Ел ішінде республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлiм беру ұйымдарында кәсiптiк орта бiлiмдi, кәсiптiк жоғары бiлiмдi және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлауға 2003/2004 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 мамырдағы N 477 қаулысы
Қазақстан Республикасының " Бiлiм туралы " 1999 жылғы 7 маусымдағы және "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы " 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлiм беру ұйымдарында кәсiптiк орта бiлiмдi мамандар даярлауға 2003/2004 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
2) ел iшiнде кәсiптiк жоғары бiлiмдi мамандар даярлауға 2003/2004 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм бepу тапсырысы;
3) ел iшiнде жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлауға 2003/2004 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бекiтiлсiн.
2. Казақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi елдiң республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлiм беру ұйымдарында кәсiптiк орта бiлiмдi, жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарында кәсiптiк жоғары бiлiмдi және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiмдi мамандарды даярлауға арналып бекiтiлген мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын орналастыруды белгiленген тәртiппен жүргізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2003 жылғы
22 мамырдағы
N 477 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаражат алатын бiлім беру ұйымдарында кәсіптік орта білімді мамандар даярлауға 2003/2004 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
__________________________________________________________________
Кәсiптiк орта бiлiмдi мамандар    Мемлекеттік білім беру
даярлау бағыттарының атауы             тапсырысы
_____________________________
Күндізгі  Сырттай  Оның ішінде
оқыту     оқыту   қазақ тілін.
де оқыту
__________________________________________________________________
1                  2                   3          4       5
__________________________________________________________________
Бiлiм беру ұйымдарының бiлiм
беру қызметiн сатып алуды
бюджеттен төлеу арқылы
__________________________________________________________________

Об утверждении государственных образовательных заказов на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, с высшим профессиональным и послевузовским профессиональным образованием внутри страны на 2003/2004 учебный год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 477
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 7 июня 1999 года " Об образовании " и от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете   на 2003 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, на 2003/2004 учебный год;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием внутри страны на 2003/2004 учебный год;
3) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским профессиональным образованием в высших учебных заведениях и научных организациях внутри страны на 2003/2004 учебный год.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан провести размещение утвержденных государственных образовательных заказов на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, с высшим профессиональным и послевузовским профессиональным образованием в высших учебных заведениях и научных организациях страны в установленном порядке.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 мая 2003 года N 477
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов со средним профессиональным образованием
в организациях образования, получающих средства
из республиканского бюджета, на 2003/2004 учебный год
-------------------------------------------------------------------
Код  !   Наименование направлений      !     Государственный
!   подготовки специалистов       !  образовательный заказ
!   со средним профессиональным   !------------------------
!   образованием                  !Днев-!Заоч- !В том числе
!                                 !ное  !ное   !с казахским
!                                 !обу- !обуче-!языком
!                                 !чение!ние   !обучения
-------------------------------------------------------------------
1   !                2                !  3  !   4  !     5
-------------------------------------------------------------------
Через оплату бюджетом покупки
образовательных услуг
организаций образования
-------------------------------------------------------------------
Специальности культуры и

Мәдениет және өнер мамандық.   280                 138
тары
__________________________________________________________________
0604002 Аспапта орындаушылық           79                  34
0606002 Ән салу                        13                  7
0607002 Хoрда дирижерлiк ету           21                  5
0608002 Музыка теориясы                6                   4
0610002 Эстрада музыкалық өнері        24                  16
0611002 Хореографиялық өнер            60                  30
0613002 Цирк өнері                     12                  8
0614002 Театр-сәндеу өнері             6                   3
0616002 Мүсін                          5                   3
0617002 Станокты кескіндеме            7                   4
0619002 Сәнді-қолданбалы өнер және     9                   3
халықтық кәсіпшілік
0622002 Көркем тоқымашылық             6                   3
0627002 Ағашты көркем өңдеу            5                   3
0630002 Көркем қыш бұйымдар            5                   3
0636002 Металды көркем өңдеу           5                   3
0640002 Дизайн (бейіні бойынша)        17                  9
Экономика мамандықтары       370               100
0703002 Қаржы (салалар бойынша)        195                 50
0714002 Салық ісі                      75                  25
0719002 Кеден ісі (салалар бойынша)    75                  25
0701002 Статистика                     25                  -
Техникалық мамандықтар      275               50
1804002 Пайдалы қазбалардың кен        25                  25
орындарын барлау және iздеудiң
геофизикалық әдiстерi
1811002 Пайдалы қазбалардың кен        25                  -
орындарын iздеу, барлау және
геологиялық түсiру
1813002 Гидрогеология және инженерлiк  25
геология
1814002 Mұнай және газ кен орындарының 25                  -
геологиясы және барлау
1816002 Пайдалы қазбалардың кен        25                  -
орындарын барлау техникасы мен
технологиясы
3038002 Iшкi су жолдарын пайдалану     25                  -
2708002 Кеме машиналары мен механизм.  25                  -
дерiне техникалық қызмет
көрсету
3201002 Қолданбалы геодезия            25                  -
3203002 Аэрофотогеодезия               25                  25
3204002 Картография                    25                  -
1703002 Экология және табиғи ресурс.   25                  -
тарды ұтымды пайдалану
(салалар бойынша)

искусства                      280              138
0604002  Инструментальное исполнительство    79                 34
0606002  Пение                               13                  7
0607002  Хоровое дирижирование               21                  5
0608002  Теория музыки                        6                  4
0610002  Музыкальное искусство эстрады       24                 16
0611002  Хореографическое искусство          60                 30
0613002  Цирковое искусство                  12                  8
0614002  Театрально-декоративное искусство    6                  3
0616002  Скульптура                           5                  3
0617002  Станковая живопись                   7                  4
0619002  Декоративно-прикладное искусство
и народные промыслы                  9                  3
0622002  Художественное ткачество             6                  3
0627002  Художественная обработка дерева      5                  3
0630002  Художественная керамика              5                  3
0636002  Художественная обработка металла     5                  3
0640002  Дизайн (по профилю)                 17                  9
Экономические специальности    370              100
0703002  Финансы (по отраслям)              195                 50
0714002  Налоговое дело                      75                 25
0719002  Таможенное дело (по отраслям)       75                 25
0701002  Статистика                          25                  -
Технические специальности       275               50
1804002  Геофизические методы поиска и
разведки месторождений полезных
ископаемых                          25                 25
1811002  Геологическая съемка, поиск и
разведка месторождений полезных
ископаемых                          25                  -
1813002  Гидрогеология и инженерная
геология                            25
1814002  Геология и разведка нефтяных и
газовых месторождений               25                  -
1816002  Технология и техника разведки
месторождений полезных
ископаемых                          25                  -
3038002  Эксплуатация внутренних водных
путей                               25                  -
2708002  Техническое обслуживание судовых
машин и механизмов                  25                  -
3201002  Прикладная геодезия                 25                  -
3203002  Аэрофотогеодезия                    25                 25
3204002  Картография                         25                  -
1703002  Экология и рациональное
использование природных ресурсов
(по отраслям)                       25                  -

Білім мамандықтары          179               85
0313002 Кәсіптік оқыту                 50                  25
(салалар бойынша)
0310002 Дене тәрбиесi                  129                 60
Барлығы                     1104              373
Медициналық мамандықтар    300               200
0401002 Емдеу iсi                      50                  50
0402002 Акушерлік ісі                  50                  25
0403002 Гигиена және эпидемиология     50                  25
0405002 Ортопедиялық стоматология      25                  25
0406002 Фармация                       25                  -
0407002 Мейiркештiк iс                 50                  50
0408002 Лабораториялық диагностика     50                  25
Барлығы                     1404              573
Білім беру ұйымдарын бюджеттен
қаржыландыру арқылы ұстау
Өнер мекемелерiнің II сатысы 110               25
0604002 Аспапта орындаушылық           38                  18
0606002 Ән өнерi                       6                   4
0607002 Хорда дирижерлік eту           6                   3
0612002 Актерлiк өнер                  10                  -
0614002 Teaтр-сәндеу өнері             5                   -
0616002 Мүсін                          5                   -
0617002 Станокты кескiндеме            5                   -
0622002 Kөркем тоқымашылық             5                   -
0627002 Ағашты көркем өңдеу            5                   -
0630002 Көркем қыш бұйымдар            5                   -
0636002 Металды көркем өңдеу           5                   -
0640002 Дизайн (бейіні бойынша)        15                  -
Гуманитарлық мамандықтар    610     255       289
0202002 Құқық қорғау қызметi           610      255        289
Білім мамандықтары          193                -
0310002 Дене тәрбиесі                  193                 -
Барлығы                     913      255       314
Жиыны                      2317     255       887
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2003 жылғы
22 мамырдағы
N 477 қаулысымен
бекітілген
Ел ішінде кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға 2003/2004 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
__________________________________________________________________
Коды  !Кәсіптік жоғары      !  Мемлекеттік  !Мемлекет. !Оқу жылы
!білімді мамандар     !  білім беру   !тік       !ішінде
!даярлау бағыттарының !   гранттары   !білім беру!1 студент.
!атауы                !---------------!кредиттері!ті оқытуға
!                     !күндізгі!сырт. !          !жұмсала.
!                     !  оқу   !тай   !          !тын орташа
!                     !        !оқу   !          !шығыстар
!                     !        !      !          !(мың
!                     !        !      !          !теңге)
__________________________________________________________________

Специальности образования       179               85
0313002  Профессиональное обучение
(по отраслям)                       50                 25
0310002  Физическая культура                129                 60
Всего                             1104                373
Медицинские специальности          300                200
0401002  Лечебное дело                       50                 50
0402002  Акушерское дело                     50                 25
0403002  Гигиена и эпидемиология             50                 25
0405002  Стоматология ортопедическая         25                 25
0406002  Фармация                            25                  -
0407002  Сестринское дело                    50                 50
0408002  Лабораторная диагностика            50                 25
Всего                          1404              573
Через бюджетное финансирование
содержания организаций
образования
-------------------------------------------------------------------
II ступень учреждений искусств  110               25
0604002  Инструментальное исполнительство    38                 18
0606002  Пение                                6                  4
0607002  Хоровое дирижирование                6                  3
0612002  Актерское искусство                 10
0614002  Театрально-декоративное искусство    5
0616002  Скульптура                           5
0617002  Станковая живопись                   5
0622002  Художественное ткачество             5
0627002  Художественная обработка дерева      5
0630002  Художественная керамика              5
0636002  Художественная обработка металла     5
0640002  Дизайн (по профилю)                 15
Гуманитарные специальности      610   255        289
0202002  Правоохранительная деятельность    610    255         289
Специальности образования       193
0310002  Физическая культура                193
Всего                           913   255        314
Итого                          2317   255        887
-------------------------------------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 мая 2003 года N 477
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим профессиональным
образованием внутри страны на 2003/2004 учебный год
-------------------------------------------------------------------
Код   !Наименование направ- !Государственные!Государст-!Средние
!лений подготовки     !образовательные!венные    !расходы
!специалистов с высшим!     гранты    !образова- !на обуче-
!профессиональным     !---------------!тельные   !ние 1
!образованием         !дневное !зачное!кредиты   !студента
!                     !обучение!обуче-!          !за учеб-
!                     !        !ние   !          !ный год
!                     !        !      !          !(в тыс.
!                     !        !      !          !тенге)
-------------------------------------------------------------------

1   !          2          !    3   !   4  !     5    !    6
__________________________________________________________________
Барлығы              14035   2275    10155
010000   Жаратылыстану-ғылыми
мамандықтар             800              400       96,6
020000   Гуманитарлық-әлеуметтiк
мамандықтар             850              765       96,6
030000   Педагогикалық           2920    2275     880       96,6
мамандықтар
040000   Медициналық мамандықтар 1300             245       109
050000   Ветеринарлық            220              240       98,9
мамандықтар
060000   Мәдениет, өнер және     230              50        111,3
сәулет мамандықтары
070000   Экономика және басқару  185              655       96,6
мамандықтары
080000   Қызмет көрсету          50               165       96,6
мамандықтары
090000   Пәнаралық мамандықтар   340              550       96,6
110000   Техникалық физика       105                        98,4
120000   Биотехнология           95               30        98,4
130000   Материалтану            45               40        98,4
140000   Технологиялық машиналар 125              235       98,4
және жабдықтар
160000   Стандарттау, сертифи.
каттау және метрология  110              110       98,4
170000   Өмiр-тіршiлiк қауіпсіз. 110              120       98,4
дігі
180000   Қолданбалы геология     135              100       98,4
және барлау
190000   Тау-кен ісі             160              255       98,4
200000   Mұнай-газ ісі           135              305       98,4
210000   Электр энергетикасы     180              435       98,4
220000   Жылу энергетикасы       135              260       98,4
240000   Металлургия             195              180       98,4
250000   Машина жасау технология.200              235       98,4
лары мен жабдықтары
260000   Авиациялық техника      20               25        98,4
270000   Теңiз техникасы         25               35        98,4
280000   Көлiк техникасы         200              335       98,4
300000   Көлiктi пайдалану       90               280       98,4
310000   Полиграфия              30               15        98,4
320000   Геодезия                80                         98,4
330000   Электр механикасы және  180              180       98,4
электр техникалық
жабдықтар
340000   Аспап жасау             90               65        98,4
350000   Электрондық техника     70               65        98,4
360000   Автоматтандыру және     90               235       98,4
басқару
370000   Есептеуiш техника және  165              345       98,4
программалық қамтамасыз
ету
380000   Радиоэлектроника және   70               320       98,4
телекоммуникациялар

1   !          2          !    3   !   4  !     5    !    6
-------------------------------------------------------------------
Всего                    14035   2275      10155
010000   Естественнонаучные
специальности              800               400     96,6
020000   Гуманитарно-социаль-
ные специальности          850               765     96,6
030000   Педагогические
специальности             2920   2275        880     96,6
040000   Медицинские
специальности             1300               245      109
050000   Ветеринарные
специальности              220               240     98,9
060000   Специальности
культуры, искусства и
архитектуры                230                50    111,3
070000   Специальности
экономики и
управления                 185               655     96,6
080000   Специальности сервиса       50               165     96,6
090000   Междисциплинарные
специальности              340               550     96,6
110000   Техническая физика         105                       98,4
120000   Биотехнология               95                30     98,4
130000   Материаловедение            45                40     98,4
140000   Технологические
машины и оборудование      125               235     98,4
160000   Стандартизация,
сертификация и
метрология                 110               110     98,4
170000   Безопасность
жизнедеятельности          110               120     98,4
180000   Прикладная геология и
разведка                   135               100     98,4
190000   Горное дело                160               255     98,4
200000   Нефтегазовое дело          135               305     98,4
210000   Электроэнергетика          180               435     98,4
220000   Теплоэнергетика            135               260     98,4
240000   Металлургия                195               180     98,4
250000   Машиностроительные
технологии и
оборудование               200               235     98,4
260000   Авиационная техника         20                25     98,4
270000   Морская техника             25                35     98,4
280000   Транспортная техника       200               335     98,4
300000   Эксплуатация транспорта     90               280     98,4
310000   Полиграфия                  30                15     98,4
320000   Геодезия                    80                       98,4
330000   Электромеханика и
электротехническое
оборудование               180               180     98,4
340000   Приборостроение             90                65     98,4
350000   Электронная техника         70                65     98,4
360000   Автоматизация и
управление                  90               235     98,4
370000   Вычислительная техника и
программное обеспечение    165               345     98,4
380000   Радиоэлектроника и
телекоммуникации            70               320     98,4

390000   Химиялық технология     130              200       98,4
400000   Кең тұтынылатын         90               250       98,4
бұйымдар мен тауарлаудың
технологиясы
420000   Азық-түлiк тағамдары    110              220       98,4
технологиясы
430000   Құрылыс                 250              345       98,4
440000   Көлiк құрылысы          80               135       98,4
450000   Ауыл, орман және балық  535              780       98,9
шаруашылықтарының
мамандықтары
460000   Жерге орналастыру және  100              70        98,9
жер кадастры
Қожа Ахмет Йассауи
атындағы Халықаралық
Қазақ-Түрiк университе.
тінде Түрiк Республика. 200                        96,6
сынан, басқа түркi тiлдес
республикалардан студент.
тердi оқытуға
М.В.Ломоносов атындағы  100                        539,5
Мәскеу мемлекеттiк уни.
верситетiнiң Қазақстан.
дағы филиалында студент.
тердi оқытуға
Мәскеу авиациялық инсти. 10                        177
тутының "Восход" филиал.
ында студенттердi оқытуға
Қазақстан-Британ         200                       474,4
техникалық университе.
тiнде студенттердi оқытуға
Өнер жоғарғы оқу         600                         х
орындары
Жоғары оқу орындарының   1645                      96,6
дайындық бөлiмдерiнде
тыңдаушыларды оқытуға,
соның iшiнде Қазақстан   1400
Республикасының азаматтары
емес ұлты қазақ азаматтарды
оқытуға
Жетiм балаларды оқытуға   200                      96,6
Резерв                    50                       96,6
__________________________________________________________________
Магистратураға қабылдау
__________________________________________________________________
Коды  ! Магистрлерді даярлау     !Мемлекет.! Оқу жылы ішінде 1
!   бағытының атауы        !  тік    !магистрантты оқытуға
!                          !тапсырыс ! жұмсалатын орташа
!                          !         !  шығыстар
!                          !         ! (мың теңге)
__________________________________________________________________
Барлығы                     2526
510000   Жаратылыстану ғылымдары        672           96,6
520000   Гуманитарлық және әлеумет.     1080          96,6
тік-экономикалық ғылымдар
540000   Пәнаралық ғылымдар             400           96,6
550000   Техника ғылымдары              374           98,4
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2003 жылғы
22 мамырдағы
N 477 қаулысымен
бекітілген

390000   Химическая технология      130               200     98,4
400000   Технология изделий и
товаров широкого
потребления                 90               250     98,4
420000   Технология продовольст-
венных продуктов           110               220     98,4
430000   Строительство              250               345     98,4
440000   Транспортное
строительство               80               135     98,4
450000   Специальности сельского,
лесного и рыбного
хозяйства                  535               780     98,9
460000   Землеустройство и
земельный кадастр          100                70     98,9
На обучение студентов
из Турецкой Республики,
других тюркоязычных
республик в Международном  200                       96,6
Казахско-Турецком
университете имени
Х.А. Яссауи
На обучение студентов в
Казахстанском филиале
Московского государствен-
ного университета имени
М.В. Ломоносова            100                      539,5
На обучение студентов в
филиале "Восход"
Московского авиационного    10                        177
института
На обучение студентов в
Казахстанско-Британском    200                      474,4
техническом университете
Вузы искусств              600                          х
На обучение слушателей
подготовительных
отделений вузов,          1645                       96,6
в т.ч. на обучение лиц
казахской национальности,
не являющихся гражданами
Республики Казахстан      1400
На обучение детей-сирот    200                       96,6
Резерв                      50                       96,6
-------------------------------------------------------------------
Прием в магистратуру
-------------------------------------------------------------------
Код   ! Наименование направлений  !Государ-! Средние расходы на
!   подготовки магистров    !ственный! обучение 1 магистра
!                           ! заказ  !    за учебный год
!                           !        !    (в тыс. тенге)
-------------------------------------------------------------------
Всего                          2526
510000   Естественные науки              672           96,6
520000   Гуманитарные и социально-      1080           96,6
экономические науки
540000   Междисциплинарные науки         400           96,6
550000   Технические науки               374           98,4
-------------------------------------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 мая 2003 года N 477
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с послевузовским профессиональным
образованием в высших учебных заведениях
и научных организациях внутри страны

Ел ішінде жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімді мамандар даярлауға 2003/2004 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Докторантураға қабылдау
__________________________________________________________________
Шифры  !   Ғылым салаларының   !Мемле.  !Оқу жылы ішінде 1 білім
!         атауы         !кеттік  !алушыға жұмсалатын
!                       !тапсырыс!шығыстар (мың теңге)
__________________________________________________________________
1    !           2           !    3   !         4
__________________________________________________________________
01.00.00   Физико-математика           6             х
02.00.00   Химия                       6             х
03.00.00   Биология                    4             х
05.00.00   Техника                     19            х
06.00.00   Ауыл шаруашылығы            5             х
07.00.00   Тарих                       6             х
08.00.00   Экономика                   13            х
09.00.00   Философия                   3             х
10.00.00   Филология                   5             х
12.00.00   Заң                         3             х
13.00.00   Педагогика                  7             х
14.00.00   Медицина                    30            х
16.00.00   Ветеринария                 5             х
19.00.00   Психология                  4             х
22.00.00   Әлеуметтану                 3             х
23.00.00   Саяси                       3             х
24.00.00   Мәдениеттану                2             х
25.00.00   Жер туралы ғылымдар         9             х
Жиыны                            133
__________________________________________________________________
Ғылым кандидаттарын
докторлық
диссертацияларын
дайындау үшін аға
ғылыми қызметкерлер                277         198,6
лауазымына ауыстыру
__________________________________________________________________
Жалпы                           410
__________________________________________________________________
Аспирантураға қабылдау
__________________________________________________________________
Шифры  !Ғылым салаларының атауы!Өндіріс. !Өндіріс. !Оқу жылы
!                       !тен қол  !тен қол  !ішінде 1
!                       !үзіп оқу.!үзбей    !аспирантты
!                       !ға мем.  !оқуға    !оқытуға жұм.
!                       !лекеттік !мемлекет.!салатын
!                       !тапсырыс !тік      !шығыстар
!                       !         !тапсырыс !(мың теңге)
__________________________________________________________________

