Қазақстан Республикасы Yкiметінің резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 мамырдағы N 498 қаулысы
2003 жылдың 1 маусымынан бастап Зейнетақы төлеу жөніндегi мемлекеттiк орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерлерiн арттыру жөніндегі ұйымдастыру жұмыстарын жүргiзудi қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiне зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн арттыру жөніндегi ұйымдастыру жұмыстарын жүргізу үшiн 2003 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен 10000000 (он миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгiленген тәртіппен бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2003 года N 498
В целях обеспечения проведения организационных работ по повышению размеров пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий с 1 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 10000000 (десять миллионов) тенге для проведения организационных работ по повышению размеров пенсионных выплат.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан