Қорғаныс мұқтаждары үшін жер телімдерін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 маусымдағы N 591 қаулысы
"Жер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 24 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Тараз қаласының жерлерiнен қорғаныс мұқтаждары үшiн "Жамбыл аудандық пайдалану бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне және Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Әскери-техникалық мектеп" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнына жер телiмдерi тұрақты жер пайдалану құқығымен берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2003 жылғы 20 маусымдағы
N 591 қаулысына
қосымша
Қорғаныс мұқтаждары үшін берілетiн жерлердiң экспликациясы
(гектармен)
-----------------------------------------------------------------
р/с! Берiлетiн жерлердiң  !    Жердiң құрамы  !   Жалпы алаңы
N !  нысаналы мақсаты    !                   !
-----------------------------------------------------------------
"Жамбыл аудандық пайдалану бөлімі"
мемлекеттiк мекемесi
1   Орналастыру үшiн:          Өндiрiстiк            7,5
85395 қорғаныс бөлiмi      құрылыстар
басқа объектiлер           Өндiрiстiк
мен құрылыстар             құрылыстар           16,0
әскери госпиталь           Тұрғын үй             1,4
құрылыстары
Жиыны                          24,9
"Әскери-техникалық мектеп" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнына
2   Әкімшiлiк ғимаратын        Өндiрiстiк
орналастыру үшiн           құрылыстар            1,7
------------------------------------------------------------------

О предоставлении земельных участков для нужд обороны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2003 года N 591
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 января 2001 года "О земле" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить земельные участки на праве постоянного землепользования государственному учреждению "Жамбылская районная эксплуатационная часть" и Республиканскому государственному казенному предприятию "Военно-техническая школа" Министерства обороны Республики Казахстан для нужд обороны из земель города Тараза согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июня 2003 года N 591
Экспликация земель,
предоставляемых для нужд обороны
(в гектарах)
____________________________________________________________________
N !   Целевое назначение    !  Состав земель  !     Общая
п/п!предоставляемых земель   !                 !    площадь
--------------------------------------------------------------------
Государственному учреждению
"Жамбылская районная эксплуатационная часть"
1  Для размещения:           Производственная
войсковой части 85395        застройка            7,5
прочих объектов и         Производственная
сооружений                   застройка           16,0
военного госпиталя        Жилая застройка         1,4
Итого                                            24,9
--------------------------------------------------------------------
Республиканскому государственному казенному предприятию
"Военно-техническая школа"
2  Для размещения            Производственная        1,7
административного            застройка
здания
--------------------------------------------------------------------