Ислам Даму Банкi (ИДБ) Басқарушылар кеңесiнiң жыл сайынғы 28-жиналысын және "Шаңырақ-2003" халықаралық сауда-өнеркәсiптік көрмесiн дайындау және өткізу туралы (2003 жылғы 2-5 қыркүйек Алматы қаласы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 570 қаулысы
Қазақстан Республикасының халықаралық имиджiн көтеру, ИДБ-ға мүше мемлекеттермен сауда-экономикалық, инвестициялық ыңтымақтастықты дамыту, шет елдермен iскерлiк қатынастарды нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. 2003 жылғы 2-5 қыркүйек кезеңiнде Алматы қаласында Ислам Даму Банкi (ИДБ) Басқарушылар кеңесiнiң жыл сайынғы 28-жиналысы және "Шаңырақ-2003" халықаралық сауда-өнеркәсiптiк көрмесi өткізiлсiн.
2. Қоса берiліп отырған ИДБ Басқарушылар кеңесiнiң жыл сайынғы 28-жиналысын және "Шаңырақ-2003" халықаралық сауда-өнеркәсіптiк көрмесiн дайындау және өткізу жөнiндегі iс-шаралар жоспары бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) және мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша) белгiленген тәртiппен Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары А.С. Павловқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 11 маусымдағы
N 570 қаулысымен
бекiтілген
Ислам Даму Банкi Басқарушылар кеңесiнiң жыл сайынғы 28-жиналысын дайындау және өткiзу жөнiндегi
iс-шаралар жоспары
(Алматы қаласы, 2003 жылғы 2-5 қыркүйек)
-----------------------------------------------------------------
Р/с!      Іс-шара     !    Аяқталу   ! Орындау !    Жауапты
N !                  !    нысаны    ! мерзімі !  орындаушылар
-----------------------------------------------------------------
1 !        2         !       3      !    4    !        5
-----------------------------------------------------------------
1   Алматы қаласында   1. Штабтың     1 маусым  Қазақстан
Жиналысты дайындау орналасу                 Республикасының
жөнінде Штаб құру  орнын айқындау           Ұлттық Банкі
2. Штаб қыз.             (келісім бойынша),
меткерлерiнің            Алматы қаласының
құрамын                  әкімі, Қазақстан
айқындау                 Республикасының
Индустрия және
сауда министрлігі
2   Жиналысқа қатысу.  Жиналыс лого.  20 шілде  Қазақстан
шыларды портфель.  типі бар порт.           Республикасының
дермен, кеңсе      фельдер мен              Индустрия және
тауарларымен,      папкалар, қа.            сауда министрлігі,
Қазақстан Респуб.  былдауға шақы.           Сыртқы істер
ликасының Yкiметi  ру қағаздар              министрлігі,
атынан ресми       және кеңсе               Қаржы министрлігі
қабылдауға арнал.  тауарларын
ған шақыру қағаз.  дайындау
дарымен қамтамасыз
eту
3   Жиналысқа қатысу.  Материалдар       мамыр  Қазақстан
шылар үшiн Қазақ.  дайындау және            Республикасының
стан туралы ақпа.  ИДБ Хатшылы.             Қаржы министрлігі,
раттық материалдар ғына жiберу              Индустрия және
әзiрлеу                                     және сауда
министрлiгi,
"Қазинвест"
Қазақстан
инвестицияларға
жәрдемдесу
орталығы" ЖАҚ
(келiсiм бойынша)

О подготовке и проведении 28-го ежегодного собрания Совета управляющих Исламского Банка Развития (ИБР) и международной торгово-промышленной выставки "Шанырак-2003" (город Алматы, 2-5 сентября 2003 года)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 570
В целях повышения международного имиджа Республики Казахстан, развития торгово-экономического, инвестиционного сотрудничества с государствами-членами ИБР укрепления деловых отношений с зарубежными странами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Провести в период со 2 по 5 сентября 2003 года в городе Алматы 28-е ежегодное собрание Совета управляющих ИБР и международную торгово-промышленную выставку "Шанырак-2003".
2. Утвердить прилагаемые Планы мероприятий по подготовке и проведению 28-го ежегодного собрания Совета управляющих ИБР и международной торгово-промышленной выставки "Шанырак-2003".
3. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и заинтересованным организациям (по согласованию) в установленном порядке обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планами.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 июня 2003 года N 570
План
мероприятий по подготовке и проведению 28-го ежегодного
собрания Совета управляющих Исламского Банка Развития
(город Алматы, 2-5 сентября 2003 года)
____________________________________________________________________
N !  Мероприятие   !   Форма       !   Срок     ! Ответственные
п/п!                ! завершения    ! исполнения !  исполнители
--------------------------------------------------------------------
1 !       2        !       3       !      4     !      5
--------------------------------------------------------------------
1  Создать в        1. Определить      1 июня    Национальный
г. Алматы Штаб   место дислокации             Банк Республики
по подготовке    Штаба                        Казахстан
Собрания         2. Определить                (по согласованию),
состав сотрудни-             аким г. Алматы,
ков Штаба                    Министерство
индустрии и
торговли
Республики
Казахстан
2  Обеспечить       Изготовление       20 июля   Министерство
участников       портфелей и                  индустрии и
Собрания порт-   папок, приглаше-             торговли,
фелями, канце-   ний на прием и               Министерство
лярскими това-   канцелярских                 иностранных дел,
рами, приглаше-  товаров с лого-              Министерство
ниями на офи-    типом Собрания               финансов
циальный прием                                Республики
от Правительства                              Казахстан
Республики
Казахстан
3  Разработать      Подготовить         май      Министерство
информационные   материалы и                  финансов,
материалы о      направить в                  Министерство
Казахстане для   Секретариат ИБР              индустрии и
участников                                    торговли Респуб-
Собрания                                      лики Казахстан,
ЗАО "Казахстан-
ский центр содей-
ствия инвестициям
"Казинвест"
(по согласованию)

4   Жиналысты ұйымдас. Жиналысты      7 мамыр - Қазақстан
тыруға және өткі.  ұйымдастыру   10 маусым  Республикасының
зуге жұмсалатын    және өткiзу              Индустрия және
шығыстар сметасын  жөнiндегi                сауда министрлігі,
дайындау           барлық                   Сыртқы істер
шығыстарды               министрлігі
төлеу
5  Қазақстанның ресми  Қазақстан       мамыр -  Қазақстан
делегациясы қатысу. тарапы          тамыз    Республикасының
шыларының құрамын   қатысушы.                Индустрия және
айқындау            ларының                  сауда министрлігі,
тiзiмiн                  Сыртқы істер
жасау                    министрлігі, Алматы
қаласының әкiмi
6  Әуежайда, Алматы    1. ИДБ-ның      сәуiр -  Алматы қаласының
қаласының әкiмi     Хатшылығынан    тамыз    әкiмi, Қазақстан
ғимаратының,        тутұғырларға,            Республикасының
"Анкара" қонақ      жалауларға               Сыртқы iстер
үйінің және көрме   және ұрандарға           министрлiгi,
өткiзiлетiн жердiң  қойылатын                Индустрия және
алдында ИДБ-ға      талаптардың              сауда министрлiгi,
мүше 57 елдiң       ерекшелiгiн              "Қазинвест"
биiктiгi 5 метрлiк  алу                      Қазақстан
көшпелi туымен      2. Тутұғырлар            инвестицияларға
тутұғырларды,       мен жалаулар             жәрдемдесу орталығы"
сондай-ақ Жиналыс   дайындау                 ЖАҚ (келісiм
мәжiлiс залының     және орнату              бойынша)
үстелiне жалауша.   3. Ұрандарды
ларды opнaту,       мемлекеттiк
ұрандар дайындау    және орыс
және орнату.        тілдерiне
Делегациялар мен    аудару және
Жиналысқа қатысу.   оларды орнату
шылардың жол жүру
бағыты бойынша
қаланы безендiрудi
қамтамасыз ету
7  Жиналыстың ашылу    1. Зал мен      мамыр -  Алматы қаласының
салтанаты үшiн      қажетті         маусым   әкімі, Қазақстан
залды дайындауды    жабдықтарды     тамыз -  Республикасының
қамтамасыз ету      жалға алу      қыркүйек  Қаржы министрлігі,
(Алматы қаласы      2. Apaб,                 Индустрия және
әкiмдiгiнің         ағылшын,                 сауда министрлігі,
ғимараты)           француз және             Сыртқы істер
орыс тілде.              министрлігі
рiне iлеспе
аударма үшін
залды жабдық.
тармен қамта.
масыз ету
3. Жиналыстың
ашылу залында
тутұғырларды
орнату
4. Жиналыстың
эмблемасы бар
плакат орнату
5. Сөз сөйлеу.
шілер үшін
Жиналыстың
эмблемасы бар
мiнбелер
орнату
6. Делегация
мүшелерi үшiн
отыру орында.
рын (700 орын)
дайындау
7. Аудармашылар
үшін 4 кабина
орнату
8. VIP персон
кофе-брейк
үшiн дуалдар
орнату
9. Кофе-брейк
өткiзудi қам.
тамасыз ету

4  Подготовить      Оплатить все       7 мая -   Министерство
смету расходов   расходы по         10 июня   индустрии и
на организацию   организации и                торговли,
и проведение     проведению                   Министерство
Собрания         Собрания                     иностранных дел
Республики
Казахстан
5  Определить       Составить список   май-      Министерство
состав участни-  участников         август    индустрии и
ков официальной  казахстанской                торговли,
казахстанской    стороны                      Министерство
делегации                                     иностранных дел
Республики
Казахстан, аким
г. Алматы
6  Установить       1. Получить от     апрель-   Аким г. Алматы,
переносные флаг- Секретариата ИБР   август    Министерство
штоки высотой 5  спецификации                 иностранных дел,
метров с флага-  требований к флаг-           Министерство
ми 57 стран-     штокам, флагам и             индустрии и тор-
членов ИБР в     лозунгам                     говли Республики
аэропорту,       2. Изготовить и              Казахстан, ЗАО
перед зданием    установить флаг-             "Казахстанский
акимата          штоки и флаги                центр содействия
г. Алматы, гос-  3. Перевести                 инвестициям
тиницей "Анкара" лозунги на                   "Казинвест"
и местом прове-  государственный              (по согласованию)
дения выставки,  и русский языки
а также флажки   и установить их
на столе в зале
заседания
Собрания, изго-
товление и уста-
новка лозунгов.
Обеспечить
оформление
города по марш-
рутам следова-
ния делегации
и участников
Собрания
7  Обеспечить       1. Арендовать зал  май-июнь  Аким г. Алматы,
подготовку зала  и необходимое                Министерство
для церемонии    оборудование                 финансов,
открытия         2. Обеспечить зал  август-   Министерство
Собрания (зда-   оборудованием для  сентябрь  индустрии и
ние акимата      синхронного пере-            торговли,
г. Алматы)       вода на арабский,            Министерство
английский, фран-            иностранных дел
цузский и русский            Республики
языки                        Казахстан
3. Установить
флагштоки в зале
открытия Собрания
4. Установить
плакат с эмблемой
Собрания
5. Установить
трибуны для высту-
пающих с эмблемой
Собрания
6. Подготовить
посадочные места
для членов деле-
гаций (около 700
мест)
7. Установить
четыре кабины
для переводчиков
8. Установить
перегородки для
кофе-брейк VIP
персон
9. Обеспечить
проведение кофе-
брейк

8  Жиналыстың жұмыс    1. Зал мен        тамыз - Қазақстан
мәжiлiстерiн өткiзу қажетті жабдық.  қыркүйек Республикасы
үшiн залдар дайын.  тарды жалға               Президентінің
дау ("Анкара"       алу                       Іс басқармасы
қонақ үйi)          2. Араб,                  (келісім бойынша),
ағылшын,                  Алматы қаласының
француз және              әкімі, Қазақстан
орыс тілдерiне            Республикасының
iлеспе аударма            Индустрия және
үшін залды                сауда министрлігі,
жабдықтармен              Сыртқы істер
қамтамасыз ету            министрлігі
3. Үстелдерде
ИДБ-ға мүше
елдердiң жалау.
шалары бар ИДБ-
ның 54 Басқа.
рушысы үшiн "П"
әрпiне ұқсас
үстел және
делегация
мүшелері үшін
залда 250-300
орындық орындар
орнату
4. Делегация
мүшелерi үшін
50-75 орындық
ИДБ-ның құры.
лымдық бөлiм.
шелерiнің жұмыс
мәжiлiстерiн
өткiзуге арнал.
ған 2 кiшi зал
дайындау ("П"
әрпiне ұқсас
үстел орнату)
5. Жиналыстың
эмблемасы бар
плакат орнату
6. Залдарда
жалаушалар
орнату
7. Аудармашылар
үшін 3 кабина
орнату
8. Кофе-брейк
өткізуді
қамтамасыз ету
9  Жиналысқа қызмет    1. Халықаралық    тамыз - Қазақстан
көрсету үшін        байланыспен      қыркүйек Республикасы
ИДБ-ның басшыларына жабдықталған              Президентінің
және Банктiң        қабылдау бөлмесi          Іс Басқармасы
мамандарына         бар ИДБ Прези.            (келісім бойынша),
арналған арнайы     дентiнің кабинетi         Алматы қаласының
кабинеттер дайындау 2. Вице-прези.            әкімі, Қазақстан
("Анкара" қонақ     денттер үшiн              Республикасының
үйi, 32-кабинет)    халықаралық               Индустрия және
байланысы бар             сауда министрлігі,
үш кабинет                Қазақстан
3. Жеке секторды          Республикасының
дамыту жөніндегі          Ұлттық Банкі
Ислам корпора.            (келісім бойынша),
циясы және                Қазақстан
Инвестициялар             Республикасының
мен экспорттық            Қаржы министрлігі
кредит берудi
сақтандыру
жөнiндегi Ислам
корпорациясының
басшылары үшiн
екi кабинет
4. Бухгалтерия
мен Банк
хатшылығы үшiн
екi кабинет
5. Атқарушы
директорлар үшiн
халықаралық
байланысы бар
кабинеттер
6. Ғибадат
бөлмесi
7. Интернет-
бөлмесi
8. Желiсi мен
принтерлерi
орнатылған 35
компьютер
9. Көбейткiшi
бар (2 үлкен
және 4 орташа)
көбейту бөлмесi
10. Басқа да
қажеттi үй-
жайлар (ИДБ-
мен келiсiм
бойынша)
10 Қонақ үй нөмiр.     "Анкара",         маусым  Қазақстан
лерiн брондауды     "Рахат Палас",            Республикасы
ұйымдастыру және    "Достық",                 Президентінің Іс
делегация мүшелерi  "Астана",                 басқармасы
мен бiрге жүретiн   "Қазақстан"               (келісім бойынша),
адамдарды орналас.  қонақ үйлерінде           Алматы қаласының
тыру жөнiнде        нөмiрлер                  әкімі, Қазақстан
қажетті шаралар     брондау                   Республикасының
қабылдау                                      Индустрия және
сауда министрлiгi

8  Подготовить      1. Арендовать      август-   Управление делами
залы для прове-  залы и необходимое сентябрь  Президента
дения рабочих    оборудование                 Республики
заседаний        2. Обеспечить зал            Казахстан (по
Собрания (гос-   оборудованием для            согласованию),
тиница "Анкара") синхронного пере-            аким г. Алматы,
вода на арабский,            Министерство
английский,                  индустрии и
французский и                торговли,
русский языки                Министерство
3. Установить                иностранных дел
стол буквой "П"              Республики
для 54-х Управляю-           Казахстан
щих ИБР с флажками
стран-членов ИБР
на столах и поса-
дочных местах в
зале для членов
делегаций 250-300
мест
4. Подготовить 2
малых зала для
проведения рабочих
заседаний струк-
турных подразделе-
ний ИБР для членов
делегаций по 50-75
мест (столы устано-
вить буквой "П")
5. Установить
плакат с эмблемой
Собрания
6. Установить
в залах флажки
7. Установить 3
кабины для пере-
водчиков
8. Обеспечить
проведение кофе-
брейк
9  Подготовить      1. Кабинет         август-   Управление делами
специальные ка-  Президента ИБР с   сентябрь  Президента
бинеты для руко- приемной, оснащен-           Республики
водства ИБР      ный международной            Казахстан (по
и специалистов   связью                       согласованию),
Банка для обслу- 2. Три кабинета              аким г. Алматы,
живания Собрания для Вице-президен-           Министерство
(гостиница       тов с международ-            индустрии и
"Анкара", 32     ной связью                   торговли Респуб-
кабинета)        3. Два кабинета              лики Казахстан,
для руководителей            Национальный Банк
Исламской корпора-           Республики
ции по развитию              Казахстан (по
частного сектора             согласованию),
и Исламской корпо-           Министерство
рации по страхова-           финансов
нию инвестиций и             Республики
экспортного креди-           Казахстан
тования
4. Два кабинета
для бухгалтерии
и для секретариата
Банка
5. Кабинеты для
исполнительных
директоров с между-
народной связью
6. Молитвенную
комнату
7. Интернет-
комнату
8. 35 компьютеров
с установкой сети
и принтерами
9. Множительную
комнату с 6-ю
ксероксами
(2 больших и 4
средних)
10. Другие необ-
ходимые помещения
(по согласованию
с ИБР)
10  Организовать     Забронировать      июнь      Управление делами
бронирование     номера в гостини-            Президента
гостиничных но-  цах "Анкара",                Республики
меров и принять  "Рахат Палас",               Казахстан (по
необходимые меры "Достык", "Астана",          согласованию),
по размещению    "Казахстан"                  аким г. Алматы,
членов делегаций                              Министерство
и сопровождающих                              индустрии и
лиц                                           торговли
Республики
Казахстан

11 Жиналысқа қатысу.   1. Жиналысқа     тамыз -  Қазақстан
шылар мен бiрге     қатысушылар      қыркүйек Республикасы
жүретiн адамдардың  мен бiрге                 Президентінің
келуi мен кетуiне   жүретiн                   Іс басқармасы
және Көрмеге        адамдарды қарсы           (келісім бойынша),
арналған қажеттi    алуды және                Қазақстан
рәсімдердi          шығарып салуды            Республикасының
қамтамасыз ету      қамтамасыз ету            Сыртқы істер
(оның iшінде              министрлігі,
әуежайдың VIР             Алматы қаласының
залын жалдау)             әкімі, Қазақстан
2. Жиналысқа              Республикасының
қатысушылар               Кедендік бақылау
мен бiрге                 агенттігі
жүретiн адам.
дарға, оның
iшiнде Қазақ.
стан Республи.
касымен дипло.
матиялық қаты.
настары жоқ
елдердiң өкіл.
дерi үшін әуе.
жайдың VIP
залында келу
визаларын беруге
жәрдемдесу
3. Келген VIP-
қонақтарға
сусындар ұсыну
4. Тiзiм бойынша
шекаралық және
кедендiк рәсiм.
дерден өтудi
ұйымдастыру
12 Жиналыс пен Көрме   Сувенирлер         тамыз -  Алматы қаласының
өткiзу аумақтарында сатуды ұйымдастыру қыркүйек әкімі,
Жиналысқа қатысу.   орындарын айқындау          "ҚАЗЭКСПО"
шылар үшін сувенир.                             халықаралық
лер сатуды ұйымдас.                             көрме компаниясы
тыру                                            (келісім бойынша)
13 Жиналыс делегация.  1. Өкілеттiк       тамыз -  Қазақстан
сының мүшелерi мен  кластың жетпiс    қыркүйек  Республикасы
бiрге жүретiн       автомобилiн                 Президентiнің Ic
адамдарға көлiктiк  2. Алты                     басқармасы
қызмет көрсетудi    микроавтобус                (келiсiм
қамтамасыз ету      3. Төрт автобус             бойынша),
4. Қосымша көлiк            Алматы қаласының
(қажет болған               әкiмi
жағдайда) беру
14 Жиналысқа қатысу.   Жиналыс            тамыз -  Қазақстан
шылар мен бiрге     өткiзетiн орында   қыркүйек Республикасы
жүретiн адамдарға   медициналық                 Президентінің
медициналық қызмет  кабинет орнату              Іс басқармасы
көрсетудi                                       (келісім
қамтамасыз ету                                  бойынша), Алматы
қаласының әкiмi,
Қазақстан
Республикасының
Денсаулық сақтау
министрлігі
15 Қазақстан Респуб.   1. Қабылдауды   3 қыркүйек  Қазақстан
ликасының Үкіметі   ұйымдастыру                 Республикасы
атынан қонақтар     2. Мәдени iс-               Президентiнің Іс
мен Жиналысқа       шараны өткiзу               басқармасы
қатысушылар үшiн    және оны                    (келiсiм
ресми қабылдауды    музыкалық                   бойынша),
ұйымдастыру         сүйемелдеумен               Қазақстан
қамтамасыз ету              Республикасының
Сыртқы iстер
министрлігі,
Алматы қаласының
әкiмi, Қазақстан
Республикасының
Мәдениет,
ақпарат және
қоғамдық келiсiм
министрлiгi

11  Обеспечить       1. Обеспечение     август-   Управление делами
необходимые      встреч и проводов  сентябрь  Президента
процедуры для    участников Собра-            Республики
въезда и выезда  ния и сопровождаю-           Казахстан (по
участников       щих их лиц (в том            согласованию),
Собрания и       числе аренда VIP-            Министерство
сопровождающих   зала аэропорта)              иностранных дел
их лиц и         2. Оказание содей-           Республики
Выставки         ствия в выдаче               Казахстан, аким
въездных виз участ-          г. Алматы,
никам Собрания и             Агентство таможен-
сопровождающим их            ного контроля
лицам, в том числе           Республики
для представителей           Казахстан
стран, не имеющих
дипломатических
отношений с Респуб-
ликой Казахстан,
в VIP-зале аэро-
порта
3. Предоставление
напитков прибываю-
щим VIP-гостям
4. Организация
прохождения погра-
ничных и таможен-
ных процедур,
по списку
12  Организовать     Определить места   август-   аким г. Алматы,
продажу сувени-  организации        сентябрь  Международная
ров для участни- продажи сувениров            выставочная
ков Собрания на                               компания
территориях про-                              "КАЗЭКСПО" (по
ведения Собрания                              согласованию)
и Выставки
13  Обеспечить       Предоставить:      август-   Управление
транспортное     1. Семьдесят авто- сентябрь  делами Президента
обслуживание     мобилей предста-             Республики
членов делегаций вительского                  Казахстан (по
Собрания и соп-  класса                       согласованию),
ровождающих их   2. Шесть микро-              аким г. Алматы
лиц              автобусов
3. Четыре
автобуса
4. Дополнитель-
ный транспорт
(в случае необ-
ходимости)
14  Обеспечить       Установить на      август-   Управление делами
медицинское      месте проведения   сентябрь  Президента
обслуживание     Собрания меди-               Республики
участников       цинский кабинет              Казахстан (по
Собрания и                                    согласованию),
сопровождающих                                аким г. Алматы,
их лиц                                        Министерство
здравоохранения
Республики
Казахстан
15  Организовать     1. Организация     3         Управление делами
официальный      приема             сентября  Президента
прием для гостей 2. Провести куль-            Республики
и участников     турное мероприятие           Казахстан (по
Собрания от      и обеспечить его             согласованию),
имени Правитель- музыкальным сопро-           Министерство
ства Республики  вождением                    иностранных дел
Казахстан                                     Республики
Казахстан, аким
г. Алматы,
Министерство
культуры, инфор-
мации и общест-
венного согласия
Республики
Казахстан

16 Жиналысқа қатысу.  1. Күзет үшiн    Делегация   Қазақстан
шылар мен бірге    полиция наряд.   келген      Республикасының
жүретін адамдар.   тарын бөлу       кезеңде     Iшкi істер
дың тұратын және   2. Қорғалатын                министрлiгi,
баратын жерлерiнде тұлғалардың                  Алматы қаласының
қауiпсiздiгiн,     қауiпсiздiгiн                әкiмi, Қазақстан
баратын бағыты     қамтамасыз ету               Республикасының
бойынша Жол                                     Ұлттық қауiпсiз.
полициясы депар.                                дік комитетi
таментiнiң автома.                              (келiсiм бойынша)
шиналарының бiрге
жүруiн, Жиналыс
пен Көрме өткiзi.
летiн жерлерде
тәртiптi
қамтамасыз ету
17 Жиналыс пен        1. Жиналысты     1 маусымға  Қазақстан
Көрменi ақпараттық өткiзудiң           дейiн    Республикасының
жариялауды         Ақпараттық                   Мәдениет,
қамтамасыз ету     жоспарының                   ақпарат және
талаптарына                  қоғамдық келiсiм
сәйкес жұмыс                 министрлiгi,
жоспарын                     Индустрия және
әзiрлеу                      сауда министрлiгi
2. Осы жұмыс      Делегация
жоспарын iске     келген
асыру             кезеңде
18 Жиналысқа қатысу.  Қазақстанның     2 қыркүйек  Қазақстан
шылар үшiн мәдени  өнер шеберлер.               Республикасының
бағдарлама         iнiң концертін               Мәдениет,
дайындау           ұйымдастыру                  ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі,
Алматы қаласының
әкімі
19 Жиналысқа          Бағдарламаны      14 сәуір   Алматы қаласының
қатысушылардың     дайындап                     әкімі, Қазақстан
жұбайлары үшін     ИДБ-ның                      Республикасының
бағдарлама         хатшылығына                  Президенті
дайындау           жіберу                       жанындағы
Отбасы және
Бағдарлама.       Делегация  әйелдер істері
ларды өткізу      келген     жөніндегі ұлттық
кезеңде    комиссия
(келісім бойынша)
20 Орта Азияда        "Дөңгелек         14 сәуір   Қазақстан
әйелдер рөлінің    үстел" бағдар.               Республикасының
мәселелері туралы  ламаларын                    Президенті
"Дөңгелек үстел"   дайындау және                жанындағы
ұйымдастыру        ИДБ-ның хатшы.               Отбасы және
лығына жіберу                әйелдер істері
Делегация  жөніндегі ұлттық
"Дөңгелек үстел"  келген     комиссия (келі.
өткізу            кезеңде    сім бойынша),
Алматы қаласының
әкімі
21 Жиналыс пен        1. Бэйдждер        тамыз -   Қазақстан
Көрме өткізу       дайындау үшін     қыркүйек   Республикасының
үшін қажетті       жабдық                       Кедендік бақылау
жабдықтар          2. Компьютерлік              агенттігі,
ақпараттық         жабдық                       Қазақстан
материалдар        3. Кеңсе                     Республикасының
әкелуді және       тауарлары                    Индустрия және
әкетуді            4. Залдарды                  сауда министрлігі
кедендік           рәсімдеуге
ресімдеуді         арналған
оңайлатуды         материалдар
қамтамасыз ету     (жалаулар,
тутұғырлар
және т.б.)
5. Көрмеге
арналған
экспонаттар

16  Обеспечить       1. Выделить        В период  Министерство
безопасность     наряды полиции     пребыва-  внутренних дел
участников       для охраны         ния деле- Республики
Собрания и       2. Обеспечить      гаций     Казахстан, аким
сопровождающих   безопасность                 г. Алматы,
их лиц в местах  охраняемых лиц               Комитет националь-
проживания и                                  ной безопасности
посещения,                                    Республики
а также                                       Казахстан (по
сопровождение                                 согласованию)
автомашинами
Департамента
дорожной полиции
по маршруту сле-
дования, порядок
в местах прове-
дения Собрания
и Выставки
17  Обеспечить       1. Разработать     До 1 июня Министерство
информационное   план работы                  культуры, информа-
освещение Собра- согласно требова-            ции и обществен-
ния и Выставки   ниям Информацион-            ного согласия,
ного плана прове-            Министерство
дения Собрания               индустрии и
2. Реализация      В период  торговли
данного плана      пребыва-  Республики
работы             ния деле- Казахстан
гаций
18  Подготовить      Организовать       2         Министерство
культурную прог- концерт мастеров   сентября  культуры, инфор-
рамму для участ- искусств                     мации и обществен-
ников Собрания   Казахстана                   ного согласия
Республики
Казахстан, аким
г. Алматы
19  Подготовка       Подготовить        14 апреля аким г. Алматы,
Программы для    Программу и нап-             Национальная
супруг участ-    равить в Секре-              комиссия по делам
ников Собрания   тариат ИБР                   семьи и
женщин при
Реализация         В период  Президенте
программы          пребыва-  Республики
ния деле- Казахстан (по
гаций     согласованию)
20  Организовать     Подготовить        14 апреля Национальная
"Круглый стол"   Программу                    комиссия по
по вопросам роли "Круглого стола"             делам семьи и
женщин в Цент-   и направить в                женщин при
ральной Азии     Секретариат ИБР              Президенте
Проведение         В период  Республики
"Круглого стола"   пребыва-  Казахстан (по
ния деле- согласованию),
гаций     аким г. Алматы
21  Обеспечить       1. Оборудование              Агентство таможен-
упрощение тамо-  для изготовления             ного контроля,
женного оформле- бэйджей                      Министерство
ния ввоза и выво 2. Компьютерное              индустрии и тор-
за необходимого  оборудование                 говли Республики
оборудования,    3. Канцелярские              Казахстан
информационных   товары
материалов,      4. Материалы для   август-
необходимых для  оформления залов   сентябрь
проведения       (флаги, флагштоки
Собрания и       и т.д.)
Выставки         5. Экспонаты для
Выставки

6. Қажетті
жабдықтар мен
материалдар
22 Жиналыс пен        Ел басшылары,      тамыз -   Қазақстан
Көрмені фото.      ИДБ және ИДБ-ға   қыркүйек   Республикасының
суретке түсіруді   мүше елдердің                Индустрия және
ұйымдастыру        делегация                    сауда министрлігі
басшыларымен
топтама суретке
түсіруді
ұйымдастыру
------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 11 маусымдағы
N 570 қаулысымен
бекiтілген
"Шаңырақ-2003" халықаралық сауда-өнеркәсiптiк көрмесiн дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары
(Алматы қаласы, 2003 жылғы 2-5 қыркүйек)
------------------------------------------------------------------
Р/с!         Іс-шара          ! Орындау !  Жауапты орындаушылар
N !                          ! мерзiмi !
------------------------------------------------------------------
1 !            2             !    3    !            4
------------------------------------------------------------------
1   Қазақстанда аккредиттелген   мамыр   Қазақстан Республикасының
шетел елшiлiктерi мен                Сыртқы iстер министрлiгі,
сауда өкiлдiктерiн және              Қазақстан Республикасының
Қазақстан Республикасының            Индустрия және сауда
шетелдегі мекемелерiн                министрлiгi, "ҚАЗЭКСПО"
"Шаңырақ - 2003"                     халықаралық көрме
халықаралық сауда-                   компаниясы (келiсiм
өнеркәсiптiк көрмесiн                бойынша)
(бұдан әрi - көрме) өткiзу
туралы хабардар ету
2   Қазақстанда жұмыс           сәуiр -  Қазақстан Республикасының
iстейтiн шетелдiк           тамыз    Индустрия және сауда
компанияларды көрмеге                министрлiгi, "ҚАЗЭКСПО"
қатысуға тарту                       халықаралық көрме
компаниясы (келiсiм
бойынша)
3   Өңiрлердiң экспорттық       сәуiр -  Облыстардың, Астана
мүмкiндiктерiн              тамыз    және Алматы қалаларының
бейнелейтiн облыстардың,             әкiмдерi, Қазақстан
Алматы және Астана                   Республикасының Индустрия
қалаларының экспозиция.              және сауда министрлігі,
сын құру                             "ҚАЗЭКСПО" халықаралық
көрме компаниясы (келiсiм
бойынша)
4   Шетел мемлекеттерiнiң       мамыр -  Қазақстан Республикасының
iскер топтарын көрмеге      тамыз    Индустрия және сауда
қатысуға тарту                       министрлігі, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
істер министрлігі,
"ҚАЗЭКСПО" халықаралық
көрме компаниясы (келiсiм
бойынша)
5   Қазақстанның ұлттық        маусым-   Қазақстан Республикасының
компаниялары мен           тамыз     Индустрия және сауда
банктерінің                          министрлігі, Қазақстан
экспозицияларын                      Республикасының Ұлттық
ұйымдастыру                          Банкі (келісім бойынша),
(әрқайсысының алаңы                  Қазақстан Республикасының
кемінде 36 шаршы м.)                 Ауыл шаруашылығы
министрлігі, Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі,
"ҚазМұнайГаз" ҰК" ЖАҚ
(келісім бойынша), "KEGOC"
ААҚ (келісім бойынша),
"Қазақтелеком" ААҚ
(келісім бойынша),
"Қазатомөнеркәсіп" ҰАК"
ЖАҚ (келісім бойынша),
"Қазақстан темір жолы"
ҰК" ЖАҚ (келiсiм бойынша),
"Азық-түлiк келiсiм-шарт
корпорациясы" (келiсiм
бойынша), "Эйр Қазақстан
тобы" (келiсiм бойынша),
"Эйр Астана" ААҚ (келiсiм
бойынша), "Қазақстанның
Ұлттық Банкi" ААҚ (келiсiм
бойынша), "Қазақстанның
Даму Банкi" ЖАҚ (келiсiм
бойынша), "Қазкоммерцбанк"
ААҚ (келiсiм бойынша),
"ТұранӘлемБанк" ААҚ
(келiсiм бойынша),
"Орталық кредит банкi" ААҚ
(келiсiм бойынша), "Альянс
Банк" ААҚ (келiсiм
бойынша), "ҚАЗЭКСПО"
халықаралық көрме
компаниясы (келiсiм
бойынша)
6  Алматы қаласының           тамыз-     Алматы қаласының әкiмi
көшелерiне жарнамалық     қыркүйек    (келiсiм бойынша),
билбордтарды дайындау                 "ҚАЗЭКСПО" халықаралық
және қондыру                          көрме компаниясы
(келiсiм бойынша)
7  Көрменi өткiзу үшiн        тамыз-     Алматы қаласының әкiмi
Б. Шолақ атындағы         қыркүйек    (келiсiм бойынша),
Спорт сарайын және                    Қазақстан Республикасының
Спорт сарайы атындағы                 Tуризм және спорт
көрме павильондарын                   жөнiндегi агенттiгi,
дайындау                              "ҚАЗЭКСПО" халықаралық
көрме компаниясы
(келiсiм бойынша)
8  Көрмеге қатысушылар        тамыз-     Алматы қаласының әкiмi,
мен қонақтарға арналған   қыркүйек    "Қазақтелеком" ААҚ
бизнес-орталық,                       (келiсiм бойынша),
техникалық көмек және                 "ҚАЗЭКСПО" халықаралық
телекоммуникациялық                   көрме компаниясы
қызмет сервистерiн                    (келiсiм бойынша)
ұйымдастыру

6. Необходимое
оборудование и
материалы
22  Организовать     Организовать       август-   Министерство
фотографирование групповое          сентябрь  индустрии и
Собрания и       фотографирование             торговли
Выставки         с руководством               Республики
страны, ИБР и                Казахстан
глав делегаций
стран-членов ИБР
--------------------------------------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 июня 2003 года N 570
План
мероприятий по подготовке и проведению международной
торгово-промышленной выставки "Шанырак-2003"
(город Алматы, 2-5 сентября)
___________________________________________________________________
N !                          !  Срок    !    Ответственные
п/п!       Мероприятие        !исполнения!     исполнители
--------------------------------------------------------------------
1 !            2             !    3     !           4
--------------------------------------------------------------------
1  Информирование иностранных   май     Министерство иностранных
посольств и торговых пред-           дел, Министерство
ставительств, аккредито-             индустрии и торговли
ванных в Казахстане, и               Республики Казахстан,
загранучреждений Республики          Международная
Казахстан за рубежом о               выставочная компания
проведении международной             "КАЗЭКСПО" (по
торгово-промышленной                 согласованию)
выставки "Шанырак-2003"
(далее - выставка)
2  Привлечение к участию       апрель-  Министерство индустрии и
в выставке иностранных      август   торговли Республики
компаний, работающих                 Казахстан, Международная
в Казахстане                         выставочная компания
