Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 маусымдағы N 576 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Басқарушылар кеңестерiндегі Қазақстан Республикасының
өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 5) тармақшасында екінші абзацтағы "Есенбаев Мәжит
Төлеубекұлы" деген сөздер "Жақсыбеков Әділбек Рыскелдіұлы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2003 года N 576
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих" следующее изменение:
в абзаце втором подпункта 5) пункта 1 слова "Есенбаева Мажита Толеубековича" заменить словами "Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан