобаны iске асырудың жай-күйi" деген жол мынадай редакцияда жазылсын "Жобаны iске асырудың жай-күйi*";
"Жобаны iске асыру барысында пайда болған проблемалар" деген жол мынадай редакцияда жазылсын "Жобаны iске асыру барысында пайда болған проблемалар***";
ескерту мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
*Есептi кезеңде қол жеткiзiлген жобаның мақсаты дәл көрсетілсiн.
**Есептi кезеңде жобаны iске асыру шеңберiнде өткiзiлген iс-шаралар, яғни қандай тендерлер өткізілгенi, кіммен және қандай сомаға келiсiм-шарттар жасалғаны егжей-тегжейлi жазылсын.
***Есептi кезеңде жобаны табысты iске асыруға терiс әсер еткен неғұрлым елеулi проблемалар көрсетiлсiн.
7) осы қаулыға қосымшаға сәйкес N 08 нысанымен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2003 жылғы 22 мамырдағы
N 475 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 21 сәуірдегі
N 616 қаулысымен
бекітілген
N 08 нысан
________________________________________________
(жобаның атауы)
жоба бойынша республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру қаражатының жұмсалуы туралы ақпарат
Функ.топ Донор
Мекеме Заемның нөмірі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
200 жылғы "___"_______ жағдай бойынша
__________________________________________________________________
N!Санаттың!Санаттың!Тауарларды, ! Келісім- !Келісім-!АҚШ долларында
! атауы ! сомасы ! қызмет ! шарттың ! шартқа !жұмсалған
! ! !көрсетулерді! сомасы ! қол !қаражат
! ! !(жұмыстарды)!(келісім- !қойылған!
! ! !беруші фирма! шарт ! күн !
! ! ! ! валютада ! !
__________________________________________________________________
1 2 3 4 5 6 7
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Жиынтығы
__________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________
Республикалық бюджетте көрсетілетін шығыстар
__________________________________________________________________
Ерекшелігі ! Кассалық шығыстар ! Кассалық шығыстар
! (мың АҚШ доллары) ! (мың теңге)
!_____________________________!_______________________
!есепті кезең үшін! жыл басы. !есепті кезең! жыл басы.
! !нан бергі ! үшін !нан бергі
__________________________________________________________________
8 9 10 11 12
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Ескерту: 1. Ескепке Қазақстан Республикасының инвестициялық
жобаның іске асырылуы үшін жауапты орталық атқарушы
органның немесе өзге де мемлекеттік органының
басшысы немесе оның орынбасарлары қол қоюы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 616
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 475. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2018 года № 289
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.05.2018 № 289.
В целях усовершенствования контроля за ходом реализации и освоения средств правительственных внешних займов, а также средств софинансирования из республиканского бюджета Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 616 "О предоставлении отчетности по государственным внешним займам" следующие изменения и дополнения:
1) в преамбуле после слов "государственных внешних займов" дополнить словами ", а также средств софинансирования из республиканского бюджета";
2) в пункте 1:
союз "и" заменить запятой и дополнить знаком и цифрами "N 08";
3) в подпункте 1) пункта 3:
в абзаце втором слова "10-му" заменить словами "5-му";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"по форме N 08 ежемесячно, к 5-му числу месяца, следующего за отчетным";
4) в форме N 02 к указанному постановлению:
в графе 2 и 3 слово "компонента" заменить словом "категории";
5) в форме N 03 к указанному постановлению:
строку "Остаток на счете на "___"________200__г.:" изложить в следующей редакции:
"Чистый остаток на специальном счете на "___"_______200__г.";
примечание дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. Остаток на специальном счете должен быть указан без учета вознаграждений";
6) в форме N 06 к указанному постановлению:
строку "Достижение поставленных целей" изложить в следующей редакции "Достижение поставленных целей*";
строку "Состояние реализации проекта" изложить в следующей редакции "Состояние реализации проекта**";
строку "Проблемы, возникшие в процессе реализации проекта" изложить в следующей редакции "Проблемы, возникшие в процессе реализации проекта***";
примечания дополнить абзацами следующего содержания:
"* Точно указать цели проекта, которые были достигнуты за отчетный период.
** Детально расписать мероприятия, проведенные в рамках реализации проекта за отчетный период, т.е. какие были проведены тендеры, с кем и на какую сумму были заключены контракты.
*** Указать наиболее серьезные проблемы, оказавшие негативное влияние на успешную реализацию проекта в отчетный период.";
7) дополнить формой N 08 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 мая 2003 года N 475
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2000 г. N 616
Форма N 08
Информация о расходовании средств
софинансирования из республиканского бюджета по проекту
______________________________________
(наименование проекта)
Функц.группа Донор
Учреждение Номер займа
Программа
Подпрограмма по состоянию на "___"______200__г.
____________________________________________________________________
N!Наименование!Сумма ! Фирма- !Сумма !Дата !Израсходо-
! категории !категории!поставщик!контракта !подписа- !вано средств
! ! !товаров, !(в валюте !ния !в долл.
! ! !услуг !контракта)!контракта!США
! ! !(работ) ! ! !
--------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
Итого
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
_____________________________________________________
Расходы, отражаемые в республиканском бюджете
-----------------------------------------------------
Специфика! Кассовые расходы ! Кассовые расходы
! (тыс.долл. США) ! (тыс.тенге)
!---------------------!---------------------
!за отчетный !с начала!за отчетный!с начала
! период ! года ! период ! года
-----------------------------------------------------
8 ! 9 ! 10 ! 11 ! 12
-----------------------------------------------------
-----------------------------------------------------
-----------------------------------------------------
-----------------------------------------------------
Примечания: 1. Отчетность подписывается руководителем центрального
исполнительного органа или иного государственного
органа Республики Казахстан, ответственного за
реализацию инвестиционного проекта, или его
заместителем

2. 7-бағанда заем әрекеті басталғаннан бергі жұмсалған
сома көрсетіледі.

2. В графе 7 указывается сумма, израсходованная с
начала действия займа