"Қазақстан Pecпубликасының Азаматтық кодексiне (Ерекше бөлiм) толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Pecпубликасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 мамырдағы N 480 қаулысы
Ескерту. Заңның жобасы Қазақстан Республикасының Парламентiнен қайтарып алынсын - ҚР Үкіметінің 2004.12.06. N  1277 қаулысымен.
Қазақстан Pecпубликасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне (Ерекше бөлiм) толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнің қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
"Қазақстан Pecпубликасының Азаматтық кодексiне (Ерекше бөлiмi) толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Pecпубликасының Заңы
1-бап. Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 шілдедегі Азаматтық  кодексiне (Ерекше бөлiмi) (Қазақстан Республикасы Парламентiнің Жаршысы, 1999 ж., N 16-17, 642-құжат; N 23, 929-құжат; 2000 ж., N 3-4, 66-құжат; N 10, 24-құжат; N 22, 408-құжат; 2001 ж., N 23, 309-құжат; N 24, 338-құжат; 2002 ж., N 10, 102-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсін:
819-баптың 2-тармағындағы екiншi сөйлем ", ең төменгi мөлшерiн Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлейтiн, еңбек (қызмет) міндеттерiн атқару кезінде қызметкердiң өмiрi мен денсаулығына зиян келтiргенi үшiн жұмыс берушiнiң жауапкершiлiгiн мiндетті сақтандыру шарттары бойынша сақтандыру сомаларын қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын.
2-бап. Осы Заң 2005 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2003 года N 480
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть)". <*>
Сноска. Проект закона отозван из Парламента РК - постановлением Правительства РК от 6 декабря 2004 г. N 1277 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении дополнения в Гражданский кодекс
Республики Казахстан (Особенная часть)"
Статья 1. Внести в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть) от 1 июля 1999 года (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 16-17, ст. 642; N 23, ст. 929; 2000 г., N 3-4, ст. 66; N 10, ст. 244; N 22, ст. 408; 2001 г., N 23, ст. 309; N 24, ст. 338; 2002 г., N 10, ст. 102) следующее дополнение:
второе предложение пункта 2 статьи 819 дополнить словами ", за исключением страховых сумм по договорам обязательного страхования ответственности работодателя за причинение вреда жизни и здоровью работника при исполнении им трудовых (служебных) обязанностей, минимальные размеры которых определяются Правительством Республики Казахстан".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2005 года.
Президент
Республики Казахстан