Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 мамырдағы N 490 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңына және "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысына сәйкес және материалдық әрi моральдық залалды өтеу туралы азаматтық сот iсiн жүргiзу тәртiбiмен шығарылған сот шешiмдерiн орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне сот шешiмдерi бойынша қосымшаға сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн 2003 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдар мен олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң мiндеттемелерiн өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 4 265 428 (төрт миллион екi жүз алпыс бес мың төрт жүз жиырма сегiз) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 мамырдағы
N 490 қаулысына
қосымша
Орындалуға тиісті азаматтық істер бойынша сот шешімдерінің тізбесі
__________________________________________________________________
Р/с   Сот органының атауы   Талапкердің   Мемлекеттік  Мемлекеттік
N      және шешімнің күні     Т.А.Ә.          баж         баж
шегерілген    (теңге)
сома (теңге)
__________________________________________________________________
1.   Тараз қалалық сотының   А.Д.Севьюк     65 614         -
20.02.1997 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
2.   Жамбыл қалалық сотының   З.А.Бекбау    28 369         -
10.12.1996 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
3.   Жамбыл қаласының          О.И.Колодко    8 191         -
Орталық аудандық сотының
14.08.1996 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
4.   Жамбыл қаласының Орталық  В.Ф.Бажина    3 836         -
аудандық сотының
09.10.1996 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
5.   Тараз қалалық сотының   М.И.Наумочкин    31 867       -
10.12.1996 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
6.   Жамбыл қалалық сотының   А.И.Долбина     38 638       -

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2003 года N 490
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" и постановлением Правительства республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" и во исполнение судебных решений, вынесенных в порядке гражданского судопроизводства о возмещении материального и морального ущерба, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 4 265 428 (четыре миллиона двести шестьдесят пять тысяч четыреста двадцать восемь) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 мая 2003 года N 490
Перечень судебных решений
по гражданским делам, подлежащих исполнению
___________________________________________________________________
N ! Наименование судебного !    Ф.И.О.  !Сумма за   ! Госпошлина
п/п! органа и дата решения  !    истца   !вычетом    !  (тенге)
!                        !            !госпошлины !
!                        !            !(тенге)    !
--------------------------------------------------------------------
1.  Решение Таразского      Севьюк А.Д.    65 614         -
городского суда от
20.02.1997 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 02.11.2001 г.
2.  Решение Жамбылского     Бекбау З.А.    28 369         -
городского суда
от 10.12.1996 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 02.11.2001 г.
3.  Решение Центрального    Колодко О.И.    8 191         -
районного суда
г. Жамбыла
от 14.08.1996 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 02.11.2001 г.
4.  Решение Центрального    Бажина В.Ф.     3 836         -
районного суда
г. Жамбыла
от 9.10.1996 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 2.11.2001 г.
5.  Решение Таразского      Наумочкин М.И. 31 867         -
городского суда
от 10.12.1996 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 2.11.2001 г.
6.  Решение Жамбылского     Долбина А.И.   38 638         -
городского суда

10.12.1996 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
7.   Жамбыл қаласының          Б.Зуфаров      13 201       -
Орталық аудандық сотының
11.11.1996 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
8.   Тараз қалалық сотының   Н.В.Чечина       117 597      -
Орталық учаскесінің
14.09.2001 ж. шешімі
9.   Жамбыл қалалық сотының   П.П.Богатова    26 438       -
10.12.1996 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
10.  Жамбыл қалалық сотының   Н.Х.Хайруллин   26 760       -
25.12.1996 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
11.  Жамбыл қаласының Орталық   А.И.Маслов    20 280       -
аудандық сотының
28.10.1996 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
12.  Тараз қалалық сотының    В.Г.Зобкив      12 075       -
22.07.1997 ж. шешімі,
Тараз қаласының
N 2 сотының
02.11.2001 ж. ұйғарымы
13.  Алматы қаласының Алмалы   Н.С.Жидебаев   849 975      -
аудандық сотының
04.09.2002 ж. шешімі,
Алматы қалалық сотының
азаматтық істер
жөніндегі сот
алқасының 31.10.2002 ж.
қаулысы
14.  Алматы қаласының Алмалы   С.А.Кудерин     170 510     -
аудандық сотының
21.05.2002 ж. шешімі,
Алматы қалалық сотының
азаматтық істер
жөніндегі сот
алқасының 27.06.2002 ж.
қаулысы
15.  Қостанай қаласының         В.И.Орт        50 363      -
N 2 сотының
19.12.2002 ж. шешімі
16.  Жамбыл облыстық            "Ұлттық        1 601 326   -
сотының шаруашылық       сараптама және
істер жөніндегі          сертификаттау
сот алқасының            орталығы" ААҚ-
26.04.1999 ж. шешімі,    тың Жамбылдағы
Жамбыл облыстық             филиалы
сотының
21.06.1999 ж. қаулысы,
Жамбыл облыстық
сотының 09.10.2001 ж.
ұйғарымы
17.  Ақтөбе қалалық             Ж. Әлиев       200 000     388
сотының 06.07.2001 ж.
шешімі
18.  Тараз қалалық             О.В.Пахомов     1 000 000    -
сотының 21.10.1999 ж.
шешімі, Тараз қалалық
сотының 24.05.2001 ж.
ұйғарымы
__________________________________________________________________
Жиыны                                          4 265 040    388
__________________________________________________________________
Жалпы сомасы                                     4 265 428
__________________________________________________________________

от 10.12.1996 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 2.11.2001 г.
7.  Решение Центрального    Зуфаров Б.     13 201         -
районного суда
г. Жамбыла
от 11.11.1996 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 2.11.2001 г.
8.  Решение Центрального    Чечина Н.В.    117 597        -
участка Таразского
городского суда
от 14.09.2001 г.
9.  Решение Жамбылского     Богатова П.П.   26 438        -
городского суда
от 10.12.1996 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 2.11.2001 г.
10.  Решение Жамбылского     Хайруллин Н.Х.  26 760        -
городского суда
от 25.12.1996 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 2.11.2001 г.
11.  Решение Центрального    Маслов А.И.     20 280        -
районного суда
г. Жамбыла
от 28.10.1996 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 2.11.2001 г.
12.  Решение Таразского      Зобкив В.Г.     12 075        -
городского суда
от 22.07.1997 г.,
определение суда N 2
г. Тараза
от 2.11.2001 г.
13.  Решение Алмалинского    Жидебаев Н.С.  849 975        -
районного суда
г. Алматы
от 04.09.2002 г.,
постановление
судебной коллегии
по гражданским делам
Алматинского
городского суда
от 31.10.2002 г.
14.  Решение Алмалинского    Кудерин С.А.   170 510        -
районного суда
г. Алматы
от 21.05.2002 г.,
постановление
судебной коллегии
по гражданским делам
Алматинского
городского суда
от 27.06.2002 г.
15.  Решение суда N 2        Орт В.И.       50 363         -
г. Костаная
от 19.12.2002 г.
16.  Решение судебной        Жамбылский     1 601 326      -
коллегии по             филиал ОАО
хозяйственным делам     "Национальный
Жамбылского             центр экспертизы
областного суда         и сертификации"
от 26.04.1999 г.,
постановление
Жамбылского
областного суда
от 21.06.1999 г.,
определение
Жамбылского
областного суда
от 9 октября 2001 г.
17.  Решение Актюбинского    Алиев Ж.       200 000        388
городского суда
от 6.07.2001 г.
18.  Решение Таразского      Пахомов О.В.  1 000 000        -
городского суда
от 21.10.1999 г.,
определение
Таразского
городского суда
от 24.05.2001 г.
--------------------------------------------------------------------
Итого                                      4 265 040       388
Общая сумма                                        4 265 428