Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қытай Республикасының Үкiметi арасындағы Қытай Xалық Республикасы Үкiметiнiң Қазақстан Республикасының Yкiметінe өтеусiз көмек беруi туралы хат алмасу нысанындағы келiсiм жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 маусымдағы N 513 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қытай Халық Республикасының Үкiметi арасындағы Қытай Халық Республикасы Үкiметiнiң Қазақстан Республикасының Үкiметiне өтеусiз көмек беруi туралы хат алмасу нысанындағы келiсiмнiң жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым бiрiншi вице-министрi Ғалымқайыр Мұтановқа қағидаттық сипаты жоқ өзгерiстер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қытай Халық Республикасының Yкiметі арасындағы Қытай Халық Республикасы Үкiметiнiң Қазақстан Республикасының Үкiметiне өтеусiз көмек беруi туралы хат алмасу нысанындағы келiсiмдi Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан жасасуға өкiлеттiк берiлсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
(РҚАО-ның ескертуі: Келісімнің жобасы қоса берілмеген)

О заключении Соглашения в форме обмена письмами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о предоставлении безвозмездной помощи Правительства Китайской Народной Республики Правительству Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2003 года N 513
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить прилагаемый проект Соглашения в форме обмена письмами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о предоставлении безвозмездной помощи Правительства Китайской Народной Республики Правительству Республики Казахстан.
2. Уполномочить Мутанова Галымкаира - первого вице-министра образования и науки Республики Казахстан заключить от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение в форме обмена письмами между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о предоставлении безвозмездной помощи Правительства Китайской Народной Республики Правительству Республики Казахстан, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Примечание РЦПИ: проект Соглашения не прилагался)