Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 маусымдағы N 618 қаулысы
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 26-бабының 2-тармағына сәйкес, төменде көрсетілген лауазымды адамдардың орнынан түсуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне мыналар тағайындалсын:
Симачев Василий Васильевич    - бірінші вице-министр;
Мерзадинов Ерғали Серікбайұлы - вице-министр;
Отто Иван Иванович            - вице-министр.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Кадровые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2003 года N 618
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О государственной службе", в связи с принятием решения об отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Министерство внутренних дел Республики Казахстан:
Симачева Василия Васильевича    - первым вице-министром;
Мерзадинова Ергали Серикбаевича - вице-министром;
Отто Ивана Ивановича            - вице-министром.
Премьер-Министр
Республики Казахстан