"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентi өкiмінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 маусымдағы N 574 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің
Өкімі Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнің "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат, N 25, 258-құжат, N 40, 406-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің көрсетiлген өкiмiмен бекiтiлген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгiзілсін:
Ахметов                          - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы                 Премьер-Министрi, төраға
Мыңбаев                          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы                Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Жандосов                         - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ораз Әлиұлы                        монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау жөнiндегi
агенттiгiнің төрағасы
Жұмабеков                        - Қазақстан Республикасының
Оңалсын Исламұлы                   Әділет министрі
мынадай жол:
"Досаев                          - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы                монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау жөнiндегi
агенттiгiнің төрағасы"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Досаев                          - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы                Қаржы министрі";
көрсетiлген құрамнан мыналар шығарылсын: Тасмағамбетoв Иманғали Нұрғалиұлы, Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы, Мұхамеджанов Бауыржан Әлiмұлы, Кәкiмжанов Зейнолла Халидоллаұлы, Ким Георгий Владимирович.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2003 года N 574
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение Президента Республики Казахстан О внесении изменений и дополнений
в распоряжение Президента Республики Казахстан
от 7 февраля 2002 года N 291
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43, N 25, ст. 258, N 40, ст. 406) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, утвержденной указанным распоряжением Президента Республики Казахстан:
Ахметова                 - Премьер-Министра
Даниала Кенжетаевича       Республики Казахстан, председателем
Мынбаева                 - Заместителя Премьер-Министра
Сауата Мухаметбаевича      Республики Казахстан, заместителем
председателя
Жандосова                - Председателя Агентства Республики
Ораза Алиевича             Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Жумабекова               - Министра юстиции
Оналсына Исламовича        Республики Казахстан
строку:
"Досаев                  - Председатель Агентства Республики
Ерболат Аскарбекович       Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции"
изложить в следующей редакции:
"Досаев                  - Министр финансов
Ерболат Аскарбекович       Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича, Масимова Карима Кажимкановича, Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Какимжанова Зейнуллу Халидолловича, Кима Георгия Владимировича.
Президент
Республики Казахстан