на 2003/2004 учебный год
Прием в докторантуру
-------------------------------------------------------------------
Шифр   ! Наименование отраслей !Государ-!Расходы на 1 обучающе-
!         наук          !ственный!гося за учебный год
!                       !заказ   ! (в тыс. тенге)
-------------------------------------------------------------------
1    !           2           !    3   !         4
-------------------------------------------------------------------
01.00.00   Физико-математические       6             х
02.00.00   Химические                  6             х
03.00.00   Биологические               4             х
05.00.00   Технические                19             х
06.00.00   Сельскохозяйственные        5             х
07.00.00   Исторические                6             х
08.00.00   Экономические              13             х
09.00.00   Философские                 3             х
10.00.00   Филологические              5             х
12.00.00   Юридические                 3             х
13.00.00   Педагогические              7             х
14.00.00   Медицинские                30             х
16.00.00   Ветеринарные                5             х
19.00.00   Психологические             4             х
22.00.00   Социологические             3             х
23.00.00   Политические                3             х
24.00.00   Культурология               2             х
25.00.00   Науки о Земле               9             х
Всего                              133
-------------------------------------------------------------------
Перевод кандидатов наук
на должности старших
научных сотрудников
для подготовки ими
докторских диссертаций               277         198,6
-------------------------------------------------------------------
Итого                            410
-------------------------------------------------------------------
Прием в аспирантуру
-------------------------------------------------------------------
Шифр  ! Наименование отраслей !Государ- !Государ- !Расходы на
!          наук         !ственный !ственный !обучение 1
!                       !заказ с  !заказ без!аспиранта за
!                       !отрывом  !отрыва   !учебный год
!                       !от произ-!от произ-!(тыс. тенге)
!                       !водства  !водства  !
-------------------------------------------------------------------

Барлығы                   1056    411
01.00.00  Физика-математика            70       20        75,4
02.00.00  Химия                        63        6        75,4
03.00.00  Биология                     77        9        75,4
05.00.00  Техника                     220       79        78
06.00.00  Ауыл шаруашылығы             74       31        77,5
07.00.00  Тарих                        33       13        79,1
08.00.00  Экономика                   120       87        79,6
09.00.00  Философия                    20       10        79,1
10.00.00  Филология                    80       50        79,1
12.00.00  Заң                          40       20        79,1
13.00.00  Педагогика                   77       46        82,2
14.00.00  Медицина                     60                 73,5
15.00.00  Фармацевтика                  3                 73,5
16.00.00  Ветеринария                  25        2        77,5
17.00.00  Өнертану                     15        7        87
18.00.00  Сәулет                        7                 87
19.00.00  Психология                   10        4        79,1
22.00.00  Әлеуметтану                   7                 79,1
23.00.00  Саяси                         6        7        79,1
24.00.00  Мәдениеттану                  5                 79,1
25.00.00  Жер туралы ғылымдар          44       20        78
__________________________________________________________________
Клиникалық ординатураға қабылдау
__________________________________________________________________
Мемлекеттік тапсырыс  ! Оқу жылы ішінде 1 клиникалық ординаторды
! оқытуға жұмсалатын шығыстар (мың теңге)
__________________________________________________________________
90            !                   73,5
__________________________________________________________________

Всего                      1056      411
01.00.00  Физико-математические        70       20        75,4
02.00.00  Химические                   63        6        75,4
03.00.00  Биологические                77        9        75,4
05.00.00  Технические                 220       79        78
06.00.00  Сельскохозяйственные         74       31        77,5
07.00.00  Исторические                 33       13        79,1
08.00.00  Экономические               120       87        79,6
09.00.00  Философские                  20       10        79,1
10.00.00  Филологические               80       50        79,1
12.00.00  Юридические                  40       20        79,1
13.00.00  Педагогические               77       46        82,2
14.00.00  Медицинские                  60                 73,5
15.00.00  Фармацевтические              3                 73,5
16.00.00  Ветеринарные                 25        2        77,5
17.00.00  Искусствоведение             15        7        87
18.00.00  Архитектура                   7                 87
19.00.00  Психологические              10        4        79,1
22.00.00  Социологические               7                 79,1
23.00.00  Политические                  6        7        79,1
24.00.00  Культурология                 5                 79,1
25.00.00  Науки о Земле                44       20        78
-------------------------------------------------------------------
Прием в клиническую ординатуру
-------------------------------------------------------------------
Государственный заказ !   Расходы на обучение 1 клинического
!  ординатора за учебный год (тыс.тенге)
-------------------------------------------------------------------
90            !                   73,5
-------------------------------------------------------------------