"КАЗЭКСПО"
(по согласованию)
3  Создание экспозиций         апрель-  Акимы областей, г. Астаны,
областей, г. Алматы         август   г. Алматы, Министерство
и г. Астаны, отражающих              индустрии и торговли
экспортные возможности               Республики Казахстан,
регионов                             Международная выставочная
компания "КАЗЭКСПО"
(по согласованию)
4  Привлечение к участию       май-     Министерство индустрии и
в выставке деловых          август   торговли, Министерство
кругов иностранных                   иностранных дел Республики
государств                           Казахстан, Международная
выставочная компания
"КАЗЭКСПО"
(по согласованию)
5  Организация экспозиций      июнь-    Министерство индустрии и
национальных компаний       август   торговли, Национальный
и банков Казахстана                  Банк (по согласованию),
(площадью не менее 36                Министерство сельского
кв. м. каждая)                       хозяйства, Министерство
культуры, информации и
общественного согласия,
Агентство таможенного
контроля Республики
Казахстан, ЗАО "НК
"КазМунайГаз" (по
согласованию), ОАО "KEGOC"
(по согласованию), ОАО
"Казахтелеком" (по
согласованию), ЗАО "НАК
"Казатомпром" (по
согласованию), ЗАО "НК
"Казакстан темiр жолы"
(по согласованию),
ЗАО "Продовольственная
контрактная корпорация"
(по согласованию), ЗАО
"Эйр Казахстан групп"
(по согласованию), ОАО
"Эйр Астана" (по
согласованию), ОАО
"Народный Банк Казахстана"
(по согласованию), ЗАО
"Банк Развития Казахстана"
(по согласованию), ОАО
"Казкоммерцбанк" (по
согласованию), ОАО
"БанкТуранАлем" (по
согласованию), ОАО "Банк
ЦентрКредит" (по
согласованию), ОАО "Альянс
Банк" (по согласованию),
Международная выставочная
компания "КАЗЭКСПО"
(по согласованию)
6  Изготовление и установка    август-  аким г. Алматы,
рекламных билбордов на      сентябрь Международная выставочная
улицах г. Алматы                     компания "КАЗЭКСПО"
(по согласованию)
7  Подготовка Дворца спорта    август-  аким г. Алматы, Агентство
им. Б. Шолака и выставоч-   сентябрь по туризму и спорту
ного павильона за                    Республики Казахстан,
Дворцом спорта для прове-            Международная выставочная
дения выставки                       компания "КАЗЭКСПО"
(по согласованию)
8  Организация бизнес-центра,  август-  аким г. Алматы, ОАО
технической помощи и сер-   сентябрь "Казахтелеком" (по
виса телекоммуникационных            согласованию),
услуг для участников и               Международная выставочная
гостей выставки                      компания "КАЗЭКСПО"
(по согласованию)

9  Көрменiң ресми ашылу      2 қыркүйек  Қазақстан Республикасының
салтанатын ұйымдастыру                Индустрия және сауда
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi, Алматы
қаласының әкiмi,
"ҚАЗЭКСПО" халықаралық
көрме компаниясы
(келiсiм бойынша)
10 Көрме кезеңiнде         2-5 қыркүйек  Қазақстан Республикасының
техникалық семинарлар                 Индустрия және сауда
өткiзу                                министрлiгі, Қазақстан
Республикасының Экономика
және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Кедендiк
бақылау агенттігi,
"Қазинвест" Қазақстан
инвестицияларға жәрдемдесу
орталығы" ЖАҚ (келiсiм
бойынша), "ҚАЗЭКСПО"
халықаралық көрме
компаниясы (келiсiм
бойынша)
11 Көрме кезеңiнде        3-5 қыркүйек   "Қазинвест" Қазақстан
бизнес-кездесулер                     инвестицияларға жәрдемдесу
өткiзу                                орталығы" ЖАҚ (келiсiм
бойынша), "ҚАЗЭКСПО"
халықаралық көрме
компаниясы (келiсiм
бойынша)
12 Көрме стендтерiн салу     қыркүйек    "ҚАЗЭКСПО" халықаралық
көрме компаниясы (келiсiм
бойынша)
13 Көрме қатысушылары        қыркүйек    "ҚАЗЭКСПО" халықаралық
мен қонақтарына                       көрме компаниясы
көлiктiк қызмет көрсету               (келiсiм бойынша)
14 Қонақ үйлердiң қызмет     тамыз-      "ҚАЗЭКСПО" халықаралық
көрсетулерiн ұйымдастыру  қыркүйек    көрме компаниясы
(келiсiм бойынша)
-------------------------------------------------------------------

9  Организация церемонии       2        Министерство индустрии и
официального открытия       сентября торговли Республики
выставки                             Казахстан, Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан, аким г. Алматы,
Международная выставочная
компания "КАЗЭКСПО"
(по согласованию)
10  Проведение технических      2-5      Министерство индустрии и
семинаров в период          сентября торговли, Министерство
выставки                             экономики и бюджетного
планирования, Министерство
финансов, Агентство
таможенного контроля
Республики Казахстан, ЗАО
"Казахстанский центр
содействия инвестициям
"Казинвест" (по
согласованию),
Международная выставочная
компания "КАЗЭКСПО" (по
согласованию)
11  Проведение бизнес-встреч    2-5      ЗАО "Казахстанский центр
в период выставки           сентября содействия инвестициям
"Казинвест" (по
согласованию),
Международная выставочная
компания "КАЗЭКСПО" (по
согласованию)
12  Строительство выставочных   сентябрь Международная выставочная
стендов                              компания "КАЗЭКСПО" (по
согласованию)
13  Транспортное обслуживание   сентябрь Международная выставочная
участников и гостей                  компания "КАЗЭКСПО" (по
выставки                             согласованию)
14  Организация гостиничного    август-  Международная выставочная
обслуживания                сентябрь компания "КАЗЭКСПО" (по
согласованию)
--------------------------------------------------------------------