Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 мамырдағы N 476 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2017 № 560 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) тақырыбы мен мәтiнiнде "Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдардың" деген сөздер "мемлекет кепілдiк берген қарыздардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамында:
тақырыбында "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдардың" деген сөздер "мемлекет кепiлдік берген қарыздардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Айтжанов - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулыұлы шаруашылығы вице-министрi;
Гусинский - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Александр Владимирович Сенаты Экономика, қаржы және бюджет
жөнiндегi комитетiнiң мүшесi (келiсiм
бойынша);
Кәкiшев - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Жандарбек Шәмiлұлы Сенаты Аймақтық даму және жергiлiктi
өзiн-өзi басқару мәселелерi жөнiндегi
комитетiнiң мүшесi (келiсiм бойынша);
Бәжеев - Қазақстан Республикасының Бас
Амантай Бәжейұлы прокуратурасы Департамент бастығының
орынбасары (келiсiм бойынша);
Раев - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Мұрат Құмарұлы вице-министрi;
Молоканов - "Қазақстан Эксимбанкі" ашық
Александр Александрович акционерлiк қоғамы басқармасы
төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша);
Сәпиев - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры"
Еркебұлан Оңалбекұлы жабық акционерлiк қоғамының басқармасы
төрағасының бiрiншi орынбасары (келiсiм
бойынша);
мына:
"Свечников - Қазақстан Республикасының
Вячеслав Иванович Президентi Әкiмшiлiгiнің Мемлекеттiк
құқықтық бөлiмi құқықтық тәртiп және
заңдылық секторының меңгерушiсi (келiсiм
бойынша);
Ыбырайымов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рүстембек Қуатәлiұлы министрлiгi Мемлекеттiк борыш және
кредит беру департаментiнiң директоры
орынбасарының мiндетiн атқарушы, хатшы;"
деген жолдар
мынадай редакцияда жазылсын:
"Свечников - Қазақстан Республикасының Президентi
Вячеслав Иванович Әкiмшiлiгiнің Мемлекеттік-құқықтық
бөлiмiнiң мемлекеттiк инспекторы
(келiсiм бойынша);
Ыбырайымов - Қазақстан Республикасы Қаржы
Рүстембек Қуатәлiұлы министрлiгiнiң Мемлекеттік борыш және
кредит беру департаментi директорының
орынбасары, хатшы;";
көрсетiлген комиссияның құрамынан: Лилия Сәкенқызы Мусина, Ермекқали Аққалиұлы Биғалиев, Сәкен Спаханұлы Сейдуалиев, Сейiтсұлтан Сүлейменұлы Әйiмбетов, Құралай Сейсембайқызы Жұмамбаева, Темiржан Қадырбекұлы Мейрамбеков шығарылсын.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 476. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 560
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2017 № 560.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813 "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
1) в заголовке и тексте слова "негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан" заменить словами "гарантированных государством займов";
2) в составе Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слова "негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан" заменить словами "гарантированных государством займов";
ввести в состав Межведомственной комиссии, утвержденный указанным постановлением:
Айтжанова Дулата Нулиевича - вице-министра сельского хозяйства
Республики Казахстан;
Гусинского - члена Комитета по экономике,
Александра Владимировича финансам и бюджету Сената
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию);
Какишева - члена Комитета по вопросам
Жандарбека Шамильевича регионального развития и местному
самоуправлению Сената Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию);
Бажеева Амантая Бажеевича - заместителя начальника Департамента
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию);
Раева Мурата Кумаровича - вице-министра юстиции Республики
Казахстан;
Молоканова - заместителя председателя правления
Александра Александровича открытого акционерного общества
"Эксимбанк Казахстан"
(по согласованию);
Сапиева - первого заместителя председателя
Еркебулана Оналбековича правления закрытого акционерного
общества "Фонд развития малого
предпринимательства"
(по согласованию);
строки:
"Свечников Вячеслав Иванович - заведующий сектором правопорядка и
законности Государственно-правового
отдела Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию);
Ибраимов - исполняющий обязанности
Рустембек Куаталинович заместителя директора Департамента
государственного долга и
кредитования Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь;"
изложить в следующей редакции:
"Свечников Вячеслав Иванович - государственный инспектор
Государственно-правового отдела
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию);
Ибраимов - заместитель директора Департамента
Рустембек Куаталинович государственного долга и
кредитования Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь;";
вывести из состава указанной комиссии: Мусину Лилию Сакеновну, Бигалиева Ермеккали Аккалиевича, Сейдуалиева Сакена Спахановича, Аимбетова Сейтсултана Сулейменовича, Джумамбаеву Куралай Сейсембаевну, Мейрамбекова Темиржана Кадырбековича;

3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгі бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
тақырыбы мен мәтiнiнде "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк
кепiлдiгi бар мемлекеттік емес сыртқы заемдардың", "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдарға", "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдігі бар мемлекеттік емес заемдардың" деген сөздер тиiсiнше "мемлекет кепiлдiк берген қарыздардың", "мемлекет кепiлдiк берген қарыздарға"
деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
"банктердiң өкiлдерi" деген сөздерден кейiн "және өзге мемлекеттік органдар мен ұйымдардың өкiлдерi" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3) в Положении о Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках негосударственных внешних займов, имеющих государственную гарантию Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке и тексте слова "негосударственных внешних займов, имеющих государственную гарантию Республики Казахстан", "негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан", "негосударственных займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан", "негосударственные внешние займы, имеющие государственные гарантии Республики Казахстан" заменить соответственно словами "гарантированных государством займов", "гарантированные государством займы";
в пункте 3:
слова "Государственной комиссии Республики Казахстан по борьбе с коррупцией" заменить словами "Администрации Президента Республики Казахстан";
дополнить словами "и представители иных государственных органов и организаций".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан