Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 маусымдағы N 625 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 26-бабының 1-тармағына сәйкес және жазбаша өтініштерінің негізінде мыналардың орнына түсуі қабылдансын және олар Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі бойынша атқарған қызметтерінен босатылсын:
Раев Мұрат Құмарұлы - вице-министр;
Шамсутдинов Ринат Шарафутдинович - вице-министр;
Байболов Болат Әбілқахұлы - Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі комитетінің төрағасы;
Посмаков Петр Николаевич - Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің төрағасы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Кадровые вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2003 года N 625
Правительство Республики Казахстан постановляет:
В соответствии с пунктом 1 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О государственной службе" и на основании письменных заявлений принять отставку и освободить от занимаемых должностей по Министерству юстиции Республики Казахстан:
Раева Мурата Кумаровича - вице-министра;
Шамсутдинова Рината Шарафутдиновича - вице-министра;
Байбулова Болата Абылкаховича - председателя Комитета по борьбе с наркоманией и наркобизнесом;
Посмакова Петра Николаевича - председателя Комитета уголовно-исполнительной системы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан